• Rychlé vyřízení objednávky
    • Balení
    • Ochota personálu
    • Super ceny

• Dobrý výběr
    • Možnost vyzvednutí v kamenné prodejně

Skvělý obchod - dodrží termín dodání a za položky, které byly vyprodané, obratem vrací peníze. Spolehlivý dodavatel.

• ceny
    • výběr
    • dostupnost skladem
    • perfektní zabalení
    • rychlá expedice

Příjemná obsluha, zboží mi bylo vydáno bez prodlení a s úsměvem

Super obchůdek

Jsem spokojená s rychlosti dodání i kvalitou

• super

Velký výběr značek i samotného sortimentu. Příznivé ceny. Možnost osobního vyzvednutí. Rychlé reakce zejména po mailu, rychlé vyřízení celé objednávky. Užitečné informační a edukační texty na webu (barfoví začátečníci ocení). K ideálu už mi chybí asi jen možnost platby kartou při osobním odběru ;)

• dodání do 24 hodin od objednání

• Rychle vyřízení objednavky a to do druhého dne

• kvalita

Platba pouze v hotovosti.

• dobrý sortiment
    • kvalita zboží
    • přátelské jednání
    • nedostupnost některých produktů, což je ale vzhledem k jejich povaze pochopitelné

Nakupovala jsem párkrát a zatím zkušenost dobrá: objednávky byly připravené ve slíbeném termínu, kvalita mi přijde naprosto fajn, mílá paní na vydejním místě je vždy schopná poradit. Určitě tu budu nakupovat dál.

• zboží je vždy bleskově připraveno k výdeji
    • velký výběr za příznivé ceny

Reakce obchodu Forbarf.cz

Děkujeme za hodnocení ❤️ V nedávné době jsme zrychlili přípravu objednávek a ceny se snažíme držet tak nízko jak je to jen možné.

Maximální spokojenost. Bleskové dodání.

Děkujeme za hodnocení ❤️

• Přišla mi zpráva, že mám zboží nachystáno k odběru. Když jsem přišla, tak zboží nachystáno nebylo a musela jsem snad půl hodiny čekat.
    • Chybělo mi kilo masa, za které jsem pochopitelně zaplatila.

Vždy jsem byla spokojena, ale poslední nákup byl špatný.

Reakce obchodu Forbarf.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Občas se nám něco nepovede, ale takhle opravdu výdej objednávky vypadat nemá. Uděláme maximum proto, aby se už nic podobného v budoucnu nestalo. Chybějící produkty Vám samozřejmě uhradíme. Jana, Forbarf.cz

• Slušný výběr zboží za rozumné ceny
    • Nadstandardní prozákaznický servis
    • Spolehlivé doručení
    • Objednávka předávána v plastových pytlích - velké množství odpadu

Moje první objednávka v obchodě. Vše bylo naprosto v pořádku. Pokud půjdou plastové pytle při dalším doručení vrátit pro závoz další objednávky, nebudu mít co vytknout.

Reakce obchodu Forbarf.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu a Vaši první objednávku. Bohužel stále marně hledáme na trhu ekologičtější tašku/obal/materiál, který by vzhledem k váze a charakteru mražených produktů, měl dostatečnou pevnost a zároveň byl nepropustný. Doufáme, že se brzy takový materiál objeví. Do té doby nám bohužel nezbývá jiná možnost, než objednávky připravovat zákazníkům do mikrotenových tašek z HDPE materiálu. Znovu použít tašky není z hygienických důvodů možné, stejně jako jejich skladování pro další použití, a proto nezbývá nic jiného než je vkládat do tříděného odpadu do kontejneru na plasty. Jana, Forbarf.cz

Perfektní