Po objednání přišlo upozornění o změně stavu objednávky že se vyřizuje pak se pár dní nic nedělo až najednou přišlo oznámení že je zboží připraveno k vyzvednutí. Poslali točí jsem objednal takže za mne spokojenost.

• rychlosť, dobry vyber tovaru

• dobrý výběr
    • přehledné rozdělení

Spokojenost

• dobre a rychle dodani

• Jelly Belly fazolky za rozumnou cenu
    • Rozumné poštovné

Spokojenost, jen u vanilkové pasty Organic 65g, kde uvádí obchod obsah semen 47%, jsem nikde tento údaj nenašla, ale považuji spíše malou chybičku.

• Dostal jsem, co jsem potřeboval
    • Trvalo to déle, než jinde.

• výborná komunikácia s predajcom
    • rýchle dodanie tovaru
    • všetko super, maximálna spokojnosť

+ Velmi vstřícný přístup a komunikace.

Obchod je rychlý, komunikace výborná i při řešení reklamace, velmi vstřícní.

• Dlouhá dodací lhůta

• expresne dodanie max. spokojnost

• Nakupovala jsem poprvé, ještě nemohu dostatečně hodnotit. Našla jsem co jsem hledala a budu objednávat znovu. Doporučuji. Dobré ceny, kvalitní zboží.
    • Zatím o žádných nevím.

Doporučuji objednávat. Pokud zde naleznete zboží, o které máte zájem, pak kvalita zaručena.

• Laskominy, které v běžných obchodech nejsou.
  • ve stejném obalu jako opakovaně předtím kupované se skrývaly žvýkačky jinéhé složení,o změně chuti,barvy a kvality ani nemluvě-jednalo se o skořicové žvýkačky.Utrpěné zklamání mi radí už nikdy v tomto obchodě nenakupovat,proto to nelze doporučit ani ostatním kupujícím.

Reakce obchodu food-market

Vážený zákazníku, opravdu jsme dříve nabízeli skořicové žvýkačky jiného složení i jiného obalu. Jednalo se o žvýkačky v balení 5-7 plátků vyráběné přímo v USA firmou Wrigley's. Tyto již nedostupné žvýkačky byly nahrazeny jiným balením (15 plátků), které jsou vyráběny firmou WrigleysGMBH v Evropě. Zákazníky neklameme, uvádíme nový obal i skutečného výrobce. Výběr zboží na internetu ovlivnit nemůžeme, jsme k dispozici na mailu i telefonu a informace k výrobku rádi poskytneme. Na závěr ještě podotýkám, že se jedná o originál výrobek firmy Wrigleys (nejde o padělek). Bylo by tedy vhodné obrátit se přímo na výrobce a reklamovat chuť a vůni produktu přímo tam. Třeba zjednají nápravu :-)

• Rychost, s jakou byla objednávka vyřízena a vychystána.
    • Patrně bych se snažil přehodnotit spolupráci s kurýrním dopravcem IN TIME Spedice

Reakce obchodu food-market

Děkujeme za typ na přehodnicení dopravce. Stalo se a z důvodu již dlouhodobého nefungování jsme tohoto dopravce vyřadili z nabídky. Dobrá zpráva je, že jsme zvýhodnili cenu u ostatních způsobů dopravy a nahradili tak cenově nejvýhodnější IN TIME.

• Lze zde koupit můj oblíbený anglický čaj.

• kvalita
    • přehlednost
    • výborná domluva

Něco máme jako dárky pro klienty, ale na něčem si už pochutnáváme. Vše je vynikající.