spokojenost

• Před 3 lety jsem si zde zboží objednávala na dobírku a vše bylo v pořádku. Proto jsem nyní využila jejich akci, která mě bohužel zklamala.
    • Obchod nabízel dopravu zdarma po úhradě zboží předem. Nabídku jsem využila, ovšem obchod objednávku zrušil, s tím, že zboží není skladem (ovšem až po mé urgenci), nyní čekám na vrácení peněz.

Jsem zklamaná z aktuální objednávky, obchod jinak nebude špatný, zboží mají zajímavé, kdybych v minulosti již služby nevyužila, tak bych nyní znovu neobjednávala. Chápu, že před vánoci nabízí zvýhodněné nabídky, ale patrně nezvládá vše zajistit. Obchod mi objednávku zrušil z důvodu, že zboží již není skladem, za což se omluvil. Věřím, že i vrácení peněz proběhne v pořádku.

Obchod funguje tak jak má být, tj. rychlé a kvalitní vyřízení objednávky.

• Ráda bych si výrobek osobně prohlédla jako v obchodě. Takto když si vyberu zboží, které se mi při osobním odběru nebude líbit, mohu ho vrátit ( doporučeno přímo ve výdejně), je to škoda práce člověka, který zboží připravuje k odběru zákazníkem.

neuznali omyl a nevzali zboží zpět

Reakce obchodu Fonetip.cz

objednali jste si zboží na firmu (rozhodující je uvedení DIČ) a v tomto případě nenařizuje zákon povinnost prodávajícího přijmout zboží zpět a vyřídit tak odstoupení od kupní smlouvy do 14dnů. To se vztahuje pouze na fyzické osoby.
    Vzhledem k tomu, že výrobek byl objednán pouze pro Vaši firmu, balíček jsme vrátili zpět.
    Děkujeme za pochopení, tým FONETIP.CZ

• rychlost dodání.

Nenakupuji v tomto obchodě poprvé,vždy rychlé vyřízení objednávky a vše bez problému.Určitě doporučuji.

...pohodovy a rychly nakup

• Výborná komunikace, rychlé vyřízení mého dotazu, rychlá doprava ČP

• nevím o žádné výhodě
    • inzeruje neustále v nabídce termostatickou hlavici a když jsem si ji objednal, tak mi bylo sděleno, že není ani nebude ale v nabídce je pořád

Reakce obchodu Fonetip.cz

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost s naším obchodem.
    Počet kusů jednotlivého zboží se odvíjí od aktuálního stavu našeho skladu a skladu dodavatele.
    Pokud se na jedno zboží vytvoří více objednávek v dané chvíli, stane se, že se rychle vyprodá.
    Poté musíme bohužel pouze stornovat zakázky a informovat zákazníky.
    Omlouváme se.
    Pěkný den, tým FONETIP

Nakupoval jsem pro dobrou zkušenost s obchodem

Rychle a spolehlivě.

Velká spokojenost.

Super lampa-doporučuji jí všem.

Je to 1.nákup,vše proběhlo standartně.

Vsechno včas a v pořádku, díky

• Zvonek ma dávat asi 82 dB, ve skutečnosti je to drbátko na koule 20 dB. Že je to německý výrobek, tak to Němci hodně klesly. Vracet se to nevyplatí, zbytečné finance za dopravu.

Nedoporučuji, jsem velice nespokojen.

Reakce obchodu Fonetip.cz

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Bohužel neovlivníme kvalitu zboží od dodavatele.
    pěkný den, tým Fonetip.cz

Bohužel u produktu nebylo nikde uvedeno že je v německém standardu schuko, takže bez redukce nepoužitelný v česku. Takto zásadní informaci bych na produktu čekal uvedenou.

Reakce obchodu Fonetip.cz

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Omlouváme se, informaci jsme doplnili.
    Věříme, že příště se nám podaří udělat lepší dojem a dostaneme od vás pozitivnější recenzi.
    Pěkný den, tým FONETIP.CZ

Obchod objednavku zrušil jelikož dodavatel nedodal lehatka ktere jsem požadovala.Penize vracene na učet.Dekuji

Reakce obchodu Fonetip.cz

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost s naším obchodem.
    Poté musíme bohužel pouze stornovat zakázky a informovat zákazníky.
    Omlouváme se.
    Pěkný den, tým FONETIP.CZ