• produkty skladem nejsou skladem, byl jsem upozorněn na nedostupnost po 2 dnech a to jsem musel ještě volat
    • i po zrušené objednávce kdy položka není skladem je na e-shopu k dispozici jako "skladem"

• Rozsáhlý sortiment, zboží, které jinde ani nebylo k mání, seriózní komunikace, rychlé odeslání objednávky po naskladnění zboží, možnost vyzvednutí v Zásilkovně. Velmi seriózní eshop.

• Dobrá komunikace s obchodem.
    • Objednal jsem 2 výrobky, přišel jen jeden s tím, že druhý není skladem. Bylo mi to předem sděleno telefonicky, ale popis u výrobku nadále zůstal, že je skladem.
    • U dodaného výrobku není přiložen návod k obsluze (vůbec v žádném jazyce).

Z mého hlediska průměrný internetový obchod.

• Velmi rychly a profesionalni pristup. Priznive ceny. Byla jsem velmi spokojena.

• Objednávál jsem zde poprvé a naprostá spokojenost. Mohu všem vřele doporučit objednávky z tohoto obchodu.

Reakce obchodu Flores

Velice děkujeme a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen.

Flore.cz

• výborna komunikace

Děkumeme, vážíme si toho. Flore.cz

• dobré ceny, rozsáhlý sortiment
    • všechny nesrovnalosti a reklamace se vždy nějak vyřešily
    • otřesná komunikace se zaměstnanci eshopu
    • byla to moje 3 objednávka v tomto eshopu a poprvé přišla tak jak byla objednána a nemusel jsem řešit dodání jiného zboží než bylo objednáno nebo chybně zaúčtované množství zboží, je pravdou že u těchto nesrovnalostí jsem nikdy nebyl nijak finančně poškozen (narozdíl od eshopu Flore :-) ) ale dělá to špatnou vizitku firmě

Reakce obchodu Flores

Bohužel, chybička se bohužel občas vloudí, zaměstnance jsme již vyměnili, ku spokojenosti Vás našich zákazníků. Flore.cz

Velmi ochotný a vstřícný pan vedoucí.

Děkuji Vám,moc si toho vážím. Vedoucí Flore.cz

• rychlost dodání,ceny,komunikace e-shopu

Reakce obchodu Flores

Děkujme, snažíme se dělat vše ku spokojenosti našich zákazníků. Flore.cz