• Rýchle dodanie, skvelá komunikácia,stala sa mi vec , že obchod bol len v CZ jazyku teda platba v € nebola možná ( asi NEJAKA CHYBA ) stáva sa , ale pri doručení odresy sa mi nedala nastaviť SVK krajina , do poznámky som napísala presnú adresu a aj SVK a dodatočný mail mi prišla odpoveď, že všetko mi bude dodané. Rada nakupujem na ich stránke nakoľko cena,kvalita úplne zodpovedá! Kedysika som vôbec nevdela ako mám vybrať pre syna chrániče zavolala som už si nepamätám presne na ktorú predajňu a ta pani bola taká skvela všetko mi pomohla po telefóne vybrať. Preto len odtiaľto nakupujem florbalove potreby .

• Skvělá komunikace
    • Rychlá expedice a následné dodání, přesně podle informací na webu

• Problém se zbožím řešen obchodnikem špatně. Žádnou skutečnou podporu hráče jsme nedostali, jen obchodní "řeči", že můžeme reklamovat, ikdyž jsem psal, že celkově nespokojenost s kvalitou a že výměna za stejnou nekvalitu asi nebude idealni cesta
    • Žádný návrh na voucher/ slevu / výměnu zboží,ani náznak pochopení, že asi tu výbavu potřebujeme na hrani, ne aby to leželo někde na reklamaci. Takovou drahou vybavu chci kupovat tam kde to je vic o florbalu a podpoře hráče.
    • Žádný skutečný zájem o hru a hráče, jen prodejní místo. Nikdo ani nezavolal.
    • Při problěmu se nikdo neptá jak si případně představujete řešení, to považuji za základ komunikace se zákaznikem.
    • Uplně obyčejné prodejní místo bez něčeho navíc.

Otestoval jsem pěči o zákazníka, zkusil jsem se prostě jen ozvat že máme problém a těšil se jak to z láskou ke hře vyřešime a probereme. Ale ono nic, žádný zájem nad rámec povinnosti obchodníka, co umí nabidnout jen reklamaci. To vim taky že mohu reklamovat, kvuli tomu jsem nepsal. Zákaznický servis tedy NULA. Hledám lepší misto kde budu nakupovat.

• Super ceny
    • Odborny personal

Super obchod ,dobrý výběr, zboží sem objednal ve středu odpoledne a ve čtvrtek dopoledne bylo doma.

Velice ochotny prodavač

• Skvělý věci

• Spolehlivost
    • Dobrá cena
    • Příjemná obsluha
    • Až moc dobrý a kvalitní obchod

Skvělý obchod, doporučuji

Dobrý přístup, vše v pořádku.

První nákup a velká spokojenost.

• Obchod je v centru města. Personál je vstřícný a schopný odborně poradit.

• Super obchod.

• Super rychlost
    • Ochota

Rychlost a ochota. Díky

Rychlá reakce.

• Poradí s výběrem
    • Dobrá komunikace

Nejprve objednávka kvůli technickým problémům (zřejmě ne vinou prodejce) nebyla vůbec řešena, ale po tel. upozornění byla už druhý den i s poskytnutou slevou doručena. Super ochota i jednání se zákazníkem.
    Bylo

• ochota, vstřícnost, komunikace