Kytice byla doručena kamarádce, vypadala pěkně. Možná by bylo fajn jí doručit rovnou s vázou.

Kytice neodpovídala tomu, co bylo objednáno,

Reakce obchodu Fleurop.cz

Dobrý den, Vaše reakce nás mrzí, ale nelze bohužel posoudit relevanci Vaší stížnosti, protože jsme nedostali žádnou informaci na mail zákaznického servisu, ani fotografii kytice, abychom mohli stížnost posoudit a nabídnout případně nějakou kompenzaci. V případě dodatečného zaslání potřebných dokumentů se na věc rádi podíváme, hezký den z Fleurop přeje Jitka.

Objednala jsem květiny v krabici a bonbonieru pro mou 4letou neteř, která byla hospitalizována v Ostravě Porubě. Nadstandardní přístup obchodu, kdy se mi hned ozvali (žiji v USA), ze růže růžové nemaji po víkendu naskladneny a zda mohou nahradit červenými. Bohužel, holcicka miluje růžovou barvu a trvala jsem na růžových. Nejen, ze v rekordním čase květiny sehnali, ale na me prani i pridali 4 růžové balonky a druhy den osobne dorucili do nemocnice. Obrovská ochota vyhovět zákazníkovi a jeste přidat víc pro me znamená, ze tento obchod je jediný, který od teď budu používat a doporučovat pro me známe a rodinu. Thank you so much!!!!

Posílali jsme kytici do zahraničí. Vše proběhlo v pořádku. Kytice udělala radost a líbíla se. Rádi využijeme znovu.

V CZ objednáno po půlnoci, týž den kytice doručena do GB. Za rychlost velká spokojenost. Kytice podle obrázku čerstvá. Jedna kytka ze spodku už začala opadávat. Sněhová čerstá kytice by byla 100%, za mně tato 99%❤️

Kytice do zahraničí - Kanady. V pořádku doručení v požadovaný den.
    Velká spokojenost.

Doručení chaotické i po domluvě (časově) a květina ponechána bez upozornění v jiném patře budovy. Pravděpodobně problém kurýra.

• Zboží má dorazit až 18.4. ,takže obchod dnes objektivně hodnotit nemohu

• Ochota, vstřícnost, kvalita a rychlé dodání. Kytice nádherná.

Jsem velice spokojena! Fotka bylo nečekaně překvapeni! A ty květiny byli přesně tak jak jsem si přála

Květiny s čokoládou do Francie a vše klaplo přesně podle představ. Obdarovaná poslala fotky a květina byla nádherná, takže spokojenost a rád využiji i příště. Pavel Novotný

• Naprosto hladký průběh doručení do zahraničí a to nikoli poprvé.
    • Žádnou nevidím.

Vřele doporučuji. Parfektní služba.

• Velká ochota a vstřícnost, milá komunikace, a hlavně úžasné doručení ve večerních hodinách na domluvenou adresu, díky

Kytky dorucene moc hezke .

• Rychlé doručení
    • Kyšice hezká, ale po čtyřech dnech zvadly růže i přidané větvičky

Slušné a poctivé jednání. Kytice byla velmi hezká a předána podle našeho přání.

• Doručení i o víkendu.
    • Skvělá spolupráce při potížích s doručením

• Nakoľko som zo Slovenska bola som veľmi rada, za možnosť doručenia kytice s prianím.

Doručenie kytice bolo presne v čase o ktorý som požiadala. Ďakujem aj za info. o doručení.

• rychlost, spolehlivost

Tulipány byly mírně, ale opravdu jen mírně povadlé, což jsem očekával vzhledem k tomu, že se vážou den dopředu, jinak celkově spokojenost, doručeno v pořádku a včas.