• zakoupeno v Fleurop.cz před 2 týdny

• Možnost vybrat si jakoukoliv kytici z pohodlí domova.
    • Vstřícnost a ochota
    • Včasné dodání
  • zakoupeno v Fleurop.cz před 1 týdnem

Výborná možnost darování květin na dálku…

• zakoupeno v Fleurop.cz před 2 týdny

the roses were not fresh when they arrived. After 2 days they were hanging down and on day 3 they were gone. NEVER AGAIN FLEUROP!!!

Reakce obchodu Fleurop.cz

Dear Mr. Guyaz, we saw the photo of the roses from our florist and it was fresh bouquet. Please can you send us a photo of the bouquet which you have? We will compare it and process with further with our customer department. Best regards Tereza Pokorna

• zakoupeno v Fleurop.cz před 2 týdny

Poprvé jsem takto objednávala kytku pro sestru, bla doučena v termínu , moc děkuji.
    Remešová Alena

• zakoupeno v Fleurop.cz před 3 týdny

Zatím skušenosti moc nemám,ale kytička byla doručena v pořádku do Italie a to je hlavně že kytička Bola předána v den narozenin mooc děkuji Habrová Elena

• zakoupeno v Fleurop.cz před 3 týdny

Dvakrát jsem objednal (neděle 23,00) - dvakrát kytice dodána v zahraničí hned druhý den. Super služba, děkuji. :-)

• zakoupeno v Fleurop.cz před 4 týdny

• Příjemná komunikace
    • Nadstandardní snaha o doručení zásilky přes objektivní komplikace

Využití služeb tohoto obchodu skutečně velice doporučuji. Snaha dohledat adresáta balíčku byla velmi nadstandardní a velice za takovou snahu děkuji a oceňuji jí!

• zakoupeno v Fleurop.cz před 4 týdny

• rychlost;ochota
  • zakoupeno v Fleurop.cz před 1 měsícem

Rychlá komunikace a květina dorazila přesně na objednaný čas.
    Po doručení zaslali zprávu, že květina byla doručena.
    Určitě doporučuji

• zakoupeno v Fleurop.cz před 1 měsícem

Na webu mají do 17 hodin + že druhý den zboží doručí. Také je tam telefon na jejich šéfa, který ale nikdo nikdy nezvedá, takže dovolat se n e l z e. Až dnes ráno se ozvala paní z této firmy a vytkla mi, že jsem tam volala ještě v |16:45 h., když přece každý ví, že oni mají jen do 16 hod. Trochu se jim ty časy rozcházejí. Nebudí to ve mně důvěru - pomalu reagují a ještě špatně.

Reakce obchodu Fleurop.cz

Vaše reakce nás mrzí, domníváme se, že jde o nějaké nedorozumění. Objednávku pro doručení kytice do Německa jste učinila ve středu večer po 19. hodině s datem doručení na druhý den. Druhý den byla kytice doručena před polednem. Zákaznický servis je k dispozici od půl deváte do 17 hodin a my jsme opravdu v uvedených dnech nezaznamenali žádný nevykrytý hovor. Proto se domníváme, že jde o nedorozumění. hezký den přejeme, Fleurop.cz.

• zakoupeno v Fleurop.cz před 1 měsícem

• Vše bylo vyřízeno snadno a rychle.
  • zakoupeno v Fleurop.cz před 3 měsíci

• Objednávka a doručení - vše 100%
  • zakoupeno v Fleurop.cz před 2 měsíci

• Rychlé a kvalitní vyřízení objednávky květin do zahraničí

Objednala jsem květiny k narozeninám pro dceru, která žije v USA. Nečekala jsem, že bude možné zprostředkovat doručení květin v tak krátkém termínu (do druhého dne). Obchod však objednávku beze zbytku splnil a květina byla naprosto stejná jako na fotografii obchodu. Dcera mi potvrdila, že byla opravdu nádherná.

• zakoupeno v Fleurop.cz před 2 měsíci

• Zatím stále spolehlivost dodávek až na druhý konec světa- Jihoafrická republika.
  • zakoupeno v Fleurop.cz před 2 měsíci

Rozhodla jsem se květinou obdarovat maminku, která se léčí v zahraničí, dlouho jsme se neviděli a měla narozeniny. Vše klaplo na jedničku, mamčino překvapení a následná radost předčily moje očekávání. Oceňuji profesionalitu jak na české, tak na rakouské straně a rozhodně doporučuji...

• zakoupeno v Fleurop.cz před 2 měsíci

Vzdy prijde presne podle objednavky.

• zakoupeno v Fleurop.cz před 2 měsíci

Kytice nebyla seříznutá stejnoměrně, prakticky polovina květů proto nebyl při transportu ve vodě. Kytice byla při dodávce částečně povadlá.
    V tomto stavu jí nebylo možno předat obdarované osobě.

Reakce obchodu Fleurop.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste nebyl se zakázkou spokojený. Foto doručené kytice jsme neviděli, takže stížnost nemůžeme posoudit. Prosím pošlete fotografii na adresu našeho zákaznického servisu, abychom mohli záležitost nějak vyřešit, přejeme hezký den. Fleurop.cz

• rychlost,ochota

Kytice byla hezká,ale byla pro mne zklamáním.Já objednala bílou barvu
    přišla čajová a na pohled vypadala zvadle.

• zakoupeno v Fleurop.cz před 2 měsíci

• kytka byla taková jakou jsem hledala a byla za solidní cenu
  • zakoupeno v Fleurop.cz před 2 měsíci

• rychlé a vstřícné jednání
    • ----------------------------------------------