• Nabízené zboží nejsou schopni dodat.

Reakce obchodu fitvyzivarob.cz

ano bohužel proměnlivost nabízených příchutí se téměř každý den mění.
    Bohužel tuto situaci nejsme schopni ovlivnit ani my a ani distributor, který je závislý na výrobci, který tyto informace také téměř denně mění. S tímto byl vždy problém ne pouze u našeho e-shopu, ale téměř všech e-shopů a bohužel koronavirová krize tento problém s výrobou a surovinami ještě více prohloubila.
    Proto se snažíme ihned reagovat a nabízíme našim zákazníkům možné alternativy, stejně jako Vám.
    Někdo tuto možnost využije a jiný ne.

Přejeme hezký den.

• Skvělá cena + rychlé dodání

• rychlé jednání, vše bez problémů

Velmi ochotný personál.

děkujeme :)

Hezký den.

• Vše došlo v pořádku a jsem spokojen. Jako vždy.
    • Letos jsem poprvé dostal zboží se zkrácenou lhůtou životnosti.
    • Půl roku už měla za sebou. No, ale jelikož to využívám, tak to stihnu včas vypotřebovat.

Jako vždy, super.

Reakce obchodu fitvyzivarob.cz

děkujeme za hodnocení. :)
    Bohužel, co se týče délky životnosti, nejsme vždy schopni ovlivnit to, jak dlouho to leží skladem u výrobce, u nás apod.
    Děkujeme za Váš čas, nákup a těšíme se na další. :)
    Přejeme hezký den.

Super domluva

• Rychlost a bezproblémovost

Děkujeme, snažíme se :)

Děkujeme :)

Objednal jsem 18 tyčinek Excelent Protein Double Bar 85g - Nutrend (příchuť: čokoláda-nugát s brusinkou) s prošlou expirací ve slevě za 25 Kč, ale účtováno bylo 30 Kč jako za tyčinky bez slevy s normální expirací (nevím jaka byla jejich původní cena), ostatní obdobné tyčinky s normální expirací stály 29 Kč za kus. Opravdu část tyčinek měla expiraci 12/2017 a část tyčinek 1/2018 , takže nemohlo jít o omyl.
    Nejde o velkou částku peněz a tyčinky jsem již snědl, ale již u vás nenakoupím

Reakce obchodu fitvyzivarob.cz

Dobrý den pane ..., ráda bych vše uvedla na správnou míru. Objednal jste si 18 ks tyčinek Excelent Protein DOUBLE Bar 85g s EXP za naši zvýhodněnou cenu 30 Kč. Standardní prodejní cena je u těchto tyčinek 41 Kč (na našich stránkách).
    Za 25 Kč Excelentky 85 g neprodáváme! Máme ještě zvýhodněnou cenu 27 Kč na tyčinky Excelent Protein Bar 85g s EXP. Standardní cena bez EXP je u nás 29 Kč.
    Bohužel, ale k omylu došlo na Vaší straně a nemůžete tím obviňovat nás. Musíte si dávat pozor, protože je velký rozdíl mezi tyčinkami Excelent Protein Bar 85g a Excelent Protein Double Bar 85g, i když vypadají téměř stejně.
    Vše co jste objednal, i za ceny, za jaké jste objednal byly správně dodány i uvedeny na faktuře. Opravdu nemáme za potřebí okrádat zákazníky.
    V případě, že bychom pochybili, tak chybu uznáme, ale v tomto případě z naší strany nedošlo k absolutně žádnému pochybení.
    Děkujeme za pochopení.

• Rychlost, přátelskost, spolehlivost.

• Vše v pořádku

Děkujeme, snažíme se :)

• uváděných 27 procent proteinu /100g se po doručení proměnilo v pouhých 15 procent ve 100g gaineru

Reakce obchodu fitvyzivarob.cz

bohužel jak jsme Vás ihned informovali, tato chyba nebyla na naší straně. Popisek k produktu měli/mají všichni prodávající stejný a bohužel všichni špatně, neboť výrobce nikoho o změně neinformoval. My nyní popisek máme správně a uhlídat změny, u všech výrobců a produktů, o kterých nejsme nijak informováni, je bohužel nereálné.
    Ještě jednou se velmi omlouváme, ale tyto chyby se stávají.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Maximální spokojenost, zboží přišlo během několika málo dnů.

To jsme moc rádi :)

Dobrý výběr,přijatelné ceny.

• slušná cena
    • mohl by zrychlit dopravu

celkově velmi dobrý dojem

Reakce obchodu fitvyzivarob.cz

Děkujeme, samozřejmě na zrychlení dopravy a zkrácení dodacích lhůt se neustále pracuje...
    Jsme rádi, že jste byl jinak s naším obchodem spokojen a těšíme se na další nákup :)

• výběr zboží
    • cena zboží
    • možnost vyzvednutí v místě bydliště

nízké ceny
    velký výběr zboží
    ochotný personál
    doporučuji ostatním

Reakce obchodu fitvyzivarob.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi.
    Těšíme se na další nákup u nás :)

• Dobré ceny,kvalitní zboží
    • Nenašla jsem

Dobrý e-shop s kvalitními produkty za dobrou cenu

Reakce obchodu fitvyzivarob.cz

Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena.
    Těšíme se na Váš další nákup. :)

Vše OK, rychlé dodání, DOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu fitvyzivarob.cz

Děkujeme a těšíme se na další nákup. :)

prijemne prekvapeni v ochote,dokazal zbozi sehnat i kdyz dostupnost v cr je uz skoro nemozna

Reakce obchodu fitvyzivarob.cz

našim zákazníkům se snažíme vycházet vstříc.
    Děkujeme a těšíme se na další nákup u nás. :)