• Dodání až následující týden
    • Dodáno naprosto jiné zboží
    • Nezvedají ani jeden z telefonů

V žádném případě nedoporučuji. Za těch pár korun slevy to nestojí.

• kolo skladem

dobře ceny

• kvalitbí produkt
    • v pohodlí domova

kvalitní, rychlé jednání a ochota řešit problém

• Zbozi jsem obednal pred minimalně tydnem,zbozi jeste nedorazilo.Obchod neposkytnul žádne info o stavu objednávky.

• Cena a doprava
    • Při dopravě je možné zboží poškodit.Při mém nákupu bych více zabezpečil nosné boky protože na spodních hranách mělozboží sedřený karton a drobně odřené.

Nemám zásadní problém s nákupem pouze by mělo být lépe zabaleno pro přepravu.
    Váš formulář je dobrý ale votázkách s hvězdičkami jde vyplnit pouze na 100% nějak mi nešlo označit jen třeba tři.Jinak sem spokojen.

• Zbozi skladem, možnost vyzvednutí na prodejně.
    • -

• přehlednost stránek
    • široký sortiment
    • splněna rychlost doručení
    • -

duvody proč nakoupil v tomto obchodě již uvedl

vlastní zkušenosti,výborné

obchod již doporučuji

• po telefonické domluvě s p. vedoucím mi bylo sděleno, že mi zboží odešlou ve čtvrtek, aby dorazilo v pátek. Zboží dorazilo další týden, až ve středu. Utratila jsem peníze ya telefon a bylo to na nic.

• solidnost

doporucuji

• Lže o zboží které nemá a píše skladem

Píší že je zboží skladem a po týdnu kdy jsem se dotázal co je se zbožím,tak mě napsali že mě informovali o tom že zboží není.Lež nikdo mi takovou zprávu neposlal!

• Bezproblémová komunikace a vstřícnost při vyřizování reklamace.
    • Neaktualizováná nabídka. Nabízí zboží, které již není dostupné.

Je lepší si ověřit třeba telefonicky, zda dané zboží mají stále naskladněné ale není třeba se bát zde nakupovat, protože se na vyřizení nedostatků, s kterými se setkáte všude, vstřícně dohodnete. Komunikace je rychlá a kvalitní.

Opravdu velmi rychlé vyřízení objednávky a blesková přeprava poštou. V pondělí jsem objednala a už v úterý měla doma. Super!

• zboží neodpovídalo uvedené velikosti
    • velmi špatná komunikace
    • telefony nikdo nezvedá
    • dlouhá dodací lhůta
    • nepřesné informace ohledně odeslání zboží

Kolo dorazilo sice ve správné barvě, ale bylo o číslo menší než jsme objednávali.
    Nelze se dovolat ani na jeden telefon, na emaily odpovídají jen sporadicky.
    Komunikace byla velmi zdlouhavá, nejdříve slibovali že zboží druhý den kolo odešlou, po několika dalších dotazech ale odepsali že teprve budou odesílat.
    Tento obchod bohužel nemůžu doporučit.

nefunguje

• Dobrá komunikace s obchodem, možnost dotazů přes email + rychlá odpověd obchodu.
    • Velmi dlouhá dodací lhůta při platbě bankovním převodem.

zboží bylo uvedeno skladem. Přišla odpověď, že si mohu zboží osobně vyzvednout. Úplně na konci mailu, až pod podpisem, byla nenápadná poznámka o tom, že mají pouze jiné příchutě a prosí o odpověď, zda mám zájem. Jsem rád, že jsem si ji vůbec všiml a nebyl nemile překvapen při vyzvednutí. Na můj dotaz o dostupnosti se již nikdo neozval, ani jeden z telefonů nezvedají. Zkoušel jsem to 3 dny po sobě. Naprosto neseriózní jednání, obchod rozhodně nemohu doporučit.

• objednal jsem si kotouče InSportline a dorazili Housefit. :-( Ale co už , jen HouseFITyobjednávám za 229,- Kč a u vás mě stály 304,- kč

• ochota .skvělá komunikace.

• Ačkoliv bylo zboží zaplaceno převodem ani po týdnu nebyla firma schopna si to ověřit.
    • Zboží nakonec předáné PPL s dobírkou!!!

Objednané zboží jsem nejprve chtěla zaplatit kartou, nedostala jsem se na platební bránu:O(. Poté jsem toto sdělila příslušnému pracovníkovi a ten mi poslal fakturu. Ještě téhož dne jsem peníze odeslala na účet. Po čtyřech dnech mne neustále firma bombardovala emaily, kdy už konečně zaplatím. Z bankovního výpisu jsem si zjistila, že platba je dávno uhrazená, ale zboží nikde!! Dnes mi přišel email, že je zboží předáno firmě PPL a mohu si ho převzít po zaplacení dobírky!!! Pokud nebude sjednaná náprava, odstupuji od smlouvy a žádám vrácení peněz a to klidně i soudní cestou!!!

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !!!!

• žádné výhody nemá
    • velká slabina je obchod sám a asi i ten,kde tento obchod vede.
    • ten kdo obchod uvidí zalekne se a pote co otevře dveře zjistí,že objednávka zde je naposled..

já a více zákazníků,kteří reklamovali zboží asi určitě nebyli spokojený...