• Tak vy jste dobry, objednavku neodeslete a jeste me otravujete s timhle dotaznikem???:D fakt nakej chytrolin tam

Zboží jsem si objednala v tomto obchodě, protože bylo skladem s dodáním do 48 hodin, po čtyř dnech mi přišlo mailem, že bylo zboží odesláno a za další 4 dny jsem se dozvěděla, poté co jsem obchod kontaktovala, že vlastně ani není skladem!

• Přehledné a intuitivní ovládání www stránek,zajímavé akce,slevy

Doporučuji vyzkoušet a podívat se tam

• dodaci lhuta ,telefoni spojeni

vše v pořádku a rychlé vzřízení,děkuji.jen ten obal výrobku byl celkem špinavý :)

• Ikdyž jsem zboží ihned po objednání zaplatila, stále nedorazilo. Až po dvou telefonátech mi prodávvající napsal e-mail, že se stala někde chyba a zboží co nejdříve odešle.

• Zboží bylo skladem
    • dodáno do druhého dne
    • super komunikace a vstřícnost

jednoznačně doporučuji
    vsřícné jednání a rychlost dodání

• Doprava zdarma.

Obchod jsem si vybrala z důvodu předchozího hodnocení zákazníků,z důvodu dopravy zdarma a výhodné koupě zboží za výhodnou cenu. S nákupem i s doručením zboží jsem byla velice spokojena. Určitě tento obchod doporučuji ostatním kupujícím.

• Spolehlivost, cena
    • Způsob dodání : Česká pošta, nakonec zboží dorazilo PPL, dadání napotřetí se zdařilo.

Dopilovat dopravu a obchod nemá žádný problém. Navíc jste si neučtovali balné, přepravu, dobírku. Perfektní.

• Opakované zdržení dodání zboží; termíny patrně zcela smyšlené.

• Lživé informace o dostupnosti zboží.

• komunikativnost

• komunikace s obchodem
    • ne

dbrý, spolehlivý

Tuctový obchod...

• spolehkivost
    • cenově přijatelný

přehledné označení položék se zbožím. rychla dodávka zboží v slíbeném termínu. kvalitní komunikace s obchodem

Obrázek zboží na internetových stránkách prodejce se neshodoval s realitou. Zakoupené brusle jsem u tohoto prodejce vybíral zejména kvůli jedné maličkosti (prodloužené nože, aby dcera nepřepadla dozadu), v reálu je úprava nožů jiná, přesně taková, jakou jsem nechtěl. Zboží již vracet nebudu, je to vánoční dárek, nestihl bych sehnat jiné.

Do poznámky v objednávce jsem psala, aby mě před odesláním zboží informovali, zda je koloběžka skutečně stejná jako na obrázku, tedy se sedátkem. Nikdo mě neinformoval, koloběžka přišla bez sedátko, tedy o něco jiná, než byla na obrázku. Tento eshop jsme si vybrala právě kvůli tomu, že měli mít tuto koloběžku se sedátkem, jinak bych ji koupila jinde a o poznání levněji. Samozřejmě vím, že mohu zboží vrátit, ale vzhledem k cenám poštovného a času, který zbývá do Vánoc si zboží nechám, nicméně mě tento eshop zklamal.

• -
    • -

Calcium-Magnesium bylo otevřené, což je u potravinového doplňku nepřípustné !!!!

• velmi rychlé doručení zboží, již druhý den