Poctivý obchod, kde vám poradí, co je pro vás vhodné, jaká je kvalita a lze se dohodnout i na ceně. Určitě doporučuji.

• Rychlé dodání a ochota

Nákup byl bez problémů. Cena hrazdy nejlepší na trhu. Vše OK jak co se týká rychlosti doručení, tak i spokojenosti s obchodem. Ostatním doporučuji nákupy doporučuji.

• - skvělá komunikace, vše nám bylo vysvětleno do nejmenšího detailu

Pan Pospíšil je velmi ochotný poradit s čímkoliv, co se týká nákupu zboží, které prodává. Nejdříve jsme si nebyli jisti, co chceme, po telefonickém rozhovoru již nebyl vůbec problém a rozhodnutí bylo snadné. Doprava a sestavení u nás doma proběhlo přesně v termínu, na kterém jsme se dohodli. Celkově vše za jedna, obchod doporučuji.

• Odborná odpověď na dotaz.
    • Bleskové doručení - oproti očekávanému doručení v pondělí (objednáno v pátek) jsem byl mile překvapen doručením již druhý den v sobotu

• Serioznost
    • -

• Obchod na to nenesie vinu.Samotný obchod,to je v poriadku.
    • Neviem o nich.

Podrobnejšie :tyč som vrátil/veľa vecí objednávam cez Internet,tá tyč je prvý tovar čo som vrátil/zato,lebo na propagačnej fotke lomenie vyzeralo asi na 30°a keď som videl to balenie/valec/ priemerom asi 8-10 cm,vedel som,že tá EZ tyč je skoro rovná.
    Prečo nefotia,konkrétne tie EZ tyče kolmo pred bielym podkladom,vtedy by bolo vidno jasne uhly lomenia?
    Mrzí ma to,že som to musel vrátiť...

Tie riadky som písal úprimne.
    P.s. činkami cvičím už 50 rokov. s pozdravom slovenský brat !

• Montáž výrobku na místě
    • Doručení dle mého požadavku.
    • Obchod má stránky přehledné

Byl to můj první nákup v tomto obchodě.
    Nemám žádná negativa.
    Delší čas doručení, ale byla jsem včas informovaná, že dodávka několik dnů potrvá.Je mi jasné, že v předvánočním čase není možné zboží dodat ihned.
    Dárek jsem objednala na vánoce, takže ho mám 10 dnů předem, tak jsem spokojená

• Výborná komunikace. Sleva při osobním odběru.
    • Žádné

Nejspolehlivější obchodní jednání s jakým jsem se kdy setkal. Obdržel jsem zboží které jsem chtěl přesto, že nebylo přímo v nabídce.

• Výborná komunikace Přehledné webové stránky Kamenný obchod se servisem
    • Nevím o žádných

Doporučuji nákup u tohoto prodejce i z důvodu toho,že jde o prodejce s kamennou prodejnou s velkým zázemím a vyškoleným personálem.

• Najdete zde predne to vo hledate
    • Zadne

Zatim super, urcite si casem objednam dalsi veci

• Ceny, zboží skladem
    • Nevim

Vše v pořádku.

• Velký sortiment
    • Skvělé ceny
    • Spolehlivost

Vše pro posilování beru z tohoto obchodu.

• nízké ceny zboží (činkový set)
    • rychlé vyřízení objednávky (druhý den již dopravce klepal na dveře)
    • výborná komunikace s obchodem/majitelem, který osobně objednávku ověřoval

Taky jsem nechápal, proč si tenhle sympatický eshop napsal sám na sebe recenzi.. a navíc jen tak stručnou?! Možná by stačilo, kdyby tu pár slov zanechali i spokojení zákazníci. A já spokojený jsem, takže díky a doporučuji !!

• Dobré ceny a domluva

Můžu doporučit

• Dobrá domluva, plná spokojenost

super

• doprava zdarma
    • slušné ceny
    • - po objednávke tovaru prišlo automatické potvrdenie objednávky a na otázku po 10 dňoch,či bude tovar doručený do vianoc,prišla zase len autoatická odpoveď:Váš požadavek byl přijat a bude vyřízen v co možná nejkratším termínu. Od objednania ubehlo 13 dní(pritom bol a stále je tovar skladom) a nikto nieje schopný odpovedať na naše otázky

V obchode som sa rozhodol nakúpiť z dôvodu výhod,ako doprava zdarma,nízke ceny,tovar na sklade.Všetky prednosti sú ale negované ignorovaním zákazníka.Takýto obchod nikdy viac a už vôbec nie pred Vianocami.
    Obchod dôrazne NEDOPORUčUJEM!