S obchodem fitnessdk jsem vždy spokojen a objednávám zde pravidelně.

Reakce obchodu Fitnessdk

díky moc za Vaše opakované nákupy a pozitivní hodnocení. Velmi si vážíme Vaši dlouholeté věrnosti. Těšíme se na další objednávku.

Vaše fitnessdk

• Velmi vstřícné a ochotné jednání, milá komunikace, rychlost dodání, skvělé balení.

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich produktů. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Vaše recenze je pro nás jako pohlazení. Budeme se těšit na další objednávku.

spolehlivý, rychlý.

Dobrý den Jirko,

díky za Vaše opakované nákupy a pozitivní hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

Rychlé,vstřícné a seriozní jednání.Velice přijatelná cena...

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Sortiment

Dobrý den Ivet,

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení. Budeme moc rádi, když znovu objednáte.

• Rychle vyřízení
    • Věci které jinde nejsou

Dobrý den Patriku,

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich produktů a služeb. Budeme moc rádi, když znovu objednáte.

Vaše fitnessdk

• vše bez chyby ... není co dodat!

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Vaše opakované nákupy, recenzi a hlavně věrnost. Těšíme se na další návštěvu.

Vaše fitnessdk

Spolehlivý obchod, absolutně bezproblémový nákup, ochotní, vstřícní
    Za mě úplně super obchodník.

Dobrý den Petře,

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb, fakt nás v těchto nelehkých časech potěšilo. Budeme moc rádi, když znovu objednáte.

• Skvělí výběr super kvalita

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Vaše opakované nákupy, recenzi, věrnost a pozitivního hodnocení našich služeb. Těšíme se na další návštěvu.

Vaše fitnessdk

• vše na pohodu jako vždy
    • opět není co vytknout

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Vaše opakované nákupy a dlouholetou věrnost. Těšíme se na další objednávku.

• Rychlost dodání a možnost individuálních slev. 100% spokojenost

Dobrý den Pavle,

díky moc za Vaše opakované nákupy, pozitivního hodnocení našich služeb a našeho jedinečného věrnostního systému pro všechny registrované "sestav si vlastní akci". Těšíme se na další objednávku.

• rychlost doručení

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Vaše opakované nákupy a pozitivního hodnocení našich služeb. Těšíme se na další objednávku.

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

Vaše fitnessdk

• Vzdy si uctuji postove. I kdyz utratite tisice.

Pokazde si objednavam v radech tisicu (naposledy to bylo pres 4000kc) ale dopravu mi uctuji porad. Nejde mi o tech 87kc jako takovych ale jde mi o princip. Jinde to tak funguje bezne...ze od jiste castky se postovne neplati.

Reakce obchodu Fitnessdk

velmi si vážíme vaši věrnosti, děkujeme za vaše opakované nákupy a i za vaše hodnocení, které nám za pár dní bohužel dost významně pokazí naši současnou 100% spokojenost zákazníků, kteří u nás nakoupili. Ale jsme vděčni za každou zpětnou vazbu od zákazníků. Denně vyřizujeme desítky objednávek a nemáme tak šanci si všechny naše zákazníky dle jména pamatovat (některé i přes to ANO:-)) Dle jména na faktuře tedy nepoznáme, kdo z objednávajících je u nás registrován a kdo NE. Registrování zákazníci u nás mají spoustu výhod, které jste mohl čerpat a stále můžete i vy. Nad rámec výhod uvedených na našem webu, téměř pravidelně posíláme i drobné dárky( rýžovou kaši, bramborové vločky, oříšky, vitamíny nebo minerály) těm, kteří mají objednávku nad 5 000,-Kč a to bez ohledu na to, zda jsou registrovaní. Jsem si jist, že i vy jste od nás nějakou tu pozornost dostal. Dovolím si krátce shrnout vaše objednávky u nás. Bylo jich už 9, ještě jednou za ně děkujeme. Pokud byste se registroval neplatil byste žádnou dopravu ani u jedné z objednávek, byl byste již VIP zákazníkem, který by měl 5% slevu na celý náš sortiment zboží. Na devíti objednávkách byste tak již ušetřil cca 2500,- Kč. Měl byste možnost využit naši jedinečnou slevovou kampaň "sestav si vlastní akci", kde byste mohl ušetřit odhadem ještě minimálně 2x tolik co za pouhou registraci.
    Pokud jste spokojen alespoň s kvalitou našich produktů a třeba rychlostí dodání, zaregistrujte se u nás a dejte nám tak možnost Vám ukázat, že stálých zákazníků si opravdu velmi vážíme a že náš věrnostní program je velice zajímavý. Individuálně s Vámi klidně Váš stávající účet nastavím tak, abyste všechny výhody mohl čerpat hned od příští objednávky. Budu rád, když se nám ozvete.

Vaše fitnessdk

Perfektní kvalita zboží a bleskové dodání.

Dobrý den Radku,

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich produktů a služeb . Jsme moc rádi, že jste spokojený. Budeme se těšit na další objednávku.

Vaše fitnessdk

• mimořádná rychlost dodání, příznivé ceny

Dobrý den ,

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb . Čas je to nejdražší médium, proto se u nás řídíme heslem, "co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra". Budeme moc rádi, když u nás znovu nakoupíte.

Vaše fitnessdk

• Okamžité vyřízení objednávky, profesionální přístup e-shopu, kvalitní
    • zboží.. není to moje první ani poslední objednávka, doporučuji tento obchod.

Dobrý den Petře,

díky za Vaše opakované nákupy, seper recenzi a pozitivního hodnocení našich služeb i produktů. Těšíme se na další objednávku.

Vaše fitnessdk

• rychlé a spolehlivé doručení

Dobrý den Pavle,

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb . Budeme moc rádi, když u nás znovu nakoupíte.

Vaše fitnessdk

• Rychle dodání. Výborná komunikace : měl jsem dotaz, ohledně objemu/hmotnosti dodané měrky a operátorka mi zjistila kolik vlastně měrka když je plná tak váží ;)
    • Žádná

Vřele doporučuju e-shop. Co se týče posouzení suplementu, tak myslím, že tak brzo nejde hodnotit.

Reakce obchodu Fitnessdk

díky za Váš nákup a pozitivní hodnocení našich služeb, moc nás to potěšilo. Kdykoliv jsme připraveni pomoci našim zákazníkům. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.

• Ok

Reakce obchodu Fitnessdk

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Budeme moc rádi, když k nám opět zavítáte.