• nakoupil v obchodě Fitnessdarky.cz před 8 měsíci

• Velmi rychle dodání.dekuji!
  • nakoupil v obchodě Fitnessdarky.cz před 1 rokem

S nakupem u fitness darky jsem byla spokojená a pokud bude vyrobek skvělý určitě si opět obědnám. Webová stránka obchodu se mi velice libi je přehledná . A děkuji i za dárek který byl k nakupu přibalen navíc .

• Velký výběr

Mohu obchod jen doporučit.

ochota
    kvalita
    pekne zabaleni

• nakoupil v obchodě Fitnessdarky.cz před 1 rokem

• Individuální konzultace, individuální přístup prodejce - něco takového jsem na e-shoppingu ještě nezažil!

• Originální zboží, které v mnoha obchodech jen tak nenajdete
    • Rychlé doručení
    • Vždy správná velikost
    • Kvalitní zboží
    • Nízké ceny

Nejprve jsem objevila superhrdinské přívěšky, poté zápasnické šperky no a pak už jsem se do všech těch věcí, tak zbláznila, že začínám mít doma slušnou sbírku Fitnessdárků, jak já , tak i moji kamarádi :-)
    Zboží je vždy v perfektní kvalitě a dodání je téměř okamžité.
    Kdykoliv se potřebuji na cokoliv zeptat, odpověď je do 5min.
    Fitnessdarky mohu doporučit všem co mají rádi originální šperky a kvalitní fitness sortiment.
    Za mě spokojenost na 100%

• nakoupil v obchodě Fitnessdarky.cz před 1 rokem

Bleskové dodání, dobrá cena a dáreček co potěšil :-)

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.