• Malo lidi. Klasicka vietnamska vecerka - zasobovana cokoladou.

• Obchod nabízí zboží, kter potom nedodá

• Nabízejí něco, co nemají

Objednané zboží jsem neobdržel. Obchod mne informoval o nedostupnosti zboží, ale stále ho nabízí.

• Široký sortiment

• Beru od nich téměř vždy výrobky se značkou Fitness 13, mají to dobře vychytaný a za super peníz.

Nakupuju tady pravidelně. Vždy jsem spokojený.
    Poslední dobou čekám na doručení trošku déle, ale do týdne se to podaří. Rád si počkám. Jejich privátní značka za to stojí.

• Nízké ceny
    • Osobní vyzvednutí zdarma
    • Jednoduchý objednávkový proces
    • Přehledný e-shop
    • Milá obsluha na pobočce v Brně
    • Nemožnost platby kartou online

Tento obchod vřele doporučuji. Má skvělý sortiment, nízké ceny, nabízí osobní vyzvednutí v Brně zdarma, objednávkový proces je jednoduchý a komunikace ze strany obchodu je pohotová. V případě nedostupnosti produktu se Vám ihned ozvou, nabídnou možná řešení (výběr jiného produktu, počkání na naskladnění, odstranění produktu z objednávky) a nechají postup plně na Vás.
    Osobně jsem delší dobu čekal na naskladnění jednoho produktu od GymBeam a vyzvednutí objednávky neustále odkládal. Poté, co GymBeam takřka bez vědomí Fitness13 dodání produktu už poněkolikáté odložil, jsem se naštval a požádal obchod Fitness13 o odstranění položky z objednávky. Paní byla velmi hodná a pohotová, objednávku ihned přichystala a ještě ten den jsem ji osobně vyzvedl. Při vyzvedávání mi celou situaci s GymBeam vysvětlila, několikrát se mi omluvila a poděkovala za trpělivost i přesto, že chyba vůbec nebyla na jejich straně. To mě pouze ujistilo v mém velmi dobrém názoru na tento e-shop a jeho přístup k zákazníkům.
    S nákupem v tomto e-shopu jsem tedy byl již poněkolikáté zcela spokojen a v budoucnu zde opět velmi rád nakoupím.

• Obchod nabíuzí zboží, které potom nedodá

Zboží nebylo doručeno, v době objednání i v době psaní recenze ho obchod nabízí jako skladem.

• Příznivé ceny
    • Perfektní a okamžité vyřizování objednávek
    • žádná

Vynikající obchod se širokým sortimentem, vysoce odborná a k zákazníkům velice vstřícná obsluha

• Perfektní

Nakupuju pravidelně zejména jejich privátní značku.
    Spokojenost

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nízké ceny
    • Jednoduchý a rychlý objednávkový proces, rychlé přichystání zboží
    • Možnost osobního vyzvednutí zboží na dobře dostupné pobočce v Brně
    • Velmi příjemný a ochotný prodejce, který si s Vámi pohovoří při předávání zboží
    • Možnost platby kartou či hotově na prodejně s dopravou zdarma
    • Upozornění na přichystanou objednávku prostřednictvím SMS
    • Chybí zde vybraná skupina produktů, ale to považuji za drobnost

Tento obchod velmi doporučuji. Nabízí zboží, které není ve spoustě obchodů dostupné, navíc za skvělou cenu. Osobní vyzvednutí je v případě objednávek zdarma, zboží rychle nachystáno (u mne v ten samý den, kdy jsem provedl objednávku). Následně obdržíte SMS upozornění se všemi potřebnými informacemi a stanovenou otevírací dobou. Osobně jsem s nákupem v tomto e-shopu zcela spokojen a určitě zde neobjednávám naposledy.

Komunikace výborná o všem mě informovali

seriozní a rychlé jednání.

Zboží nikde, obchod neodpovídá

• vše ok

nic

Komunikae s obchodem,rychlost vyřízení ébjednávky vše bylo bezproblémů.

• Rychle doručeni

Moc děkuji obchodu Fitness13.cz, pritel byl velmy spokojený

Nakupuju tady pravidelně.

Objednáno před 6ti dny, doposud nepřišlo, žádná zpráva o stavu mé objednávky.