• podvodník - u výrobku přelepil originální datum expirace vlasním datumem
    • lhář - vymýšlí si výrobní postup výrobku
    • peníze vrátil až po 14 dnech a nezaplatil náklady za dopravu které jsem požadoval protože mně podvedl

Místo 24 hodin doručení, jak je udáno,jsem část dostal za více jak týden, část vůbec.V den doručení jsem dostal ráno písemně zprávu, že vše poslali. Odpoledne přišla jen půlka objednávky.
    Sami nekomunikují, musel jsem dvakrát sám volat, kde je zboží. Logistika 5-

• dobré ceny proteinu, který jsem chtěl
    • nulové služby

Objednal jsem si protein, za výbornou cenu, zde nebyl problém.
    S proteinem jsem si zakoupil i šejkr, u kterého jsem zjistil, ze netěsní, protéká a díky němu jsme měl znečištěné oblečení v tašce. Může se stát, už jednou jsem se s takovým šejkrem setkal. Chtěl jsem tedy šejkr reklamovat a zeptal jsem jak mám tedy postupovat při reklamaci vzhledem k ceně 80Kč za šejkr a poštovného cca 120Kč. Navrhl jsem, že netěsnosti natočím na video a zašlu k posouzení prodejci. Neměl bych problém, kdyby se následně šejkr přidal k mé další objednávce, aby se neposílal extra. Bohužel po tomto byla se mnou diskuze ukončena a do dnešního dne už se nikdo nevyjádřil. Proto už zde nikdy nenakoupím a ani bych to nikomu nemohl doporučit, ceny dobré, služby nulové. Jsou lepší fitness eshopy.

• Nabízí zboží které nemá skladem

Vybrat jiný e-shop

Dobry den,objednal jsem Power System Posilovací gumu Cross Band Level 4 MODROU!Bohuzel prisla mi level 3 CERVENA!Vzledem k tomu,ze mi level 3 pomerne vyhovuje a cenovy rozdil není katastrofalni,situaci jsem dal neresil.S pozdravem P.Kudrna

• ?
    • Objednané zboží prý nedorazilo ze skladu, a proto nebyla dodržena garantovaná dodací lhůta. Telefonicky byla tato skutečnost oznámena, slibovaná další komunikace ze strany obchodu však již neproběhla. Takže nevím, jestli zboží vůbec dorazí nebo ne. Měl to být dárek pod stromeček...

Z vlastní zkušenosti nedoporučuji :-((

Obchod zaslal zboží na fakturační, nikoliv dodací adresu - v mém případě na jiný konec republiky, což mi výrazně zkomplikovalo jeho převzetí a stále ještě jsem se k němu nedostala.

• Zboží nepřišlo a nikdo mě ani nekontaktoval proč.

• Přišlo mi jiné zboží než jsem objednal

• Záměna výrobků bez upozornění, neochota věci řešit. Nesprávné údaje o výrobcích.

Obejdnal jsem PVL - Mutant Mass 7700g kvůli ceně. Bohužel za tu cenu dorazil Mutant Mass 6800g. Tudíž nespokojenost.

Nabízeli 6800g+1000g gaineru. Nakonec dorazilo jen 7700g.