Velmi hezká a rychlá komunikace.

Uvádí, ze zboží je skladem, nechají člověka objednat a na druhy den napíšou e-mail, ze zboží bude dostupné za 10 týdnů-super.

• 100%

• Komunikace bez problému
    • Zboží rychle odesláno

• Výborná komunikácia zásielka doručená expresne rýchlo.

S obchodem jsem spokojena.

vse o.k.

• Rychle dodani
    • Velky vyber za lepsi ceny nez v jinych e-shopech

Spokojenost

velka spokojnost a rychlost

• Na odeslání zboží jsem čekal týden

• Dovolat se dalo az druhy den a to nikoliv na infolinku, ale az do prodejny
    • Objednavky si vsimly az na moje zavolani, z ostatnich eshopu bylo jiz zbozi doma
    • Sklad neodpovidal skutecnym zasobam
    • Konecnou objednavku, meli jen tri tricka ze sesti puvodne objednanych mi diktovali pouze do telefonu, nebyli schopni poslat mailem
    • Oteviraci doma je jen od 11 do 19, v patek do 18 hod - v centru bez moznosti parkovani. Zbozi se mi podarilo vyzvednout az na potreti

Mozna by me to nenapadlo, kdybych tricka neobjednavala nakonec ze sesti obchodu, ale jedna se vazne o priserny obchod. Je mi zazrakem, ze jeste na trhu existuje. Nikdy vice

• dlouhá doba dodání

1000*** opravdu perfektni poradi dorucuji obratem a kvalita excluziv !!

Po otvoreni baliku som zistil, ze produkt uz bol oltvoreny, ochranny uzaver pod vieckom bol poskodeny, tabletky vysypane vo vnutry baliku.... .

Som spokojna

• Zbozi melo byt udajne skladem, druhy den po dokonceni objednavky jsem byla informovana, ze zbozi nejen neni skladem, ale ze neplanuji dalsi naskladneni

• Dobré ceny
    • Možnost odběru v Zásilkovně
    • Široký výběr zboží

S obchodem jsem spokojená, jen mě mrzí, že jsem měla na eshop dotaz, napsala jsem e-mail a vlastně mi na něj nikdo neodpověděl. Že mi zboží jde, jsem pochopila, až když mi Zásilkovna poslala e-mail, že jim byl předán balíček. Je to škoda, jinak bych obchod hodnotila 100%, ale neodpovídat na e-maily zákazníků, to v dnešní době už moc nejde :(

• žádná
    • Objednal jsem si zboží skladem. Druhý den přišel email, že zboží skladem nemají a musí ho objednat. Doba dodání cca 14 dni. ...čekám... Po měsíci píši, jaký je stav mé objednávky, žádná odpověď... Po 5ti nedělích volám, nikdo nezvedá...
    • Zboží nedorazilo, komunikace zpětné vazby žádná a to jsem psal i volal.

• super výběr

dobrá komunikace s prodejcem