• Výhodná cena
    • Asi jsem rozmazlená jinými obchody, ale byla jsem zklamaná, když jsem v balíku nenašla žádný dárek v podobě proteinové tyčinky atd.

• ziadna komunikacia a odpoved na mailove dotazy

nekorektnost

Reakce obchodu Fitness24.cz

přiznám se, že trochu nerozumím Vašemu příspěvku a zápornému hodnocení. Podle informací, které mám, zpracování objednávky, její doručení i komunikace ze zákazníkem proběla zcela korektně. Konkrétně: Objednávku jste provedla v neděli 9.6. v 20:37, kdy zásilku jsme ze skladu expedovali v pondělí 10.6. v 10:13 s tím, že byla doručována na území Slovenska s dobou dodání do 3 dnů. Zásilku jste obdržela ve středu 12.6. v 14:16. Pokud se podívám do historie komunikace a na reakce kolegů na Vaše emaily, na všechny bylo odpovězeno v ten samý den, případně v den následující. Žádný nezůstal bez odpovědi. Zásilku a ani žádný produkt jste nereklamovala a ani jste nás nekontaktovala ve věci žádné oficiální stížnosti. Možná ale bude problém v něčem jiném. V čem tedy konkrétně nebylo naše jednání korektní?

Děkujeme za upřesnění.

Fitness24.CZ

• u daného konkrétního výrobku prakticky není v ČR jiná alternativa :-)

Ostal som veľmi milo prekvapený, keď mi potom, ako som si objednal produkt, ktorý nebol na sklade, zavolal milý pán z Fitness24 a veľmi ochotne so mnou skonzultoval zmenu objednávky.

výborná komunikace,rychlé dodání,doporučuji

• přehlednost
    • vhodná sortiment

spokojenost

• je to jednoduchý přístup k zboží

Zatím nejlepší komunikace s obchodem, ve kterém jsem kdy nakupoval. Za zboží které jsem si objednal a nebylo na skladě, se mi telefonicky omluvili a poradili a nabídli mi jiné alternativy, za které jsem nakonec radši. A na můj dotaz ohledně zboží jsem byl opět telefonicky kontaktován a profesionál z Fitnes24 mi podal vyčerpávající odpověď a ještě mi tyto informace poslal na email. Pro mě něco neskutečného, co se mi zatím nikde nestalo. Proto všem vřele doporučuji.

Vyborná komunikace. Žade problemy.

• Převážně komunikace (objednávané zboží nebylo k dispozici, nicméně jsem byl kontaktován z Vaší strany s profesionálním přístupem a byla mi nabídnuta alternativaú
    • K nákupu u Vás mě přesvědčilo porovnání na Heurece (cena) a také transparentní dopravní podmínky.
    • Nezaznamenal jsem.

O prvním nákupu jsem se rozhodl na základě osobního zhodnocení přes server Heureka. Nicméně o tom, že zde nakoupím i příště mě přesvědčila přívětivá a profesionální komunikace ze strany prodávajícího, kde jsem se přesvědčil i o perfektní znalosti prodávaných produktů. Obchod skutečně doporučuji.

• Rychlé doručení, kvalitní výrobky

• dobré ceny, rychlý nákup a dodání zboží
    • nevím

vše OK, doporučuji

• Zdravé a výživné výrobky. Nemám ráda chemické výrobky.

Nemůžu zatím soudit výrobky, ale zatím jsem spokojena.

• rychlost dodávky a kvalita zboží
    • ne

super obchod doporučuju ostatním

• Perfektní komunikace!!!!
    • žádné!!!

• ceny, dostupnost
    • spolupráce s Českou poštou, jako pokaždé se mi potvrdilo, že Česká pošta nemá s eshopy spolupracovat. Vše je v pořádku, ale díky poště nikdy nic nedorazí včas i když je to avízované v sms. Obchod dodal, pošta nedoručila.

• Výhody- rychlost, spolehlivost

• Super rychlé dodání, nízké poštovné, přehledné stránky.

Doporučuji všem nakupujícím

• Široká nabídka výrobků za skvělé ceny, ochota pomoci a poradit při výběru zboží, rychlé a bezproblémové dodání
    • žádné slabiny mě nenapadají

Učitě doporučuji nakoupit v tomto obchodě, pokud si nebude vědět rady s výběrem, ochotně Vám pomohou

• naleznu tam výrobky,které v obchodech nenajdu(nebo jsem se s něma ještě nesetkala).

Určitě budu nakupovat dále a doporučila bych ho ostatní a taky tak dělám.