bez komplikací

naprostá spokojenost, rozhodně doporučuji!

• Skvělá komunikace
    • Odborná rada

• Těžko hodnotit po prvním (jediném) nákupu.
    • Těžko hodnotit po prvním (jediném) nákupu.

Nakoupil jsem čistě náhodou, narazil jsem na něj při hledání informací o zboží.
    Jinak těžko hodnotit po prvním (jediném) nákupu.

zboží jsem neobdržela.

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, je mi líto, že zboží zatím nemáte, ale nemyslím si, že naší vinou. Zboží odešlo hned druhý den po zaslání objednávky Vámi zvoleným přepravcem (Česká pošta). Před odesláním s Vámi dodání ještě telefonicky řešila kolegyně včetně informace, že zásilku druhý den doručí pošta. V den odeslání byl na Vámi vyplněný mail zaslán informační mail s číslem balíku a informacemi, že jde Českou poštou a během 2 dnů bude u Vás, včetně instrukcí co dělat, pokud Vám jej pošta během 2 dnů nedoručí.
    Nevím co víc bychom pro úspěšné dodání my měli udělat, ono je to samozřejmě vždy i o spolupráci zákazníka. Hezký den.

• Nabídka zboží byla velice přehledná se všemi potřebnými informacemi. Krátká dodací lhůta mě oslovila.

Nabídka a reference ostatních nakupujících mě přesvědčili k nákupu a nebyl jsem zklamán.Rychlost dodání zboží mě mile překvapila. Mohu jenom doporučit využít k nákupu tento obchod.

Jsem velmi spokojena s přístupem a rychlým vyřízením objednávky.Zboží slouží k naprosté spokojenosti.

• přehledná nabídka
    • rychlost dodání
    • zatím jsem nezjistila

• Výborné jsou i diskuse k výrobkům, pomohli při výběru vhodného typu "mučícího" :o)) přístroje

Ryhlý a bezproblémový nákup, telefonický kontakt následující pracovní den po objednávce. Dárek navic potěšil. Mohu doporučit. I kurýr, který zásilku dovezl, byl velice příjemný a ochotný.

• rychlé dodání a ihned po objednávce mě kontaktoval zaměstnanec, potvrdil objednávku a sdělil datum dodání.

Rychlé dodání, profesionalita zaměstnanců.

• serióznost, komunikativnost, široký sortiment, ochota

• Poradí
    • Nešťastný řidič, který se mi snažil doručit zboží ve čtvrtek, ale zapomněl zazvonit. Soce jsem doma nebyla já, ale byla tam za mě osoba způsobilá zakázku převzít...

• široký sortiment

Serióznost

• dobrá komunikace
    • rychlá dodávka zboží
    • k zakoupenému rotopedu nebyl český návod

nákup proběhl bez problémů
    mohu doporučit

• Dopravu zdarma,montáž zdarma.

• Bylo to rychlé
    • viděla jsem inzerát v časopisu Žena a život

viděla jsem inzerát a zaujal mě
    lehce našla, lehce koupila, lehce přišlo
    dobrá zkušenost

OK

dobry doporucuji navstivit

• Neuvedení přesné adresy dodání zásilky, které bylo uvedeno v objednávce, pošta nemohla doručit,po telefonické výzvě a upřesnění znovu doručila.

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, využíváme standartní účetní software oceněný několika cenami a bohužel tak dlouhý název jak jste uvedla nezvládl ani on :-).