• nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 2 týdny

• spolehlivost
  • nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 3 týdny

• Okamžitá reakce, profesionální jednání.
    • Závádějící informace v potvrzení o příjmu objednávky.

Po objednávce obdržíte potvrzení s informací o možné prodlevě, pokud vaše zboží není skladem. Bohužel jsem nikde u zboží nedokázal právě tuto informaci najít. Tedy zda skladem je nebo není.

Reakce obchodu FITexpert.cz

děkujeme za objednávku, i když to tentokráte tak úplně nevyšlo :-)

1) U každého zboží v e-shopu je uvedena dostupnost. Dostupnost zboží je mj. uvedena také v košíku.
    2) Objednával jste v období, kdy e-shop z důvodu dovolené "jel na půl plynu", jednalo se o tři pracovní dny, kdy objednávky na zboží, které nebylo skladem (viz bod jedna) mohly mít zpoždění max. tři pracovní dny. To jsme avizovali na každé stránce (v záhlaví e-shopu) + na vybraných stránkách (např. o dopravě), pro jistotu i v kopii objednávky, pokud by to někdo v e-shopu přehlédl.
    3) Pokud něco není jasné, jsou k dispozici kontakty.

Z naší strany jsme myslím udělali maximum pro předejití zklamání zákazníků z důvodu krátkodobého eventuálního zdržení dodávek objednaného zboží. Bohužel jste to nepochopil, neporadil jste se a rozhodl se nákup realizovat jinde. To respektuji a přeji Vám či Vašemu potomkovi vydařenou tenisovou sezónu :-)

Provozovatel e-shopu FITexpert.cz

• Rychlost a spolehlivost dodání

Rychlost vyřízení.

• nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 1 měsícem

• Rychlý a spolehlivý obchod :-)

• rychlost vyřízení objednávky
    • nevím
  • nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 2 měsíci

• Velmi ochotně a dobře mi poradili s výběrem velikosti kimona. Určitě se rád vrátím k nákupu u tohoto shopu.
  • nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 2 měsíci

vše v pořádku a výborná komunikace obchodníka

• možnost osobního odběru
    • příjemný a ochotný prodejce
    • dobré ceny
  • nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 3 měsíci

Byla jsem spokojená, vše šlo rychle.

• nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 3 měsíci

Rychlé dodání,dostal jsem dárky,absolutní spokojenost.

• nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 3 měsíci

Zbozi dorazilo rychle a v poradku,platila jsem predem. Na rozdil od ostatnich e-shopu bylo zbozi uvadene jako skladem opravdu skladem. Kupovala jsem mikinu jako darek a protoze nevyhovovala,vratila jsem zpet. Vymena probehla bez problemu a ackoli byla chyba na me strane,jeste se mi omluvili. Rozhodne muzu doporucit,velmi seriozni profesionalni pristup.

• nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 3 měsíci

relativně blízko domovu nebo zaměstnání, netřeba použít různé zásilkové služby.

děkuji byl jsem spokojen

• nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 4 měsíci

• dlouhá čekací doba od objednávky než přišlo domů zboží

obchod bych doporučila objednávka byla v pořádku doručena stránky jsou přehledné a velký výběr sortimentu:)

• nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 4 měsíci

Rychle, vse perfektne zabalene.

• Vše OK
  • nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 4 měsíci

• Objednávka byla vyrizena cca do hodiny. V obchodě byl sympatický prodavač. Cenově vychází spalovac nejvyhodneji, určitě si zde objednám znovu.
  • nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 5 měsíci

• v kamenných obchodech v okolí jsem zboží nenašla, potřebovala jsem ho jako dárek rychle
    • pro vyzvednutí zdarma je málo možností

výhodou je určitě rychlé dodání zboží, které není běžně k dostání

• nakoupil v obchodě FITexpert.cz před 5 měsíci

Doporučuji !