• Cena produktu
    • Zboží mělo být skladem, odesláno až 3.den.
    • Mohla být lepší komunikace s obchodem. Odpověď na email až po urgenci. Telefon nezvednut.

Dobrý den Vladislave,

někdy to prostě nejde podle našich představ ale jsme rádi, že Vám objednávka dorazila v pořádku. Budeme pracovat na zlepšení.

Děkujeme

tým Fithouse

• Druhý den na balíkovně
    • Ceny
    • Výběr
    • Spokojenost

Dobrý den Andreo,

děkujeme za kladnou recenzi.

Ondřej

• Skvělá rychlost,spolehlivost,přehled a výběr produktů

Dobrý den jarjan,
    děkujeme za KLADNOU recenzi na náš eshop. Velmi si toho vážíme. Naším cílem je, abychom vaše objednávky rychle odbavili, předali dopravci a pak už jen dorazil balíček k vám ve 100% kondici.
    Děláme maximum pro vaši spokojenost! A jsem osobně velmi rád, že se nám to daří.
    Ondřej

Nákup z pohodlí domova. Tento produkt potřebuje manžel a už nějakou dobu ho používá.

Dobrý den Anno,

• Skvělá komunikace, super ceny, rychlost dodání. Doporučuji

Dobrý den Katko,
    Ondřej

• Nejlepší cena a rychlost dodání

Ondřej

Je to top.... rýchle doručení a cena super. Děkuji moc.

Dobrý den Tomáši,

• vstřícnost

• Rychlé a bezproblémové

Dobrý den Petře,
    Ondřej

• Rychlé dodání, výborná komunikace s obchodem, přehledná nabídka produktů
    • Výborné ceny
    • Kvalitní zboží

Obchod budu určitě doporučovat i dalším a objednávat pravidelně

Dobrý den Katko,
    Ondřej

• Vše v naprostém pořádku, rychlé doručení.

Dobrý den, Lucie,

děkujeme Vám za fajn recenzi.

• Super komunikace

Ondra

Bezproblémová komunikace, rychlé doručení zboží.

Reakce obchodu Fit-house

Děkujeme Vám za fajn recenzi :)

• RYCHLOST, OCHOTA, SPOLEHLIVOST

Dobrý den Evi,

• rychlost zaslání

• Proč tak dlouho...

Reakce obchodu Fit-house

vaše objednávka se nám vrátila jako nedoručitelná.

• Dobre ceny, velky vyber zbozi a bleskove dodani!

Dobrý den Simono,

Rychlé dodání