• super cena
    • pěkný sortiment

• Super rychlé dodání
    • Nabídka přesně toho produktu, který byl potřeba

První nákup, expresní dodání, doporučuji!

• dobrý cena a výběr
    • zasláno rychle

vše proběhlo bez problémů

Spokojená. Zboží přišlo rychle .

Eshop po týdnu od objednání zboží neposlal, nereaguje na email, sms ani se nelze dovolat.

Několikrát jsem do obvodu volal, posílal sms a e-mail. !! Nulová komunikace!!
    Nakonec jsem písemně objednávku zrušil a objednal jinde. Do dvou dnů jsem měl zboží doma. Martin Teuer.

Obchod nereaguje ani na e-maily, ani na sms, ani na jejich chat a ani neberou telefony. Objednávku jsem zaplatila předem, ale zboží neposlala. Protože obchod nereaguje, objednala jsem zboží jinde a objednávku v tomto obchodě e-mailem zrušila. Bohužel zatím se nikdo neozval, takže nevím, zda a kdy mi vrátí peníze. :-(

Nic

Rychlé dodání zboží, dobrá komunikace s obchodem.

Vrácení zboží proběhlo též bez problému. Vrácení peněz ze strany obchodu trvalo trochu déle, ale po připomenutí se peníze s omluvou obratem zaslali.

Celkově jsem byla s nákupem v tomto obchodě spokojená.

• Ochota a spolehlivost.

Koupila jsem zde dětské botičky, bohužel neseděly. Poslala jsem je zpět a po více jak 2 týdnech se ptala na vrácení peněz. Kdosi mi volal, že peníze poslali, ať si zkontroluji účet a dám vědět. Na účtu nic nebylo, ale do obchodu už jsem se opakovaně nedovolala. Poté, co jsem jim poslala sms ať mi napíší kdy mi vrátí peníze přišla odpověď, že je zrovna odeslaly. Celá akce vracení peněz tedy zabrala tři týdny a bez urgencí bych je zpět nedostala.

• Široký sortiment
    • Ceny
    • Rychlé doručení

Super, spokojenost - dětské boty podle očekávání za nejlepší cenu - aktuálně ve slevě

• Okamžitě možné vyzvednout

skvělá spoluprváce, vstřícnost, profesionalita, rychlost.

23.4. jsem objednala a zaplatila dětské boty. Doteď nemám boty, ani peníze zpět ( objednávku se snažím zrušit, ale obchod absolutně nekomunikuje. Neodpovídají na e-mail, on-line chat, nikdo nezvedá telefon!!! Určitě nikomu nedoporučuji a jen doufam, že nebudu muset vracení peněz řešit soudní cestou.

Obchod vůbec nereaguje

Udělal jsem v objednávce chybu,
    okamžitě po mém mailu to opravili a
    zboží dorazilo v pořádku.
    Velký dík.

Vše v pořádku, malý dárek potěšil:-)

• Vždy velmi ochotné a vstřícné prodavačky které poradí a pomohou
    • Kvalitní zboží
    • Velký výběr a možnost doobjednat velikost která není skladem
    • Obchod by si zasloužil přehlednější webové stránky ale protože nakupujeme většinou přímo v kamenném obchodě, tolik to nevadí.

Ráda zde nakupuji. Vždy mám jistotu že mi dobře poradí a že zboží které si zde koupím je opravdu kvalitní. Máme odsud téměř všechny dětské botičky a žádné z nich se dosud nezničili. Budou je nosit i další děti.

• Milá a rychlá komunikace, ochota a k tomu milý dáreček! :)