• Rychlé vyřízení, přehledné, velký výběr zážitků
    • Cena zážitků, např. dobra jídlo nejde defakto pro jednoho pod tisíc korun…

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Děkujeme za hodnocení, Petře, jsme rádi, že jste s námi spokojený :)

Gastronomické zážitky jsou z převážné většiny pro 2 osoby. Proto se vám možná zdá cena vyšší, ale rozpočítáním na 1 osobu, jak píšete, se pod tisíc korun zcela jistě dostanete :)

Jako příklad lze zmínit třeba oblíbený gastronomický zážitek na zámku Zbiroh (včetně prohlídky zámku).
    Ten je pro 2 osoby aktuálně za běžnou cenu 1540 Kč, čili na 1 osobu za to vychází 770 Kč. A to nezmiňujeme, že je tento zážitek nyní ještě ve slevě, čili s cenou na osobu se teď dostanete dokonce jen na 695 Kč :)

Za Allegrii, Lukáš.

• Problém se podařilo vyřešit, objednávku.
    • Nakup z domova

Nenašel jsem.

Velmi přehledný web, bylo potěšením nabízené zážitky si procházet. Objednání a úhrady proběhly hladce.

• zboží ihned dodáno

Vše perfektní, rychlé podle dispozic avizovaných v nabídce

Vždy spokojená

Vše bylo bez problémů, dle mých představ.
    Ráda využiji dalčích nabídek.

Skvělý servis a balení dárku

Obchod, jako takový - bez chybičky! Problematická byla doprava do boxu - zjevně ovlivněno vánočním obdobím.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky. Druhý den je krásně zabalený balíček doma :-)
    • Svým kompletním jednáním od A do Z opravdu velice dobře fungující obchod.

Velmi profesionální obchod. Vše funguje jak na drátkách. Komunikují okamžitě a vše ihned řeší a hlavně vyřeší. Opravdu velmi dobrá spolupráce.

• Rychlost.

Super

ok

Nakupovala jsem už dvakrát a vždy spokojená mohu jen doporučit

Vše ok, spokojenost.

Vše v pořádku, děkuji.

• super

• výborná domluva
    • objednávka dorazila v pořádku
    • byla krásně dárkově zabalena

Objednala jsem dárek k narozeninám a i když mi byla doručena informace ohledně sledovacího čísla, tak se 3 dny nic nedělo... teprve až na konci týdne byl balíček odeslán - na stránkách mají přitom uvedeno, že balíček bude v Balíkovně do druhého dne (objednala jsem odpoledne, tak jsem čekala, že nejdéle ve čtvrtek balíček dorazí, ale bohužel)

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Jsme rádi, že jste s námi spokojená a že byste náš obchod doporučila :)

Balíček jste objednala v 18:40 večer a my jsme jej hned následující pracovní den odeslali (proto vám přišlo číslo zásilky, jak píšete).

Pošta doručení vaší zásilky bohužel trochu zdržela, za to se samozřejmě omlouváme. Nutno říci, že většina zásilek je jinak stále doručována včas, ačkoli do Vánoc zbývají 2 týdny.

Pošta letošní hlavní sezónu více méně zvládla a až na pár výjimek doručuje rychle. Přesto bychom nyní, těsně před Vánoci, doporučili využít spíše přepravce PPL, ať už s doručením na adresu nebo s uložením do Parcelshopu/Parcelboxu.
    Tak budete mít větší jistotu, že vám balíček dorazí včas :)

Za Allegrii, Lukáš.