• výběr zboží (12)
  • přehledný web (8)
  • balení (6)
  • nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

Dostala jse voucher od společnosti Allegria dárkem a byla jsem zvědavá, zda se služby této firmy během pěti let, od mého posledního nákupu, změnily. Nezměnily a má aktuální zkušenost je opět negativní. Nejprve jsem si musela poměrně složitou směnou vyměnit voucher, resp. peníze za body a s těmi jsem pak mohla obchodovat (voucher byl ke kulatinám, takže částka vystačila na dva až tři zážitky). Jakmile jsem si zážitek vybrala zjistila jsem, že si konkrétní datum uskutečnění zážitku nemohu domluvit přímo s poskytovatelem, ale musím přes zákaznickou linku Allegria. Nepohodlné, ale ne nepřekonatelné. Ovšem do chvíle, než jsem potřebovala termín přehodit. Kromě toho, že "někdo" ze zákaznické linky, kde se ke mě s oblibou chovali jako k nějvětšímu pitomci, a to opakovaně, zapomněl poskytovateli můj požadavek vyřídit, aby pak po mě za "neprovedené storno" provozovatel vyžadoval poplatek. Pokud bych jej nezaplatila, nemohla bych si svůj vybraný, ale ani žádný další zážitek, vybrat. Se zákaznickou linkou jsem komunikovala opakovaně a vždy to byla katastrofa. Když jsem se zmínila nejbližšímu okolí upozornilo mě, že to je v případě Allegrie úplně normální. Jsou arogantní a neochotní. Mému dárci bylo nakonec moc líto, že nevybral jiného dodavatele. A já už žádnou další zkušenost zkoušet nebudu. Ani za pět let.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, Zuzano, děkujeme za Váš názor i když se nese v ne zcela pozitivním duchu :-(
    Nákup z kreditu je velmi jednoduchý - bohužel ještě jednodušeji už to udělat nejde (aby vše fungovalo na 100% jak má) = Kredit z univerzálního poukazu si nahrajete na virtuální účet a následně si jím uhradíte objednávku na našem e-shopu. Postup je uvedený krok po kroku také v průvodním dopise :-)
    Rezervace termínu konání se provádí přes nás a tak máte jistotu, že vždy dostanete veškeré služby zakoupeného balíčku. Spousta zážitků/balíčků je s provozovateli sestavena pouze pro naši společnost a naše klienty.
    U zmíněného storna rezervace z naší strany nevzniklo žádné pochybení. Storno rezervace, bez stornopoplatků, je možné minimálně 3 pracovní dny před rezervovaným termínem a dle pravidel provozovatele. Vaše storno proběhlo v den konání, cca 3 hodiny před rezervovaným časem, proto provozovatel na uhrazení stornopoplatků trval.
    Vaše zážitky z předchozích let, které uvádíte, jsem u nás v systému bohužel nedohledala (na Vaše jméno, e-mail) a tudíž nemohu popisované situace porovnat. Mohu jedině s čistým svědomím napsat, že naše služby stále zdokonalujeme a posouváme technicky výš. Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům a tak je naše zákaznická podpora velmi využívaná a také chválená (viz Heuréka.cz).
    Doufáme, že poskytnuté služby/zážitky Váš názor alespoň trochu poupraví k lepšímu :-)
    Za Allegrii, Michaela.

• Rychlost, spolehlivost.
  • nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 2 měsíci

• Volala jsem, že potřebuji poukaz na 6000,- a byl to problém, je potřeba koupit 5 000,- + 1000,- a prý se to nevleze do jedné krabičky... zvláštní...dala jsem tam oba poukazy na sebe. Rozumím tomu, že jsou nějakým způsobem předtištěné. Ale ty A4 k tomu je snad možné přetisknout na součtovou částku, aby obdarovaný rovnou viděl, kolik tam má a nemusel listovat papíry.... Zklamalo mě to.

Doporučuji pro velký výběr zážitků. Jinak je velká neochota cokoliv měnit.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, děkujeme za podnět na zlepšení služeb. Předali jsme jej kolegům z produktového oddělení, kteří se jím budou dále zabývat :-)
    Nabídka poukazů/zážitků je propojena s naším interním systémem = co v systému není, to nemůžeme prodat a také bohužel nemůžeme ´´jen tak´´ zasahovat do vytvořených materiálů.
    Dva poukazy se do jedné krabičky vejdou, nicméně se ztratí přehlednost (=nejsou oba vidět, protože jsou položené a v krabičce připevněné na sobě).
    Věříme, že jste obdarovanému udělala radost a zažije s námi spoustu super zážitků :-)
    Za Allegrii, Michaela.

• operativnost
    • ochota
  • nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 3 měsíci

nabídka zajímavých zážitků

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 2 měsíci

• Skvělá komunikace, se vším mi poradili a vyšli vstric
  • nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 2 měsíci

• Velmi rychlé vyřízení a dodání
  • nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 2 měsíci

Prodávající byla příjemná dáma, celá transakce trvala cca 10 minut. Uvidíme jaké budou zážitky.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 2 měsíci

přehledná orientace, dostačující popis, rychlé vyřízení

rychlé, jednoduché, ochota

Vše Ok

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 3 měsíci

• poloha v obchodním centru

• Vše on-line

• Okamžitý nákup
    • Profesionální jednání

• přehlednost
    • dostupnost
    • skvělé ceny
    • výborná komunikace

Mohu jen a jen vřele doporučit, tak s chutí do nakupování ;) :)

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 2 měsíci

Rychlé a spolehlivé jednání bez rizik a nemilých překvapení. Využila jsem opakovaně asi 5x v pruběhu asi 7let. Kvalita služeb je stále v top kvalitě

• rychlé odeslání

s obchodem jsem s pokojena, ale doručení trvalo 3 dny.

• rychlý nákup
  • nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 2 měsíci

Vše v pořádku , doporučuji.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 2 měsíci

• Je to jednoduché s doručením do bydliště.Odpadá plno dalšíchproblémů s nákupem.Byl jsem spokojen.