• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

Zboží mi sice dorazilo, ale připlatila jsem si za krabičku, aby dárek pod stromečkem vypadal hezky, ale vzhledem k tomu, že to dali jen do obálky, tak krabička v obálce přišla zničení, zmačkaná. Další věc, která se mi nelíbila, že si připlatím za to, abych si to nemusela tisknout, aby zážitek nebyl jen na kusu papíru, ale třeba na nějakém tvrdším, aby to prostě hezky vypadalo. A příjde mi to v poničení krabičce a ještě na papíře velikost A4, který je přehnutý. Takže efekt jako bych si to vytiskla já sama..... to se mi opravdu nelíbí, když jsem připlatila.

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, od nás odchází vždy vše v naprostém pořádku. Mrzí nás, že přepravce dodal krabičku poničenou - stačí nás kontaktovat např. telefonicky nebo e-mailem a rádi tuto nepříjemnost napravíme novou krabičkou, aby Váš dárek neztratil svůj půvab :-). Dárkové balení dodáváme ve vycpané bublinkové obálce, která je pro jeho ochranu v 99,99% naprosto dostačující.
    Materiály uvnitř krabičky jsou velikosti A4 = musíme je tedy opravdu přehnout, aby se do krabičky velikosti A5 vešly a doposud se nám nestalo, že by to takto klientům nevyhovovalo :-) Zážitkový poukaz je speciální kartička ošetřená hologramem a ražbou a průvodní dopis je tištěný na tvrdším hlavičkovém papíře. Jediná část, tištěná obyčejně jsou VOP (= všeobecné obchodní podmínky), které jsou taktéž součástí dárkového balení. Dále se s Vámi spojíme e-mailem a doladíme dodání nové krabičky.
    Za Allegrii, Michaela.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 3 týdny

Žádný stres se sháněním dárků, které se navíc nemusí líbit.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 3 týdny

• rychlé, spolehlivé a bez jakýchkoliv komplikací
  • nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 3 týdny

Příjemná a ochotná slečna. Sdělila osobní zkušenost.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 3 týdny

Nemohu komplexněji posoudit, na zážitek nemáme zatím vyjádření - je to dárek, který bude realizován v průběhu 2019. Mohu posoudit jen způsob komunikace s Allergií a dopravcem. Zatím spokojen.

• rychla komunikace chatem
  • nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 3 týdny

Rychlé, přesné a bez problémů;-)

• Rychle vyrizeni I dodani

Rychle vyrizeni I dodani objednaneho zazitku,spokojenost

spokojenost s obchodem

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 3 týdny

Velmi spokojena. Firma informuje zakaznika o kazdem kroku emailem. Vse probehlo hladce. Allegria ma velky vyber darku, takze si vybere opravdu kazdy. Velmi dobre resene websites.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 4 týdny

Vše bez problémů

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 4 týdny

Moc krásné dárkové balení.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

S nákupem jsem velmi spokojena, rychlost dodání je velmi rychlá, balíček mi dorazil hned druhý den od objednávky.

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

• Vyborny je chat že vam jsou schopní hned pomoci
  • nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

rychlé a kvalitní vyřízení objednávky

• nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

• Na výběr jen jídlo,pobyty pro dva
    • Pro jednotlivce nic moc.
    • Chtěla jsem něco z kosmetiky. Možnost jen v Brně
    • Slečna na infolince nepříjemná

Reakce obchodu Allegria - Firma na zážitky

Dobrý den, děkujeme za Vaše připomínky :) V naší nabídce najdete celkem cca 1000 zážitků po celé Čr.
    Wellness zážitků, kam spadá mimo jiné i kosmetika u nás najdete cca 150. Gurmánské zážitky a pobyty jsou opravdu zpravidla nastavené pro 2 osoby, nicméně je možné domluvit se individuálně na čerpání poukazu pro 1 osobu. Wellness zážitky jsou nastaveny zpravidla pro 1 osobu.
    Pokud Vás napadne nějaký konkrétní zážitek u konkrétního provozovatele, který by v naší nabídce měl být, budeme rádi za tip :)
    Věříme, že si Váš vybraný zážitek naplno užijete :)
    Za Allegrii, Michaela.

• skvělý výběr
    • rychlost dodání poukazu

Supr

• Rychlost, spolehlivost
  • nakoupil v obchodě Allegria - Firma na zážitky před 1 měsícem

Po aktivaci univerzálního poukazu a volbě zážitku jsem doplatil potřebnou částku online a během chvíle jsem měl v mailu nový voucher. Takže spokojenost, mohu doporučit.