• Obchod nekomunikuje, na objednavku nereaguje, na dodatecne pripominky/emaily taky ne.

Dobrý den
    Bohužel až do dnešního dne jsme měli zavřeno jelikož naši dodavatele z Itálie a Francie měli pozastavenou výrobu a až dneska se výroba rozběhla a už pracujeme v normálním režimu
    Informaci jsme měli uvedenou jak na naši webové stránce tak v i kontaktech.
    Velice se omlouváme komplikace
    Objednávka je už potvrzena a zboží bude v nejkratší možné době vyexpedovane.

V případě jakýchkoliv dotazu jsme již vám zcela k dispozici

Fire and Wood CZ

• Nejnižší cena kterou jsem našel
    • Pozdější dodání.

Pozdější dodání než bylo v objednávce ale jsou horší věci na světě. Jinak celkem spokojenost.

• Nekomunikují

• Rychlý obchod
    • Poradí vám se vším
    • Skvělá komunikace

Doporučuji všem,skvělá komunikace.

• Pomoc pří výběru
    • Vynesli zdarma do 2 patra

Katalog i online nabídka nabízí zboží,které není skladem,přestože je uveden opak.Doba dodání se ze 14dnů, jak je prezentováno,prodlouží na víc jak měsíc.

Reakce obchodu Fire & Wood CZ s.r.o.

Dobrý den, ano bohužel vyrobíce zboží neměl skladem (nepodporuje automatické stahovaní skladu), druhy den jsme vás kontaktovali a řekli jsme vám tuto informací, nabídlí jsme vám skoro stejná kamna která byla dražší za stejné peníze, do telefonu jste nám řekli že na to vůbec nemusíme pospíchat a že vám to stačí až 15.6 to mi ukázala kolegyně vaší sms zpravu kterou jste ji poslala.
    Jestli nejste spokojený s komunikací nebo zboží, můžete je vratít a peníze vám do 24 hod pošleme zpátky.

• Nulová komunikace
    • Nedodržení dodací lhůty

Obchod určitě nedoporučuji, na zboží čekám 2,5 týdne, a dosud jsem dostala pouze automatické potvrzení objednavky. Proto jsme do obchodu volali, bylo nám slíbeno, ze zjisti stav a zavolaji zpět, ale už se nikdo neozval

Omluváme se za komplikace
    Dneska vám kolegyně volala ale byl jste nedostupny .
    Zboží jste vybrali u nás na prodejně a říkal jsem vám že ho výrobce nemá skladem a muže bít termín dodaní delší 2-3 týdny, až včera jsme dostali potvrzení o tom že zboží je vyrobené a je odeslané k nám proto jsme vám dneska volali.
    Také jste volali ohledně objednávky na číslo kolegy který dela montáže, na eshopu je uvedeny telefon pro kontakt na prodejnu takže váš dotaz nepředal hned ale až další den.

Fire and Wood CZ s.r.o.

volali ,čeká se na kompletní objednávku ,nespěchám .

Jsem spokojen.

• Velmi vstricny a prijemny personal, ktery dokaze skvele poradit
    • Kamenna prodejna otevrena i v sobotu

Objednavali jsme bio krb a personal nam velmi pomohl s designem a doporucil skvele reseni

• Prijemne jednani, ochota
    • Vstricnost,

Příjemné a spolehlivé jednání

Komunikace: valal jsem tam - odpovidali, volali zpatky na zmeskane volani nebo po telefonatu zpetny sms dostaval jsem obcas, sami nevolali nikdy- CO ZNAMENA ze ONI KOMUNIKOVALI. Objednal jsem a zaplatil jsem za to 5.11 - penize z uctu take odepsany 5.11. Volal tam (8.11) zjistit jesli maji penize - penize dorazili. Nedostal jsem nic od firmy jenom podtverzeni o prijeti objadnavky (automatycky email). Nedodali kamnu a ne za 14 dni (uvedeno na webu do 14 dni) a ne za 14 pracivnich dni. 3 krat rikali jiny termin a budu vas informovat (to vzdycky volal ja tam) - v recenze dole mame 4. termin. Ja presne vedel KDE kamna se nachazila - to 100 % ze ve FRANCIE. Objednavku jsem stornoval 28.11. Penize vratili 4.12 (16 083 CZK za kamnu i sklo). Vcera 3.12 volal ohledne penez posledni krat - bylo sdeleno ze maji na vraceni penez podle zakona 14 dni, ze to je zakon to ja rozumim ale ted hodnotim (nechtel jsem psat recenze - nejsem konfliktni clovek, ale to bylo uz moc i bez zadnej omluvy) prace s zakaznikem. ZAdnu omluvu nemel, mam pocit ze firma vubec nema zajem pracovat s klienty, maji platbu na ucet a hotovo - ted zajem ma jenom zakaznik. Nejnizsi ceny na kamna to je pravda a pekny web stranky ale je otazka jesli dostanete kamnu nebo zklamani v ich eshopu.. Mozno v kamenym obchode i jo ale ne prez ich eshop. Firmu NEDOPORUCUJI.

• Dobrá komunikace, rychlá dodávka.

Obchod obratem odpověděl na zaslaný dotaz ke zboží. Dodávka trvala cca týden, doručení bylo bez problémů.

• Odborné poradenství
    • Po dohodě otevřeli i mimo pracovní dobu

• Dobra komunikace rychle dodání po dohodě i termín dodržen

Jsem spokojená

• možnost prohlédnout si výrobky v showroomu
    • ochota při prohlídkách a dotazech
    • možnost montáže nabízených výrobků
    • nic mě nenapadá

Doporučuji tento e-shop