dodnes nemám ???

Reakce obchodu FilmyProVsechny.cz

objednal jste dva tituly, které vychází až 15.1.2021, je to na našich stránkách jasně a zřetelně uvedeno.
    Každopádně děkujeme za recenzi se kterou se neztotožňujeme a přejeme vše nejlepší v Novém roce.
    Radek Šindelář

špatná komunikace

Moje první zkušenost s obchodem velmi dobrá, zboží doručeno rychle, kvalitní

• Dlouhá dodací lhůta, nelze se jednoduše dopátrat, v jakém stavu je Vaše objednávka.

Nevím, proč se dotazují na spokojenost s dodaným zbožím, které nedorazilo.

Spolehlivý obchod s poněkud delší dobou dodání, ale celkem spokojený zákazník.

Jsem velice spokojená

• přijatelná cena
    • široký sortiment

• široký sortiment, nízké ceny
    • doručení

široký sortiment, nízké ceny, dlouhá lhůta doručení

• Velký výběr filmů, solidní ceny
    • Trochu delší dodací lhůty
    • při vyhledávání titulu nutná alespoň část názvu, jinak nevyhledá...

Spokojenost. Nakupuji již poněkolikáté a již počítám s tím, jak obchod dodává - nejsou to dodávky do druhého dne :).

• Dovezeno až domů

• Dlouhá doba dodání zboží. 3.6.19 objednáno do dneška 14.6.ještě nic nepřišlo.

Reakce obchodu FilmyProVsechny.cz

velice se omlouváme, ale jeden titul z vaší objednávky je vyprodán na skladě dodavatele.
    Naskladnění očekáváme každým dnem.
    Děkujeme za pochopení.

• Psali jsme dotaz proč zásilka nedorazila a obchod stále mlčí komunikace nulová

Vážená paní,
    velice nás mrzí vaše reakce. Žádný dotaz jsme neobdrželi, jinak by jsme samozřejmě zareagovali. Objednala jste tituly, které se teprve připravují do prodeje a našich stránkách je to zřetelně uvedeno. Jsme na trhu 17 let a nechápeme, že nás nazýváte podvodníky. Na vaši žádost jsme objednávku zrušili. Přejeme vám vše dobré a s vaší recenzí se samozřejmě neztotožňujeme.
    Gabriela Vaněčková

• Jednoduchost vyhledávání
    • Naskladněno velké množství zboží
    • Strašně dlouhá doba odeslání
    • Žádná komunikace se zákazníkem mimo automaticky vygenerované maily

Zboží zaplaceno 8.5.2019, odesláno až 18.5. i když bylo skladem. Na dotaz, jestli zboží již obchod zaslal nebo jestli je nějaký problém, jsem neobdržel žádnou odpověď. Asi jsem jim za to nestál, aby cokoliv odepsali. Objednávky z dřívějška bez problémů, ale to bylo v době před přejmenováním obchodu.

Reakce obchodu FilmyProVsechny.cz

Velice se omlouváme, sklad zboží se bohužel mění, tak se mohlo stát, že došlo k vyskladnění a čekali jsme na dodání zboží. Bohužel jsou u nás omezené možnosti a dodavatele si nemůžeme vybírat. Uvádějí, že jsou tituly dostupné, ale bohužel tomu tak není. Mnohdy čekáme na další naskladnění několik dní, či týdnů. A často bez předchozího upozornění, nebo informace.
    Váš dotaz jsme bohužel neobdrželi, zřejmě došlo k nějakému problému.
    Vážíme si zákazníků a velice nás mrzí vzniklé problémy.

• rychlý a spolehlivý

doporučuji všem

5. 12. jsem objednal jako zamýšlený vánoční dárek různá DVD, která byla všechna označena v e-shopu jako skladem a k dodání do týdne. Zboží bylo hned po objednání stejný den zaplaceno převodem. Po 2 týdnech mi po mojí urgenci, kde je zboží, bylo oznámeno, že některé tituly E-shop nemá (??!!!), nezbývalo nic jiného, než souhlasit s tím, že tyto budou z objednávky vyřazeny a příslušná částka vrácena zpět na účet. To se však nestalo, ani po opakovaných urgencích nebylo žádné zaplacené zboží do 21. 12. dodáno. Přepravní společnost PPL dle jejího záznamu údajně 21. 12. neúspěšně doručovala a adresát údajně nebyl zastižen, ačkoliv jsme na zásilku čekali a byli po celý den doma !!!
    Celkově hodnotím e-shop a jednání provozovatele jako velmi amatérské a laxní. Doporučuji se nákupu zde obloukem vyhnout a nakupovat DVD u seriózních dodavatelů.

Reakce obchodu FilmyProVsechny.cz

vaše objednávka byla odeslána tak jak jsme se domluvili po telefonu. Zboží jsme určitě nenabízeli skladem, ale s dodáním do týdne. Bohužel před Vánocemi se dodání může prodloužit a na toto jsme vás telefonicky upozornili. 13 titulů jsme vám odeslali a 2 byli bohužel vyprodány na skladě dodavatele. Za problém s doručením pak nese zodpovědnost přepravní služba.
    Děkujeme za váš názor se kterým ale nesouhlasíme.
    Hezký den.

• super, vždy bez problémů

Celková spokojenost.

Nikdo mne neinformoval, kdy bude dodáno. Obdržela jsem pouze automatické potvrzení objednávky, od té doby nic.

Reakce obchodu FilmyProVsechny.cz

bohužel z vaší strany byl chybně uveden telefonický kontakt, proto došlo ke zpoždění objednávky.
    Po následné dohodě vyřídíme objednávku v co nejkratším termínu.
    Omlouváme se za vzniklý problém.
    G. Šindelářová

• Velký sortiment filmů, dobré ceny.

Nedá se platit kartou online, pouze převodem na účet.