Objednala jsem poprvé a naprostá spokojenost.

• roleta je pěkná, kvalitní výrobek
    • špatná komunikace s obchodem,
    • oblbují lidi slevami, které mají být pouze dnes, ale jsou stále...

Roleta je v pořádku. Splnila naše očekávání. Vadila mi velmi špatná komunikace s obchodem, dovoláte se jedině automatu, čekáte jestli se vás někdo ujme, po 5 min nic, řekne vám to, že se ozvou. Po dvou dnech se třeba ozvou. Na email reagují také až po několika dnech. Neobdržel jsem potřebné příslušenství pro montáž, tak jsem kvůli tomu raději objednal zvlášť, pak až se ozvali. Co mi také na eshopu vadí je oblbování zákazníků slevami, které jak píšou každý den platí pouze dnes...pozor, poslední šance, rychle objednejte za 3 hodiny to končí a druhý den je akce znovu. Trochu trapné... Akce se navíc nevztahuje na určitý druh rolet, což si přečtete pouze na hlavní stránce, ale ne na horní lište, kde je akce napsaná u každého produktu. Myslím si, že věštšina lidí na hlavní stránků vůbec nepřijde, aby si to tam přečetla. U horní lišty by měl být odkaz na co se akce vztahuje nebo ne.

• Spolehlivost
    • Žádná nevýhoda

Jsou perfektní

• Rychlé doručení
    • Milý zákaznický servis
    • Rychlé vyřízení reklamace

Byli jsme spokojeni, byly nám doručeny kvalitní rolety, které v reálu vypadají snad ještě lépe, než na fotkách na internetu. Jedna roleta byla namotaná nakřivo a zaměstnankyně Fexi parádně vyřešily naši reklamaci, rolety si vyzvedl kurýr a během pár dní nám opravené doručil zpět. Spokojenost, nakoupíme tam znovu.

• Objednala jsem si rolety flexi a z obchodu mi pracovnice zavolala, abychom upřesnili parametry rolet, a tak jsem následně obdržela přesně to, co jsem potřebovala.
    • Následný telefon byl opravdu výhoda, protože nejsem zdatná v technických parametrech a měla bych původní objednávku špatně. Děkuji

Kontakt na firmu jsem dostala od známé, která si rolety flexi rovněž objednala. Skušenost s obchodem byla výborná, a tak je velmi ráda doporučím dalším.

• telefonické potvrzení objednávky s úpravami na míru

• Skvelý zákaznícky servis

vše OK, doporučuji

zkušenost je dobrá

S kvalitou i obchodem jsem spokojen , hodně pomáhají i videa . Výborné je i telefonické ověření objednávky kde můžete i vše doladit.
    K mojí zásilce , jen taková maličkost - každá roleta byla jinak navinuta , ale nic s čím bych si neporadil.

• Solidnost obchodu
    • Velký výběr na míru

Jsem velmi spokojená

Kvalitní zboží, jednoduchá instalace pomocí videonávodu na webu, vše OK.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Špatná komunikace, jinak vše v pořádku

Reakce obchodu FEXI

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí pokud jste s čímkoliv nebyla spokojená. Objednávku jste zadala 4.3.2024, druhý den jsme ji společně ověřili a poslali do výroby. 8.3. jsme objednávku vyexpedovali k Vám. Určitě se s Vámi obratem spojíme, abychom zjistili co se stalo a vše vyřešili k Vaší spokojenosti.

Krásny den, Vaše FEXI rolety

• Ochotný personál,zboží přišlo za pár dní.

• Super domluva rychlé dodání

S roletami Fexi jsem maximálně spokojená. Mají jednoduchou montáž, vzhledově jsou moc hezké a krásně stíní.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

bezvadní spolupráce i při reklamaci,rychlé dodání

• Doprava, komunikace, rychlost dodání, snadná montáž, spokojenost