• Reklamace neuznána

Po 3 dnech přestala fungovat u telefonu půlka displeje, telefon byl nepoškozený a úplně nový, ale když mi telefon poslali zpátky najednou tam byla prasklina, otřesné zacházení! Vyhozené peníze!
    Stránka už neexistuje a emaily také ne

• - nízká cena
    • - komunikace
    • - reklamace
    • - falešné údaje

Absolutně tento obchod nedoporučuji, komunikace je otřesná, musíte napsat 3 e-maily, než konečně odpoví.
    Měla jsem zkušenosti i s reklamací, protože mobilní telefon bez české distribuce byl tak zavirovaný, že nešel vůbec používat ani pro standardní užívání. Tedy jsem poslala balíček na adresu, kterou mi sdělili a on se mi vrátil z důvodů ,,nepřijato,,. Chtěla jsem tedy kontaktovat přímo telefonicky tuto internetovou prodejnu a zjistila jsem, že uvedený telefonní kontakt na faktuře ,neexistuje,,.
    Takže za mě absolutně a rozhodně ne! To, že je produkt o 500 Kč levnější než jinde nestojí za tyto problémy a nebudete mít strach, že dopadnete s nefunkčním telefonem za 4700 Kč. Kdybych tohle věděla, raději se obrátím na jinou firmu a připlatím si.

• dodání v pořádku
    • po měsíci používání telefon nejde!!psala jsem už 2 emaily,ale odpověď vůbec žádná.Eshop mají z technických důvodů mimo provoz už 4 dny.telefonní kontakt nikde nenajdete.Takže asi vyhozených 5 000,.za měsíc používání!!!

Hrůza

• Nevýhoda, že zboží nelze objednat na dobírku, člověk pošle velký obnos, a pak se strachuje, jestli zboží vůbec dorazí.

Celkově jsem spokojená,i když v telefonu není až tak úplně čeština, ale základy AJ mám, takže ok. Super telefon za super cenu.

• Reklamace

obchod má sice levné zboří, ale pokud nekápnete dobře, telefony jsou hacknuté a mají viry. Komunikace v rámci reklamace opravdu strašná, za 14 dní mi odepsal majitel 1 e-mail.

• v době koupě cena zboží
    • Zamítnutá reklamace z nesmyslných důvodů
    • Bez komunikace

Poslal jsem foto zakoupeného outdoorového telefonu. Který jsem vlastnil měsíc.
    S tím, že mi z boku vypadl šroubek.
    Odpověď byla nevhodné zacházení, jsem v šoku.
    Asi se s ním nesmí telefonovat.
    Obchod nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

telefon Vám byl zaslán zcela kompletní (včetně všech šroubků). Šroubek se dá z telefonu buď vyšroubovat, nebo musí dojít k povolení, či prasknutí vnějšího rámu telefonu, v jehož důsledku může dojít k vypadnutí šroubku. K tomuto však dojde pouze v důsledku nevhodného zacházení s telefonem (např. v důsledku opakovaného pádu telefonu), proto jsme Vaši reklmaci nemohli přijmout.
    Děkujeme za pochopení.

• Nejlevnější produkty
    • Rychlá komunikace
    • Profi přístup

Vše proběhlo v pořádku, zaplatil jsem, dostal sledovací číslo balíku a do týdne jsem měl zboží doma.

• Rychlé dodání, obratem zodpověděli mé dotazy, nejnižší ceny
    • Zatím nic

Před objednáním jsem měl nějaké otázky týkající se zboží. Obratem jsem dostal odpověď na vše, co jsem potřeboval vědět a zboží jsem objednal. Dorazilo za 7 dnů, jak bylo psáno. Jsem se vším spokojen a určitě doporučuji :)

• ještě nevím
    • Do sedmi dnů vám rozhodně zboží nedorazí,po zaplacení vám přijde email že na zboží se čeká mnohem dýl,takže se ted budu modlit aby vůbec zboží dorazilo,za mě docela zklamání,měli by si opravit dobu dodání a nepsat do týdne,protože týden to rozhodně netrvá :-(

Jestli doporučuji ještě nevim na zboží stále čekám,takže kdo nepospíchá a vydrží počkat zklamanej nebude,já objednávala s tím že do týdne přijde,spoléhali jsme na to ale bohužel......

Vážený zákazníku,

zboží v průměru zasíláme do 7 dnů. Zákazníkům zároveň zasíláme odkazy pro sledování zásilek na cestě k nim, tzv. tracking, takže není důvod se obávat, že by se jednalo o podvod a zboží by nebylo dodáno. Stejně tak si můžete na našich webových stránkách najít podrobné informace ohledně procesu doručování zásilky k zákazníkovi od vytvoření objednávky, až po samotné dodání.
    Mrzí nás, že aniž byste nás nejdříve kontaktoval, tak rovnou píšete negativní recenzi. Na všechny dotazy odpovídáme do 24 hodin a vždy se snažíme všem zákazníkům vyjít maximálně vstříc.

Hrůza

Vážený zákazníku,

zboží jsme vždy odeslali všem zákazníkům, při jakékoliv komplikaci se snažíme se zákazníky komunikovat a řešit s nimi daný problém. Nikoho neokrádáme a snažíme se poskytovat co nejlepší služby všem zákazníkům. Pokud máte s našimi službami nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat na adrese [email protected] a my Vám rádi vyhovíme. Do té doby Vám ale nemůžeme nijak pomoci.

Váš FutureBrand – www.fbrand.cz

• Nejnižší ceny, přehledné webové stránky
    • Zatím nic

Kvalitní eshop, určitě mohu doporučit například pro nákup vánočních dárků :)

• Nejniżší ceny, seriózní přístup, přehledný web

Pohodlný nákup, mohu doporučit

• Největší výhodou je cena objednávaného MT.

S obchodem jsem nadmíru spokojen!!
    Největší problém s dopravou, tzn. s Českou poštou.. Klasika.

Každopádně doporučuji!!!!

• naprosto zadna komunikace... neodpovidaji na maily (napsal jsem uz dva) a nezvadaji telefony (uz 4 den volam denne aspon 5 denne)...

Kdy ma clovek dotaz, tak se asi nic nedozvi, protoze vazne komunikace :/

Vážený zákazníku,

dovolat jste se nám pravděpodobně snažil o víkendu. Telefonáty však naši pracovníci vyřizují pouze v pracovní dny.
    Emailem jste se nás pokusil kontaktovat jak přímo na naši adresu [email protected], tak přes kontaktní formulář na našich webových stránkách. Na Váš dotaz jsme Vám ještě ten den odpověděli, proto příliš nerozumíme Vašemu negativnímu hodnocení.

Váš FutureBrand – www.fbrand.cz

• Rychlý a pohodlný nákup z domova s doručením zboží zdarma

Super ceny, kvalitní komunikace, rychlý nákup

• Přehledné webové stránky, kvalitní komunikace

Pohodlný nákup, doporučuji ostatním

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• vše OK
    • neznám

• skvělá komunikace
    • nízká cena
    • možnost sledování zásilky (tedy pouze po zeptání se emailem)

Bohužel jsme měli smůlu na chybné zadržení balíku celní správou, tudíž vyřízení trvalo hodně dlouho. Firma se snažila nám pomoci a vyjít vstříc, byla s námi prakticky pořád v kontaktu. Zboží ale přišlo v pořádku, sice s celním poplatkem, ale ten nám firma urychleně proplatila zpět na náš účet. Přeju, ať se to již nikomu nestane a obchod doporučuji těm, co jsou ochotni na zboží čekat i delší dobu. ;)