• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 1 měsícem

Zbozi neprislo v urceny termin postou, obdrzel Jsem sms ,ze je uloženo na poště ,neuvedli ani adresu posty cekal jsem frontu na nespravne, po rozbaleni byly ze sperku vypadle 4 kaminky, ktere jsem osadil pinzetou a prilepil lepidlem. Uz nikdy vice.

Vážený pane,

Vaše hodnocení bylo očekávané, protože tomu napovídala Vaše nepříjemná telefonická komunikace. Patříte mezi první zákazníky, kteří napsali negativní recenzi a ani se nesnažili nijak dohodnout, byť v tomto případě k žádnému pochybení nedošlo.

Pojďme se společně podívat jak probíhala Vaše objednávka.

Historie stavů objednávky:
    08.10.2018 11:48:02 Nová objednávka
    08.10.2018 12:51:32 Dobírka vyřizuje se
    08.10.2018 17:36:01 Odesláno na dobírku
    10.10.2018 20:58:18 Uložená zásilka na ČP

Je vidět, že objednávku jsme Vám vyřídili a odeslali do 6 hodin od objednání. Respektive zboží bylo odesláno ještě o něco dříve, až poté se změnil stav objednávky na - Odesláno na dobírku. V e-mailu s informací o odeslání je vždy přiložen odkaz na online sledování zásilky. Po odeslání už má stav zásilky a dobu doručení v režii Česká pošta. My můžeme maximálně společně s Vámi sledovat online stav doručování.

Upozorňuji, že nijak negarantujeme dobu dodání. Vše je uvedeno na našem webu, jak v kategorii doprava, tak přímo v objednávkovém formuláři. Konkrétně: Doba doručení obvykle do 1-3 dnů (85% dodáno druhý den od odeslání)

10.10. jste volal a dotazoval se kdy Vám bude doručena zásilka, protože je to dárek k narozeninám, takže potřebujete objednávku obdržet do 11.10. Odpověď po telefonu: Dnes 10.10. dojde k doručování objednávky.

Vaše objednávka byla skutečně doručována 10.10.2018 (upozorňuji objednána a odeslána 8.10.) - bohužel adresát nebyl na doručovací adrese zastižen a zásilka byla uložena na dodací poště. Čistě dobrovolně jsme kontrolovali stav doručení 10.10. večer v 21:00 - abychom Vám dali nějakou informaci v jakém stavu je doručení zásilky. Bohužel Uložení zásilky - adresát nezastižen. Ještě v 21:00 jsme Vám poslali e-mail s tím, že jste nebyl zastižen a zásilka je uložena na DORUČOVACÍ poště, tak abyste měl dostatek času zásilku 11.10. vyzvednout. V e-mailu je uvedeno znovu sledovací číslo přímo s odkazem na sledování zásilky.

11.10. následoval druhý hovor z Vaší strany - velmi nepříjemné jednání. Ve smyslu co si dovolujeme Vám napsat, že je zásilka uložena na nějaké poště, jak je to možné, kde to přesně je?, to mám jako stát frontu?, zásilku si nepřevezmu, u vás nikdy nic nekoupím, končím s vámi.

Znovu upozorňuji, že informace o uložení zásilky v 21:00 byla čistě dobrovolná a záleželo nám na tom, aby byla zásilka doručena včas. Tohle pro Vás žádná firma neudělá, pouze někdo komu záleží na spokojenosti zákazníků.

Dne 15.10. jste zásilku nakonec převzal a 19.10. píšete negativní recenzi.

Skutečně byla Vaše recenze očekávaná, ale zcela upřímně. Doručení nijak neovlivníme a přesto probíhalo 3. den od objednání o čemž jste jakožto kupující všude informován.

Ohledně vypadnutých kamínků... Nevím jestli jste si jen nedal práci s tím, že chcete napsat co nejvíce negativní recenzi nebo je to pravda. Objednávka obsahovala jednu brož za 159kč - brož je křehký doplněk a ne vždy probíhá doprava zrovna jako v peříčku. Vždy je možnost kontaktovat prodejce, což jste neučinil a zvolil opravu svépomocí.

Přesto Vám přeji hezký den.

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 2 měsíci

zboží bylo doručeno v krátké lhůtě, jednání s pí. Malíkovou po e-mailu ohledně změny adresy bylo profesionální, vřele tuto firmu doporučuji.
    Dáda

Reakce obchodu Faverion.cz

děkuji za Vaši recenzi na heurece. Těší mě Vaše spokojenost a pozitivní zkušenost s nákupem na Faverion. Budu se těšit na Váš další případný nákup.

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 4 měsíci

• rychlé a slušné jednání

Dobrý den Mirča,

děkuji za Vaši recenzi na heurece. Vždy moc potěší, když je zákazník spokojený. Budu se těšit na Váš další případný nákup.

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 5 měsíci

• Rychlé vyřízení objednávky, dobře zabalené zboží, prostě vše v naprostém pořádku.
    • Žádnou jsem nezaznamenala

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 8 měsíci

• jsem rozhodně spokojena s rychlostí dodávky včetně kvality dodání i balení
    • trošku mne zamrzelo, že vzápětí narazila kamarádka na tutéž kočičku na jiném serveru a to jen za 99 Kč, ale já už jsem zvyklá kupovat zde.

Dobrý den paní Čiháková,

děkuji za Vaši recenzi. Chvilku jsem přemýšlela jestli reagovat nějak podrobněji nebo jen poděkovat za nákup a přízeň, protože si Vás vážíme jakožto věrné zákaznice.

Veškeré zboží z nabídky vlastníme a máme reálně v našem skladu v ČR i to je důvod rychlého odeslání. Dodání ve většině případů probíhá druhý nebo další den od odeslání objednávky. Což myslím, můžete potvrdit i vy na základě předchozích objednávek.

Nabízíme věrnostní program ve kterém zákazník sbírá body za každou objednávku. Nasbírané body mohou zajistit slevu až do výše 20%, ale i nižší dle libosti zákazníka a množství uplatněných bodů u dané objednávky. Dále 5% permanentní sleva pro registrované zákazníky při dosažení celkové ceny všech objednávek nad 1500Kč. Zároveň věrným zákazníkům občas přidáme k objednávce dárek, což je takové nepsané interní pravidlo. Myslím, že výše popsané body jakožto náš věrný zákazník znáte.

Těžko hodnotit cenu u konkurence. Mohlo se jednat jen o akci. Zboží často nikdy prodejce reálně neviděl a jen přeposílá zákazníkovi - v některých případech zákazník čeká i měsíc. Reklamace jsou problémové a komunikace vázne. Myslím, že nemá cenu komentovat placení daní a dalších poplatků. Ne vždy je vhodné bojovat cenou.

Jsem samozřejmě ráda, že jste u nás zvyklá nakupovat a budu se těšit na Váš další případný nákup.

brzké dodání

• Rychlost dodání.
    • Spolehlivost.

• velký výběr broží
    • dobré ceny
    • komunikace
    • cena dopravy + rychlost doručení

• Zboží skladem
    • Hezký výběr
    • Nenalezla jsem nic.

Vše v pořádku. Zboží dorazilo v pořádku a jsem velmi spokojená.

Dobrý den Mirkatpl,

Kristýna Malíková - Faverion.cz

• už několik let zde nakupuji jak pro sebe, tak pro rodinu a kamarádky
    • vždy je zboží rychle dodáno, pečlivě zabalené a udělá nám velikou radost!
    • Mám už dost široký sortiment, který zvláště v podzimním a zimním počasí potěší!
    • cena je velmi příznivá a brože opravdu půvabné!
    • čekám časem další druhy do své sbírky
    • nemám vůbec nic, protože nic negativního není!

tento obchůdek jednoznačně patří mezi mé oblíbené a stálé a ráda se sem vracím, děkuji!!!
    a rozhodně doporučuji všem, kteří mají rádi milé a něžné drobnosti!

Dobrý den paní Čiháková,

musím přiznat, že Vaší recenze si obzvlášť vážím. Každý zákazník, který je i po letech spokojený musí jednoznačně potěšit každého prodejce.

Do nabídky by mělo v průběhu prosince přibýt hned několik broží, třeba zaujmou i Vás.

• Krásné zboží

Rychlá komunikace a odeslání objednaného zboží. Brože jsou úžasné, krásné barvy a hodinky poslouží jako výborný dárek. Vše dorazilo druhý den od objednání!

Dobrý den PSCKA,

• Všechno

Přišly mi hodinky s odřeným nekvalitním páskem. Hodinky působí na první pohled jako použité. Nakupovala jsem v tomto obchodě poprvé a naposled.

Dobrý den Anonyme,

bohužel neevidujeme žádný telefonický hovor ani e-mail s popisovaným problémem. Takový problém by se samozřejmě bleskově řešil k plné spokojenosti zákazníka. Z čehož vyplývá, že tato anonymní recenze byla napsána pouze za účelem poškodit prodejce.

Heureka umožňuje komentovat a psát recenze k obchodům aniž by daný člověk v obchodě/eshopu vůbec nakoupil. Toto řešení je velmi nešťastné a je to velká příležitost jakkoliv hodnotit i negativně obchody, které nemají certifikát Ověřeno zákazníky.

Všichni zákazníci mají možnost se s čímkoliv na prodejce obrátit (e-mailem, po telefonu). Vidím v této recenzi pouze snahu poškodit dobré jméno.

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 1 rokem

• přijatelné ceny, rychlé dodání

Dobrý den Romano,

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 1 rokem

• velký přehled v nabídkách

doporučuji zákazníkům nakupovat v tomto obchodě, rychlé vyřizování
    objednávky.

Dobrý den pane Koláři,

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 2 lety

• Přehlednost

Rychlé jednání, pěkné věci za dobré ceny.

Dobrý den Jitko,

Kristýna Malíková - Faverion.cz

• jsem stálá zákaznice už delší dobu, spokojenost rozhodně víc než na 10%, zboží je vždy doručeno v pořádku a co nejrychleji
    • nic proti nemám, jen možná škoda, že některé produkty již nejsou dostupné, jako třeba zlatá kočička, ale aspoň ji nemá kdekdo :)

Určitě jeden z mých nejmilejších obchodů, pokud potřebuji dárek pro kamarádky, vždycky si tady vyberu a spokojenost obdarovaných je veliká!!Takže děkuji za možnost u vás nakupovat!!

Dobrý den paní Simono,

děkuji za Vaši recenzi. Vždy moc potěší, když je zákazník spokojený. Pravidelně kupující může skutečně porovnávat, hodnotit a nedělá si názor na základě jedné objednávky. Proto má Vaše recenze skutečný význam a hodnotu.

Věřím, že Vám i kamarádkám budou brože dělat radost i nadále a budu se těšit na Váš další případný nákup. S dalším nákupem Vám vybereme malý dárek k objednávce :-)

S přáním krásného dne Kristýna Malíková - Faverion.cz

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 2 lety

• Rychlost doruceni

Spokojenost

Dobrý den Verčo,

jsem moc ráda za Vaši spokojenost a zároveň mě moc těší, že jste věnovala svůj čas sepsáním recenze.

Přeji Vám příjemné prožití svátků.

Kristýna Malíková - Faverion.cz

• Opravdu měli vše z mé objednávky skladem
    • Velmi rychlá odpověď na můj dotaz
    • Doručení třetí den od objednávky

Objednávala jsem někdy okolo třetí odpoledne a už v půl šesté mi přišel mail s informací o odeslání! ☺ to jsem nečekala. Trochu pomalé bylo doručení českou poštou, ale s tím eshop asi nic neudělá. Jsem spokojená a ráda doporučím.

Dobrý den Viki,

děkuji za Vaši recenzi. Skutečně máme všechny produkty z nabídky skladem :)

Ohledně pozdějšího doručení, bohužel někdy se stane, že se zásilka zpozdí či zasekne na cestě. Tam se toho opravdu moc dělat nedá. Často je doručení do druhého dne, ale občas se prostě stane, že se zásilka zasekne na několik dní. Největší nápor má teď před Vánoci třídící centrum v Praze, takže jakmile jde nějaká zásilka přes Prahu její doručení trvá většinou déle.

Těší mě Vaše spokojenost a přeji Vám hezké svátky!

Kristýna Malíková - Faverion.cz

• hodinky star (womage) na aliexpress.com za 3 dolary a postovne zdarma.

predrazene cinske hodinky.

Reakce obchodu Faverion.cz

nějak nechápu Váš komentář. Nenakoupil jste a ani nenakoupíte, tudíž nepochopím k čemu se zde vyjadřujete a bohužel heuréka toto umožňuje. Možná pokus o poškození ze strany konkurence.