• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 2 měsíci

• jsem rozhodně spokojena s rychlostí dodávky včetně kvality dodání i balení
    • trošku mne zamrzelo, že vzápětí narazila kamarádka na tutéž kočičku na jiném serveru a to jen za 99 Kč, ale já už jsem zvyklá kupovat zde.

Dobrý den paní Čiháková,

děkuji za Vaši recenzi. Chvilku jsem přemýšlela jestli reagovat nějak podrobněji nebo jen poděkovat za nákup a přízeň, protože si Vás vážíme jakožto věrné zákaznice.

Veškeré zboží z nabídky vlastníme a máme reálně v našem skladu v ČR i to je důvod rychlého odeslání. Dodání ve většině případů probíhá druhý nebo další den od odeslání objednávky. Což myslím, můžete potvrdit i vy na základě předchozích objednávek.

Nabízíme věrnostní program ve kterém zákazník sbírá body za každou objednávku. Nasbírané body mohou zajistit slevu až do výše 20%, ale i nižší dle libosti zákazníka a množství uplatněných bodů u dané objednávky. Dále 5% permanentní sleva pro registrované zákazníky při dosažení celkové ceny všech objednávek nad 1500Kč. Zároveň věrným zákazníkům občas přidáme k objednávce dárek, což je takové nepsané interní pravidlo. Myslím, že výše popsané body jakožto náš věrný zákazník znáte.

Těžko hodnotit cenu u konkurence. Mohlo se jednat jen o akci. Zboží často nikdy prodejce reálně neviděl a jen přeposílá zákazníkovi - v některých případech zákazník čeká i měsíc. Reklamace jsou problémové a komunikace vázne. Myslím, že nemá cenu komentovat placení daní a dalších poplatků. Ne vždy je vhodné bojovat cenou.

Jsem samozřejmě ráda, že jste u nás zvyklá nakupovat a budu se těšit na Váš další případný nákup.

brzké dodání

Reakce obchodu Faverion.cz

děkuji za Vaši recenzi na heurece. Těší mě Vaše spokojenost a pozitivní zkušenost s nákupem na Faverion. Budu se těšit na Váš další případný nákup.

• Rychlost dodání.
    • Spolehlivost.

Reakce obchodu Faverion.cz

děkuji za Vaši recenzi na heurece. Vždy moc potěší, když je zákazník spokojený. Budu se těšit na Váš další případný nákup.

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 7 měsíci

• velký výběr broží
    • dobré ceny
    • komunikace
    • cena dopravy + rychlost doručení

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 7 měsíci

• Zboží skladem
    • Hezký výběr
    • Nenalezla jsem nic.

Vše v pořádku. Zboží dorazilo v pořádku a jsem velmi spokojená.

Dobrý den Mirkatpl,

Kristýna Malíková - Faverion.cz

• už několik let zde nakupuji jak pro sebe, tak pro rodinu a kamarádky
    • vždy je zboží rychle dodáno, pečlivě zabalené a udělá nám velikou radost!
    • Mám už dost široký sortiment, který zvláště v podzimním a zimním počasí potěší!
    • cena je velmi příznivá a brože opravdu půvabné!
    • čekám časem další druhy do své sbírky
    • nemám vůbec nic, protože nic negativního není!

tento obchůdek jednoznačně patří mezi mé oblíbené a stálé a ráda se sem vracím, děkuji!!!
    a rozhodně doporučuji všem, kteří mají rádi milé a něžné drobnosti!

Dobrý den paní Čiháková,

musím přiznat, že Vaší recenze si obzvlášť vážím. Každý zákazník, který je i po letech spokojený musí jednoznačně potěšit každého prodejce.

Do nabídky by mělo v průběhu prosince přibýt hned několik broží, třeba zaujmou i Vás.

• Krásné zboží

Rychlá komunikace a odeslání objednaného zboží. Brože jsou úžasné, krásné barvy a hodinky poslouží jako výborný dárek. Vše dorazilo druhý den od objednání!

Dobrý den PSCKA,

• Všechno

Přišly mi hodinky s odřeným nekvalitním páskem. Hodinky působí na první pohled jako použité. Nakupovala jsem v tomto obchodě poprvé a naposled.

Dobrý den Anonyme,

bohužel neevidujeme žádný telefonický hovor ani e-mail s popisovaným problémem. Takový problém by se samozřejmě bleskově řešil k plné spokojenosti zákazníka. Z čehož vyplývá, že tato anonymní recenze byla napsána pouze za účelem poškodit prodejce.

Heureka umožňuje komentovat a psát recenze k obchodům aniž by daný člověk v obchodě/eshopu vůbec nakoupil. Toto řešení je velmi nešťastné a je to velká příležitost jakkoliv hodnotit i negativně obchody, které nemají certifikát Ověřeno zákazníky.

Všichni zákazníci mají možnost se s čímkoliv na prodejce obrátit (e-mailem, po telefonu). Vidím v této recenzi pouze snahu poškodit dobré jméno.

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 10 měsíci

• přijatelné ceny, rychlé dodání

Dobrý den Romano,

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 1 rokem

• velký přehled v nabídkách

doporučuji zákazníkům nakupovat v tomto obchodě, rychlé vyřizování
    objednávky.

Dobrý den pane Koláři,

• Přehlednost

Rychlé jednání, pěkné věci za dobré ceny.

Dobrý den Jitko,

Kristýna Malíková - Faverion.cz

• jsem stálá zákaznice už delší dobu, spokojenost rozhodně víc než na 10%, zboží je vždy doručeno v pořádku a co nejrychleji
    • nic proti nemám, jen možná škoda, že některé produkty již nejsou dostupné, jako třeba zlatá kočička, ale aspoň ji nemá kdekdo :)

Určitě jeden z mých nejmilejších obchodů, pokud potřebuji dárek pro kamarádky, vždycky si tady vyberu a spokojenost obdarovaných je veliká!!Takže děkuji za možnost u vás nakupovat!!

Dobrý den paní Simono,

děkuji za Vaši recenzi. Vždy moc potěší, když je zákazník spokojený. Pravidelně kupující může skutečně porovnávat, hodnotit a nedělá si názor na základě jedné objednávky. Proto má Vaše recenze skutečný význam a hodnotu.

Věřím, že Vám i kamarádkám budou brože dělat radost i nadále a budu se těšit na Váš další případný nákup. S dalším nákupem Vám vybereme malý dárek k objednávce :-)

S přáním krásného dne Kristýna Malíková - Faverion.cz

• Rychlost doruceni

Spokojenost

Dobrý den Verčo,

jsem moc ráda za Vaši spokojenost a zároveň mě moc těší, že jste věnovala svůj čas sepsáním recenze.

Přeji Vám příjemné prožití svátků.

Kristýna Malíková - Faverion.cz

• Opravdu měli vše z mé objednávky skladem
    • Velmi rychlá odpověď na můj dotaz
    • Doručení třetí den od objednávky

Objednávala jsem někdy okolo třetí odpoledne a už v půl šesté mi přišel mail s informací o odeslání! ☺ to jsem nečekala. Trochu pomalé bylo doručení českou poštou, ale s tím eshop asi nic neudělá. Jsem spokojená a ráda doporučím.

Dobrý den Viki,

děkuji za Vaši recenzi. Skutečně máme všechny produkty z nabídky skladem :)

Ohledně pozdějšího doručení, bohužel někdy se stane, že se zásilka zpozdí či zasekne na cestě. Tam se toho opravdu moc dělat nedá. Často je doručení do druhého dne, ale občas se prostě stane, že se zásilka zasekne na několik dní. Největší nápor má teď před Vánoci třídící centrum v Praze, takže jakmile jde nějaká zásilka přes Prahu její doručení trvá většinou déle.

Těší mě Vaše spokojenost a přeji Vám hezké svátky!

Kristýna Malíková - Faverion.cz

• hodinky star (womage) na aliexpress.com za 3 dolary a postovne zdarma.

predrazene cinske hodinky.

Reakce obchodu Faverion.cz

nějak nechápu Váš komentář. Nenakoupil jste a ani nenakoupíte, tudíž nepochopím k čemu se zde vyjadřujete a bohužel heuréka toto umožňuje. Možná pokus o poškození ze strany konkurence.

• výběr zboží
    • rychlost dodávky

s obchodem jsem spokojená, nakupovala jsem podruhé, určitě jsem již doporučila

jen má jedna brož rozbité zapínání, ale nereklamuji, nechám si ji, pokusím se opravit

děkuji

Hezký den Pavlíno,

Ovšem, aby byla jakákoliv vada na produktu to přehlížet nemohu. Nevím v jakém rozsahu je zapínaní rozbité, jestli se "pouze" něco povolilo nebo ulomilo. Zboží se kontroluje před odesláním, aby se takové situaci předešlo, ale ne vždy lze vše odhalit ani zaručit, že nedošlo k poškození při dopravě u tak křehkého zboží jakým jsou např. právě brože.

Pokud se pokusíte opravit, tak snad se nejedná o větší poškození a bránit Vám v tom nemohu. Přesto mě prosím kontaktujte na info@faverion.cz a můžeme se domluvit na nějaké kompenzaci např. v podobě slevy na další nákup a nebo pokud se rozhodnete raději reklamovat jistě se reklamace vyřídí okamžitě.

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 1 rokem

• rychlé odpovědi na dotazy
    • žádné

rychle, spolehlivě

Reakce obchodu Faverion.cz

mockrát děkuji za hezkou recenzi a Váš čas věnovaný jejím sepsáním. Jsem ráda, že jste spokojená.

V případě jakéhokoliv dotazu či připomínky se na mě neváhejte kdykoliv obrátit na info@faverion.cz

• nakoupil v obchodě Faverion.cz před 2 lety

• přehledný
    • má věci co jsem nikde neviděla
    • fajové ceny

obchod doporučuji