Faverion.cz

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze Faverion.cz

Kolář

Přidáno: 6. července 2017

• velký přehled v nabídkách

doporučuji zákazníkům nakupovat v tomto obchodě, rychlé vyřizování
objednávky.

Jitka

Přidáno: 27. března 2017

• Přehlednost

Rychlé jednání, pěkné věci za dobré ceny.

Dobrý den Jitko,

děkuji za Vaši recenzi na heurece. Vždy moc potěší, když je zákazník spokojený. Budu se těšit na Váš další případný nákup.

Simona

Přidáno: 13. března 2017

• jsem stálá zákaznice už delší dobu, spokojenost rozhodně víc než na 10%, zboží je vždy doručeno v pořádku a co nejrychleji
  • nic proti nemám, jen možná škoda, že některé produkty již nejsou dostupné, jako třeba zlatá kočička, ale aspoň ji nemá kdekdo :)

Určitě jeden z mých nejmilejších obchodů, pokud potřebuji dárek pro kamarádky, vždycky si tady vyberu a spokojenost obdarovaných je veliká!!Takže děkuji za možnost u vás nakupovat!!

• Ne

Dobrý den paní Simono,

děkuji za Vaši recenzi. Vždy moc potěší, když je zákazník spokojený. Pravidelně kupující může skutečně porovnávat, hodnotit a nedělá si názor na základě jedné objednávky. Proto má Vaše recenze skutečný význam a hodnotu.

Věřím, že Vám i kamarádkám budou brože dělat radost i nadále a budu se těšit na Váš další případný nákup. S dalším nákupem Vám vybereme malý dárek k objednávce :-)

S přáním krásného dne Kristýna Malíková - Faverion.cz

Verca

Přidáno: 23. prosince 2016

• Rychlost doruceni

Spokojenost

Dobrý den Verčo,

jsem moc ráda za Vaši spokojenost a zároveň mě moc těší, že jste věnovala svůj čas sepsáním recenze.

Přeji Vám příjemné prožití svátků.

Viki

Přidáno: 15. prosince 2016

• Opravdu měli vše z mé objednávky skladem
  • Velmi rychlá odpověď na můj dotaz
  • Doručení třetí den od objednávky

Objednávala jsem někdy okolo třetí odpoledne a už v půl šesté mi přišel mail s informací o odeslání! ☺ to jsem nečekala. Trochu pomalé bylo doručení českou poštou, ale s tím eshop asi nic neudělá. Jsem spokojená a ráda doporučím.

• Ano
  • Ne

Dobrý den Viki,

děkuji za Vaši recenzi. Skutečně máme všechny produkty z nabídky skladem :)

Ohledně pozdějšího doručení, bohužel někdy se stane, že se zásilka zpozdí či zasekne na cestě. Tam se toho opravdu moc dělat nedá. Často je doručení do druhého dne, ale občas se prostě stane, že se zásilka zasekne na několik dní. Největší nápor má teď před Vánoci třídící centrum v Praze, takže jakmile jde nějaká zásilka přes Prahu její doručení trvá většinou déle.

Těší mě Vaše spokojenost a přeji Vám hezké svátky!

aliexpress.com

Přidáno: 14. prosince 2016

• hodinky star (womage) na aliexpress.com za 3 dolary a postovne zdarma.

predrazene cinske hodinky.

• Ano

Reakce obchodu Faverion.cz

nějak nechápu Váš komentář. Nenakoupil jste a ani nenakoupíte, tudíž nepochopím k čemu se zde vyjadřujete a bohužel heuréka toto umožňuje. Možná pokus o poškození ze strany konkurence.

Pavlína

Přidáno: 10. prosince 2016

• výběr zboží
  • rychlost dodávky

s obchodem jsem spokojená, nakupovala jsem podruhé, určitě jsem již doporučila

jen má jedna brož rozbité zapínání, ale nereklamuji, nechám si ji, pokusím se opravit

děkuji

Hezký den Pavlíno,

Ovšem, aby byla jakákoliv vada na produktu to přehlížet nemohu. Nevím v jakém rozsahu je zapínaní rozbité, jestli se "pouze" něco povolilo nebo ulomilo. Zboží se kontroluje před odesláním, aby se takové situaci předešlo, ale ne vždy lze vše odhalit ani zaručit, že nedošlo k poškození při dopravě u tak křehkého zboží jakým jsou např. právě brože.

Pokud se pokusíte opravit, tak snad se nejedná o větší poškození a bránit Vám v tom nemohu. Přesto mě prosím kontaktujte na info@faverion.cz a můžeme se domluvit na nějaké kompenzaci např. v podobě slevy na další nákup a nebo pokud se rozhodnete raději reklamovat jistě se reklamace vyřídí okamžitě.

Přidáno: 9. prosince 2016

• rychlé odpovědi na dotazy
  • žádné

rychle, spolehlivě

Reakce obchodu Faverion.cz

mockrát děkuji za hezkou recenzi a Váš čas věnovaný jejím sepsáním. Jsem ráda, že jste spokojená.

V případě jakéhokoliv dotazu či připomínky se na mě neváhejte kdykoliv obrátit na info@faverion.cz

oowii

Přidáno: 8. listopadu 2016

• přehledný
  • má věci co jsem nikde neviděla
  • fajové ceny

obchod doporučuji