• Velmi rychle dodani.

• Rychlé vyřízení mojí objednávky.

Velikost plavkové podprsenky je bohužel malá a nevyhovuje mi její střih, jsem proto nucena zboží po telefonické domluvě vrátit. Obchod ale nabízí spoustu jiných atraktivních věcí, určitě jej budu nadále využívat.

Děkuju za rychlost dodání.

Reakce obchodu fashion-4happy

Děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si toho vážíme a vždy uděláme maximum pro Vaši spokojenost. Váš obchod www. fashion-4happy.cz

Rychlost dodání, pěkně zabalené.

Reakce obchodu fashion-4happy

Velmi příjemná a ochotná paní, nebyla jsem si jistá velikostí, paní mi nabídla řešení. Naprostá spokojenost při prvním nákupu.

Reakce obchodu fashion-4happy

Velký výběr krásných šatů, rychlé jednání, odměna za nákup.

• Rychlost doručení
    • Dobré ceny :)

Reakce obchodu fashion-4happy

• Rychlé jednání, druhý den po objednávce byly šaty doručeny. Šaty jsou stejné jako na obrázku, jsem spokojená.

Rychlé jednání, dobrá cena

Reakce obchodu fashion-4happy

• brzo přivezeno pro reklamaci velkosti šatů

• Rychle jednání a dodání vše na 1
    • výhoda rychle dodaní zboží
    • komunikace z obchodem výborná
    • kvalitní zboží

• Rychlé doručení,
    • -

• Rychlost a dobrá komunikace s obchodem

rychlost

• Vstricne a mile jednani

• rychlé odeslání
    • příjemné ceny
    • dárečky k nákupu
    • Paní byla velmi příjemná a ohledně nedoručené ho zboží vše vysvětlila.
    • Nemůžu nic hodnotit když zboží zatím nedoručili.

objednávka včas vyřízena,zboží v pořádku,velikost správná podle tabulky..

• Ochota
    • Dodání

Zboží nebylo skladem, načež obchod na delší dodací lhůtu předem upozornil (cca 10dní) :-) Se zbožím přišel vytištěný podrobný návod na zprovoznění a paní po telefonu byla moc ochotná pomoci s instalací. Za mě veliká spokojenost. Snad hodinky splní naše očekávání.

Rychlé dodání, zboží odpovídá objednanému zboží dle uvedených fotografií, jsem spokojený zákazník.

Je mi líto, ale e-shop "fashion-4happy" NEDOPORUČUJI z důvodu neplnění obchodních podmínek a velmi špatné komunikace při řešení vráceného zboží.
    Dne 9.3.2023 jsem poslala zpět zakoupené zboží včetně dárku (kuponu na slevu), v zákonné lhůtě 14 dní a bez poškození. Doručen byl 10.3.2023 (potvrzeno dopravcem). E-shop přijetí vráceného zboží potvrdil mailem až 21.3.2023 a napsal, že platba bude vrácena v zákonné lhůtě. Po uplynutí lhůty jsem kontaktovala e-shop opět, ale již bez odezvy. Dále následovaly dva telefonické hovory, kdy jsem byla ujištěna o vyřízení požadavku. Na mou poslední písemnou žádost ze dne 24.4.2023 již nikdo nereagoval a telefon mi 27.4.2023 už nezvedli ani nenapsali důvod.

Velké zklamání, obchůdek fashion-4happy, který dle zákona umožňuje vrácení zboží, ale peníze za vrácené zboží pravděpodobně nevrací! A jak jsem si mohla nyní všimnout v recenzích (k mé smůle pozdě) - nejsem jediný případ!

Ráda bych podotkla, že z mé strany se nejednalo o záměr zneužít služby e-shopu, ale pouze nakoupit zboží. Snažila jsem se o smírné jednání a měla trpělivost (cca 2 měsíce) jelikož chápu, že mohlo dojít k nečekané události. A protože se mnou nikdo z jejich strany nekomunikuje, nezbývá než upozornit další nakupující zde v recenzích na nefér jednání obchodu fashion-4happy popř. poslat předžalobní výzvu :( ŠKODA, negativní recenze je zmařená energie, kterou do provozu e-shopu vkládají a zbytečně snižuje celkové hodnocení i důvěryhodnost obchodu.