• rychlost a přesnost dodání

rychlé dodání

Všechno v pořádku.

Velký výběr i slušné ceny

Nekomunikujou.
    Peníze nevracej!!!
    Nic si s nima nezačínat!

Jsem spokojená

Do okamžiku zaplacení zboží normální komunikace. Zboží přišlo v pořádku, jenže jsem netrefila velikost. Zboží jsem vrátila přesně podle nápovědy firmy, avšak Fashia.cz zásilku nepřijala a pošta mi ji vrátila zpět. Od toho okamžiku jsou moje e-maily i pokusy o telefonní spojení zcela bez odezvy. Tím svoje hodnocení končím, abych nemusela být vulgární.

• Kvalita,rychlost doručení

rychlé dodání, pěkné zboží.

• Rychlost dodani

S tímto obchodem nemám dobré zkušenosti. Objednanou halenku jsem zaplatila předem. Po několika dnech mi byla objednávka zrušena. Peníze mi nevrátili. Telefon 603566294 je nedostupný, nereagují na můj e-mail,
    ve kterém se dotazuji, kdy mi peníze za zaplacenou halenku vrátí. Budu nucena se obrátit na policii.

Reakce obchodu Fashia.cz

Dobry den,
    Bohužel nemůžeme souhlasit s vaši reakci. Uvedla jste chybně VS takže systém po par dnech automaticky sám zrušil objednávku pokud není uhrazena aby se zboží neblokovalo jiných klientům. Bohužel také jste zboží zaplatila jako jiná osoba takže jsme nemohli ověřit, že tyto peníze jste uhradila skutečně vy. Nyní již peníze máte zpět. Na e-maily většinou reagujeme ihned aby komunikace probíhala svižně a klient byl spokojený. Hezky den přeji, Lucie Fashia.cz

• Velikost sedi,rychlé vyřízení objednávky

vše v pořádku rychlé jednání

Skvělý obchod, ráda se vracím

Rychlé doručení a vše v pořádku.

Velice spokojená!

zatim zadne