• Po asi 14 dnech čekání a těšení se, obchod bez udání důvodu objednávku zrušil.

nedodali a nekomunikují

• Objednané zboží nebylo skladem.

• Obchod se mnou nekomunikuje, zboží neposlal a na emaily nereaguje

Již mu neveřím

• Objednávku obchod zrušil a peníze zaslané platbou předem nevrátili.

Do dnešního dne jsem objednané zboží nedostala. Nikdo mě o zdržení nebo jakémkoliv zádrhelu na objednávce neinformoval. Zboží objednané 31.10. a ani po 7 dnech žádná informace o dodání.

• Zboží doposud nepřišlo. Nejsou schopni poslat sms zprávu, že v nějakém termínu to zboží přijde, přiveze přepravce.

Nekomunikujou.
    Peníze nevracej!!!
    Nic si s nima nezačínat!

Do okamžiku zaplacení zboží normální komunikace. Zboží přišlo v pořádku, jenže jsem netrefila velikost. Zboží jsem vrátila přesně podle nápovědy firmy, avšak Fashia.cz zásilku nepřijala a pošta mi ji vrátila zpět. Od toho okamžiku jsou moje e-maily i pokusy o telefonní spojení zcela bez odezvy. Tím svoje hodnocení končím, abych nemusela být vulgární.

S tímto obchodem nemám dobré zkušenosti. Objednanou halenku jsem zaplatila předem. Po několika dnech mi byla objednávka zrušena. Peníze mi nevrátili. Telefon 603566294 je nedostupný, nereagují na můj e-mail,
    ve kterém se dotazuji, kdy mi peníze za zaplacenou halenku vrátí. Budu nucena se obrátit na policii.

Dobry den,
    Bohužel nemůžeme souhlasit s vaši reakci. Uvedla jste chybně VS takže systém po par dnech automaticky sám zrušil objednávku pokud není uhrazena aby se zboží neblokovalo jiných klientům. Bohužel také jste zboží zaplatila jako jiná osoba takže jsme nemohli ověřit, že tyto peníze jste uhradila skutečně vy. Nyní již peníze máte zpět. Na e-maily většinou reagujeme ihned aby komunikace probíhala svižně a klient byl spokojený. Hezky den přeji, Lucie Fashia.cz

Obchod zrušil objednávku. Platba nebyla vrácena.
    Telefon je nedostupný, na email ani chat žádná reakce.

Reakce obchodu Fashia.cz

měnili jsme sklady tak došlo k dočasnému výpadku. Peníze ihned po zrušení automaticky systém odesílá zpět způsobem jakým byla objednávka uhrazená. Omlouváme se za vzniklý problém.

Andrea

Dne 11.12.2022 jsem zaplatila objednávku sestávající ze dvou produktů. Vzápětí mi přišel mail s oznámením, že jeden z produktů byl vyprodán. Za tento produkt nemám dodnes tj. 27.12. 2022 vráceny peníze. Druhý produkt mně byl doručen 16.12. 2022 do zásilkovny. Snažím se o telefonický kontakt. Prodejce není dostupný. Rozhodně nedoporučuji tento e-shop.

• 29.11.2022 objednáno, dosud nedodáno!

Reakce obchodu Fashia.cz

bohužel ale nemáme od Vás odpověď na produkt a proto zboží nebylo odesláno. U ostatních objednávek neevidujeme žádné problémy.

Lucie

1. prvni objednavka byla zrusena bez jakehokoliv duvodu
    2. druha objedanvka toho stejenho zboyi mi byla dorucena a vyfakturaovana v jine velikosti nez jsem si objednala.

• 8 dnů po objednání plavky nemám a info o termínu dodání také ne

• Ztratili zásilku
    • Nebrali telefon
    • Nereagovali na chat
    • Neprofesionální jednání

Vrátila jsem nepadnoucí zb.ve 14ti-denní lhůtě pro vracení,přes Vámi doporučenou Zasilkovnu,měli mi vrátit o 100kc.méně,odečetli o 147kč.a dodnes neodpověděli,proč?

Dobrý den, velikost v žádném případě neodpovídá velikosti ,,L,, kterou jsem si objednala. Vracím zpět. S pozdravem Marie J.

• Nebylo možné porvést platbu přes platební bránu, neustále se zasekávala. Po mé žádosti o údaje k platbě převodem mi tyto byly zaslány. Objednávku jsem zaplatila, nicméně obchod mi objednávku zrušil bez udání důvodu.

Reakce obchodu Fashia.cz

objednávku zrušil systém sám jelikož nebyla uhrazená správně. Teprve až po vašem dotazu a informaci, že jste uhradila zboží jsme objednávku obratem odeslali. Omlouváme se za prodlevu ale platební brána bohužel není již naší součásti a tedy za její nečinnost nemůžeme. Každopádně objednávky před vámi i po vás normálně procházely takže mohl být i u Vás výpadek.

Terka

obrázek zboží neodpovídá skutečnosti, při vrácení zboží zatím žádná odpověď, že obdrželi zboží zpět a vrácení peněz také zatím žádné....
    Uvedený telefon nikdo nezvedá...

Reakce obchodu Fashia.cz

Děkujeme zpětnou vazbu ale bohužel s Vámi souhlasit nemůžeme. Objednávku jste provedla 05.06.2022 zaplatila jsi 06.06.2022 a my zboží odeslali následující den 07.06.2022 a zboží jste si vyzvedla na Zásilkovně 10.06.2022. Zboží jste k nám odeslala 14.06.2022 a doručení přes Zásilkovnu k nám bylo 20.06.2022 a dnes tedy 24.06.2022 Vám byla vyhotovená vrátka a odeslána informace, že se k Vám vrací peníze za vrácené zboží. Standardně dle zákona na přijetí vaší zásilky k vrácení máme 14 dnů od odeslání. Telefon byl zaneprázdněn jiným klientem ale ihned v možném čase tedy 20 minut později jsme se Vám ozvali sami.

Terka z Fashia.cz