• zakoupeno v Fashia.cz před 1 týdnem

Super zboží , rychlé dodání ! Doporučuji !!!!

• Rychlé doručení

• Objednala jsem poprvé
  • zakoupeno v Fashia.cz před 1 měsícem

obrázek zboží neodpovídá skutečnosti, při vrácení zboží zatím žádná odpověď, že obdrželi zboží zpět a vrácení peněz také zatím žádné....
    Uvedený telefon nikdo nezvedá...

Reakce obchodu Fashia.cz

Děkujeme zpětnou vazbu ale bohužel s Vámi souhlasit nemůžeme. Objednávku jste provedla 05.06.2022 zaplatila jsi 06.06.2022 a my zboží odeslali následující den 07.06.2022 a zboží jste si vyzvedla na Zásilkovně 10.06.2022. Zboží jste k nám odeslala 14.06.2022 a doručení přes Zásilkovnu k nám bylo 20.06.2022 a dnes tedy 24.06.2022 Vám byla vyhotovená vrátka a odeslána informace, že se k Vám vrací peníze za vrácené zboží. Standardně dle zákona na přijetí vaší zásilky k vrácení máme 14 dnů od odeslání. Telefon byl zaneprázdněn jiným klientem ale ihned v možném čase tedy 20 minut později jsme se Vám ozvali sami.

Terka z Fashia.cz

Jsem spokjená.

• zakoupeno v Fashia.cz před 3 týdny

• Rychlé dodání a kvalitní zboží.

žádná

• zakoupeno v Fashia.cz před 1 měsícem

Ač objednávka byla uhrazena celá, zboží dorazilo jen některé. E-shop ve slíbené lhůtě nedodal ani chybějící zboží, ani nevrátil peníze.

Reakce obchodu Fashia.cz

Děkujeme Vám za toto hodnocení.Díky němu nás posouváte dále a můžeme se soustředit na části které ne vždy fungují ideálně. Nastala na naší straně chyba ale peníze jsme Vám odeslali zpět za nedodané zboží jelikož se vyprodalo na našem zahraničním e-shopu.

Lucie z Fashia.cz

• zakoupeno v Fashia.cz před 1 měsícem

Dlouhodobá spokojenost. Jen jsem chtěla koupit patery kalhotky, ale měli jen troje.

• zakoupeno v Fashia.cz před 1 měsícem

Nabízené a vyobrazené zboží/župany pánské/ vůbec neodpovídají svojí barevnosti skutečnosti

Reakce obchodu Fashia.cz

rádi bychom Vás informovali, že jste si objednal zboží v barvě jeans a ta co je na obrázku je tmavě šedá a je pouze ilustrační jak vypadá produkt. V tomto případě tedy jste dostal zboží které jste si skutečně objednal. Zboží Vám bylo doručeno do 2 dnů od objednávky takže dle našeho standardu jelikož 90 000 produktů máme dostupných skladem.

Lucie
    Fashia.cz

• zakoupeno v Fashia.cz před 1 měsícem

Doporučuji, i když jsem musel doručení zboží, uváděné jako skladem, urgovat po dvou dnech od zaplacení

• zakoupeno v Fashia.cz před 1 měsícem

• Někomunikuji se zákazníkem, neberou telefon, neodpovídají na SMS ani mail

Reakce obchodu Fashia.cz

Děkujeme za hodnocení ale neevidujeme od Vás ani jednu zprávu sms, e-mail a taktéž systém nemá žádnou historii, že jste se pokoušel s námi spojit telefonicky. Aktuálně reakce naší zákaznícké podpory je na e-mail a sms do 15 minut a telefony zvedáme od každého zákazníka. Zákaznická podpora je pro každého klienta dostupná 6 dní v týdnu a to od pondělí do soboty od 09:00 do 17:00.

Terka

• zakoupeno v Fashia.cz před 1 měsícem

Vše bez problémů. Ochota .

Rychlé dodání.

rychlá dodávka, možnost dopravy zdarma při nákupu nad 500 Kč

• zakoupeno v Fashia.cz před 2 měsíci

Vše dodáno v pořádku. Zboží se mi moc líbí.

• zakoupeno v Fashia.cz před 2 měsíci

Zboží neodpovídá udávaným velikostem a velikostním tabulkám, obchod nekomunikuje, nezvedá telefony, neodpovídá na e-maily.

Reakce obchodu Fashia.cz

Děkujeme za informaci a informaci o velikostech jsme předali na výrobce. Co se týká dostupnosti tak jsme od 09:00-17:00 dostupní pro klienty na telefonu i e-mailu. Jakmile nám vrátíte zboží do 14 dnů od přijetí zásilky tak Vám vrátíme peníze na uvedený účet.

Hezký den přeji,
    Tým Fashia.cz

• výhodné ceny
  • zakoupeno v Fashia.cz před 2 měsíci

Nevýhodou je, že z obrázku si neudělám představu, jak přesně zboží vypadá, ale můžu si zboží objednat z pohodlí domova a v případě, že nebude vyhovovat, tak vrátit.

• velikosti neodpovídají popisu
    • při reklamaci nevyhovující velikosti obchod nevrací 100% ceny
    • Obchod nekomunikuje

Reakce obchodu Fashia.cz

Děkujeme za hodnocení a velikosti vráceného produktu budeme prověřovat a pošleme na dodavatele ať s tím něco provede. Jelikož jste využila vrácení zboží pomoci Zásilkovna point tak Vám byla dle naších podmínek vrácení odečtená částka 100,- Kč od ceny produktu. Co se týká komunikací prověřili jsme a na každý Váš e-mail jsme reagovali do 30 minut. Evidujeme přesněji 2 e-maily jeden s požadavkem abychom odeslali zboží co nejdříve, že ho potřebujete do daného datumu a druhý co se týká dotazu ohledně vrácení zboží. Na oba máte odpověď.

Hezký den přeje Simona
    Fashia.cz