Rychlé vyřízení objednávky,kvalitní kožené sandály

Dodané zboží předčilo mé očekávání. Určitě toto není má poslední objednávka od tohoto dadavatele. Budu vřele doporučovat svým známým.

Reakce obchodu Faraon-Sandals.cz

Děkujeme vám za krásné hodnocení, moc si toho vážíme a máme z každé takové zprávy opravdu upřímnou radost. Přejeme vám spokojenost na dlouhou dobu a krásné prožití Vánočních svátků.

Chvalim rychlou dopravu a opravdu pěkné zboží.

Reakce obchodu Faraon-Sandals.cz

Děkujeme vám za vaše hodnocení a přejeme ať jste s našim zbožím dlouho spokojeni.

ok

• vstřícné jednání
    • po objednání rychlá expedice
    • na můj dotaz reagoval obchod i v neděli
    • ochota při vyhledání nestandardního rozměr u opasku ve skladu
    • nevýhoda žádná

Paráda. S paní jsem telefonicky vše probral a objednal. Profesionální přístup.

• Bleskové dodání, zboží v pořádku

Objednávka obratem vyřízena, zboží v podstatě odpovídá vyobrazení, jen nepodstatná odchylka vizuálního významu.

Reakce obchodu Faraon-Sandals.cz

děkujeme za vaše hodnocení.

• rychlá reakce
    • super, vstřícný přístup

nakupuji zde už několik let a mohu jen doporučit, včetně vstřícného řešení reklamací

Reakce obchodu Faraon-Sandals.cz

Děkujeme vám za váš příspěvek a přejeme vám i do budoucna s našim zbožím jen samou spokojenost.

Rychlost doručení.Vše ok

• kvalitní zboží, objednávám stejné sandále už podruhé

spokojenost, rychlost

• rychlé vyrizeni

Dobrýýýýýýýýýýý! Díkk

Po prvotním kladném hodnocení zakoupených sandálů přišlo velké překvapení. Po pouhém měsíci nošení praskla oběma sandálům podrážka.
    Po zaslání reklamace jsem byla touto společností informována, že se jedná o reklamační podvod a boty jsou již pět let nošené. Na můj dotaz, jestli mi budou vráceny peníze po předložení posudku z České obchodní inspekce - že boty jsou nošené právě měsíc - jsem obdržela zápornou odpověď.

Během telefonátu jsem byla opakovaně ujištěna, že sandály mohu vrátit, ale výsledek je již předem daný - a to v můj neprospěch.

Rozumím tomu, že se při výrobě bot může vyskytnout nekvalitní produkt.
    Místo toho, aby se dodavatel k této skutečnosti postavil čelem, nabízí jako "řešení" osočování.

Věřím, že zákazník má právo vědět, jakým způsobem k němu bude přistupováno v případě, že se objeví nějaký problém.

Dobrý den paní Dufková,

když jste si u nás 1.6.2023 kupovala nové sandály, stačilo nám zaslat dotaz, zda bychom vám ty vaše staré popraskané neopravili. Občas opotřebované podešve měníme za nové, když se se svými vyšlápnutými sandálemi po letech zákazník nechce rozloučit. Ráda bych zde tímto poděkovala všem, kteří za námi na řemeslné jarmarky přicházejí, aby nám osobně ukázali, jak naše sandály vypadají po mnoha letech nošení. Děkuji všem za vaše hodnocení zde na Heurece

Gabriela Bělohlávková, jednatelka společnosti

vše v naprostém pořádku

Reakce obchodu Faraon-Sandals.cz

Děkujeme vám za vaše hodnocení a přejeme hodně spokojenosti.

Rychle dodani, perfektni boty, i kdyz v novych jsem chodila cely den, zadne puchyre,ani bolest nohou

Reakce obchodu Faraon-Sandals.cz

Děkujeme a přejeme mnoho let spokojeného nošení

Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Faraon-Sandals.cz

velice nás těší vaše hodnocení.
    Krásné recenze jsou takovým pohlazením naší práce. Děkujeme

• Maximální spokojenost

Reakce obchodu Faraon-Sandals.cz

velice nás těší vaše krásné hodnocení. Moc děkujeme a přejeme, ať jste s naším zbožím spokojená.

• Přehledný výběr s podrobným popisem výrobků, praktické rady užívání výrobku, rychlé obchodní jednání, bezpečná a rychlá adresná dodávka.. OK...

Kvalitní zboží, OK obchodní podmínky, rychlá a bezpečná adresná dodávka.. jsem velmi spokojený s fy. Faraon-Sandals.cz..

Reakce obchodu Faraon-Sandals.cz

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za krásné hodnocení. Vynasnažíme se i do budoucna, abychom vaše očekávání nezklamali. Přejeme krásný den.