• Jako jediní mi byli schopni dodat knihu, která byla předtím objednána a nedodána ve 2 eshopech.

• osobní přístup, zvláště k nám, "štamgastům"
    • osobně to mám blízko, každopádně v centru Brna (širším) je to výhoda pro každého

V léte je tam šíleně horko, ale to sotva má co dělat s obchodní politikou...

Nakupuji zde pravidelně, vše bez problémů, za mne spokojenost.

• mají knihy, které se jinde nedají sehnat nebo jen velmi těžko
    • i u takových knih není cena zvýšená
    • otřesný styl balení - levná zdeformovaná krabice nedbale přelepená izolepou, knihy jen tak naházené dovnitř bez jakéhokoli obalu nebo těsnění
    • trochu delší čas vyřizování objednávky (potvrzena až po 4 dnech, na druhou stranu během dalších 24 hodin jsem zásilku dostal)
    • občasné chyby v e-shopu (např. u jedné knihy byl obrázek jiné se stejným názvem, naštěstí dorazila ta správná)

Reakce obchodu FantasyShop

mrzí nás Vaše zkušenost se zabalením zboží, nicméně od nás odchází vše řádně zkontrolováno a zabaleno, knihy samotné do strečové folie a krabice je vycpána. K nejčastějšímu poškození obalového materiálu dochází při přepravě dopravcem (přepravní pásy, přeprava v kontejnerech...).
    Ohledně doby vyřizování objednávky - snažíme se všechny objednávky zpracovávat co nejrychleji. Vzhledem k protiepidemiologickým opatřením však pracujeme v nižším počtu zaměstnanců, byť objem objednávek přes e-shop se výrazně navýšil díky zavřeným prodejnám a nyní také předvánočními nákupy.
    Další faktor, který ovlivňuje tuto dobu je opět přepravce - často jsou knihy na externím skladu, odkud je nutno zboží poslat na e-shopovou centrálu, pak kontrola knih před expedicí...

Přejeme hezký den
    Tým Fantasyshop

Velice rychlé dodání zboží a navíc i jedna kniha, která je v ostatních internetových obchodech beznadějně vyprodaná, dorazila, takže super :-)

• Do dnešního dne 14.11. se nikdo neozval.

Reakce obchodu FantasyShop

Vaše objednávka byla vytvořena 29.10.2020 15:02, tedy v době, kdy byly prodejny z nařízení vlády uzavřené, tudíž bez zaměstnanců, kteří by mohli reagovat. Provoz jakožto výdejní místo byl znovu obnoven 18.11. a tehdy také kolega z prodejny reagoval na Vaši objednávku.

S přáním hezkých dní

• Nekomunikuje

Zboží jsem objednal, naštěstí nezaplatil dopředu protože po 2 týdnech od objednávky nemám žádné info ohledně jejího stavu. Na infolinku se nedá dovolat. Už ani nečekám, že zboží dostanu když jsem si přečetl recenze dalších zákazníků o tom, že obchod uvádí na webu zboží skladem a nakonec ho vůbec nemá.

Reakce obchodu FantasyShop

mrzí nás tato Vaše zkušenost, pracujeme však ve sníženém počtu zaměstnanců i přesto, že objem objednávek neustále narůstá.
    Zboží, které uvádíme skladem, také skladem máme, nejčastěji však na externím skladu, vzhledem ke kapacitním limitům e-shopové centrály a musí být nejprve doručeno.

S přáním hezkých dní

• rychlé doručení

• široký sortiment, rychlost, spolehlivost

• Rýchle vybavovanie objednávok, seriózny prístup, dobrá dostupnosť. Skúsenosti aj zo Slovenska

• Dobrá komunikace
    • Dobré ceny

• díky specializaci obchodu měli k dispozici dostatečné zásoby zboží jinde již nedostupného
    • osobní vyzvednutí v příjemném (pro mě nostalgickém) obchůdku
    • prostě Arrakis je nejlepší! ;-)
    • objednáte si jednu knihu, ale v případě osobního vyzvednutí v prodejně v žádném případě nezůstanete jen u ní... :-)

Rychlost, cena, ochota, komunikace.

• Rychlé upozornění na to, že mi nebude možné dodat objednané zboží
    • Snaha sehnat objednaný titul jinde
    • Stále aktivní nabídka nedostupného zboží na webu společnosti

Objednala jsem si knihu, kterou obchod neměl skladem (resp. měli skladem jen neprodejný poškozený kus) a tudíž mi ji nemohli zaslat. Na problém mě však záhy upozornili a dokonce se snažili spojit s vydavatelem, zda by jim nemohl poslat další kusy. Takové nedopatření může nastat a nezlobím se. Co však nechápu je to, proč i více než po týdnu obchod stále knihu nabízí na svých internetových stránkách k prodeji.

• Všechno super

Perfektní služba

• dodáno neprodleně po objednání

výhoda je, že nemusíte schánět knihkupectví, ve kterém mají k odběru právě titul, který žádáte.

Vše OK

• Zboží přišlo velice rychle a bez problémů

• Rychlé dodání, zboží v naprostém pořádku, dobré ceny
    • Skvělá dostupnost, obchod na dosah ruky
    • O žádné nevím

• obchod se nachází blízko zastávky
    • snadno jej najdete

Vše ok, dodání do 2 dnů, vyzvednuto na prodejně jako vždy, vše bez problémů.