Objednávka nedorazila kompletní,náprava žádná.

• Zboží ještě nedorazilo a to je 14 dnu

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

neváhejte se nás prosím kontaktovat ([email protected]). Některé zboží jako například dresy s vlastním jménem a číslem se musí po objednávce teprve vyrobit a u tohoto produktu je uvedená dodací doba 18 dní.

Hezký den přeje

Fanshop HC Sparta Praha

• V tuto chvíli nevidím žádné výhody
    • Čas dodání, po 19 dnech co jsem zaplatil mi zboží nedorazilo

Radši si udělám čas a zajedu si osobně

• Pouze jedno vyobrazení, nelze zjistit více

Velká nespokojenost s kvalitou i provedením za udanou cenu. Tepláky budu vracet

• ??
    • Nedodržení slíbeného termínu dodání i po několikeré urgenci

Nedoporucuji

• Nevím jaký tento obchod nabizí výhody.
    • Něco jako za komunismu?

• Objednané zboží stále nemám. Co k tomu chcete dodat. Myslím,že měsíc je dostatečná doba na doručení zboží.

Zboží přišlo v pořádku, pouze kvalita trička není taková na jakou jsem zvyklá. Přišlo tričko fialové barvy vůbec né rudé jak je zobrazené na eshopu i grafika trička je trošku jiná. Kvalita trička je strašná. Bavlna je průhledná a strašně slabá. Byla jsem zvyklá na sparťanské oblečení kvalitní. Vždy jsem však nakupovala v kamenném obchodě. Tímto tričkem Spartě dobrou reklamu dělat nebudu. Kdybych ho neměla jako dárek, vrátila bych ho.

• Neco co si objednate a je na sklade, vam automaticky nezarezervuji.

Nejsem spokojen.

• Nabízí i zboží které nemá.

Nejvíce věcí od extraligového klubu. Bohužel ne vzdy sedí co je v nabídce a co je reálně na skladě.

• Výhoda je v nákupu z domova.
    • Nevýhoda je, že vždy, kromě maličkostí, nic neměli.

Z mého pohledu je to ztráta času, zřejmě je to obchod jen pro kolemjdoucí, protože většinou nemají to, co na internetu nabízejí.

• Komunikace.

• silene dodaci lhuty, jiz cekam 3 tydny, dres s potiskem mel dorazit tento tyden-nedorazil ani se nikdo neobtezoval me o tom informovat--V ZADNEM PRIPADE NEDOPORUCUJI

Strasny-v 21.stoleti celkat na potisk 3.tydny je neuveritelny

• Nic je to pouze SPARTA
    • Dlouha dodaci lhuta

• prehlednost e-shopu
    • bohuzel jako skalni fanousek jsem si chtela na sezonu zakoupit mikcu, telefonicky jsem byla informovana o tom, ze uz bohuzel vybranou velikost nemaji, ok.. ale i temer po 14 dnech ji na e-shopu maji stale k dispozici (vsechny velikosti - skladem bylo uz jen Lko!) nechapu, ze na zacatku nove sezony maji temer vyprodane modely 2016 a nejsou skladove pripraveni.. bohuzel toto neni prvni preslap ze strany nakupu u sparty..

• komunikace,
    • délka dodací lhůty

• Široký sortiment
    • Dlouhá čekací doba, komunikace ze strany obchodu

• špatná komunikace, omezený výběr dopravy (pouze přepravní společnost nebo osobní vyzvednutí na jediném místě v Praze)

Objednávané zboží bylo uváděno jako skladem a doručení do 1-2 dní. Po úhradě objednávky však (za 2 dny) přišel e-mail, že se zboží zadává do výroby! Po několika dnech jsem zboží urgovala a dorazila mi laxní odpověď, že zboží skladem nebylo a dorazí tedy později. Bez jakékoliv omluvy, kterou bych očekávala mimochodem již obratem po objednávce. Neprofesionalita.

• drahé zboží nejdražší fanshop