• Obchod nereaguje na e-mailových dotaz a nedá se tam dovolat.

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

Dobrý den, velmi nás mrzí vaše zkušenost. Telefon funguje pouze v otevíracích dobách fanshopu, pokud máte problém, který potřebujete vyřešit urgentně, nebojte se na nás obrátit prostřednictvím sociálních sítí, na kterých se snažíme reagovat do pár hodin. Děkujeme za pochopení.

Dne 5.12 jsem jsi objednala zásilku od HC Sparta Praha a do teď zásilka nedorazila! Měl to být dárek pod stromeček! Pokud mohu srovnat HC a AC Sparta Praha tak u AC Sparta Praha se mi ještě nestalo aby mi zásilka nepřišla a to tam nakupuji neustále.

Současně mi přišel e-mail na storno mého nákupu a zároveň poděkování o zaplacení objednávky. Po mém telefonickém dotazu v obchodu mi bylo sděleno, že je vše v pořádku, pouze není multišňůrka a ponožky. S prodejcem jsme se domluvili na výměně za jiný druh multišňůrky a vrácení peněz za ponožky. Dalším telefonátem z obchodu mi bylo sděleno, že již není ani tričko s nápisem na zádech. Po tomto sdělení jsem nákup sama zrušila, neboť většina mnou objednaných věcí nebyla k dodání.

• Nevrací peníze (několikeré výzvy...)

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

vaše špatné zkušenosti nás mrzí. Dle výpisu v našem systému byste měl mít již peníze za objednávku vrácené. Mohl byste nás, prosím, kontaktovat třeba prostřednictvím FB stránky Fanshopu, pokud vám peníze nepřišly? : https://www.facebook.com/fanshophcs/?ref=br_rs abychom váš problém vyřešili? Děkujeme

13 dní po objednání, a do dnes se mi nikdo neozval jestli to přijde, nebo nepřijde, nevím jestli stím počítat. Žádná reakce obchodu po 13 dnech.... takže mé hodnocení negativní

Krásný dobrý den,

potvrzení ohledně dodání zboží a jeho stavu chodí automaticky. Bohužel občas se stává, že i přes veškerá opatření tyto zprávy chodí do spamu :( každopádně váš autentic dres je zadán do výroby, která, jak je psáno na webu, může trvat až 20 dní. Přístě se, prosím, neváhejte kdykoliv obrátit na naši prodejnu nebo na FB stránku https://www.facebook.com/fanshophcs/?ref=br_rs a dohledáme vše potřebné. Krásný den.

preco neposielaju objednavky do zahraničia poštou vzdy chcu platbu vopred?

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

objednávky do zahraniční zasíláme a to právě Českou poštou. Bohužel z technických důvodů není možné zasílat tyto zásilky jinak, než právě na základě provedené platby. Děkujeme za pochopení.

• Velice spatna komunikace

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

Dobrý den. Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Můžete nás, prosím, kontaktovat blíže s uvedeným problémem? Děkujeme.

• Nepřesný a klamavý popis zboží

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

Dobrý den. Mrzí nás vaše negativní zkušenost. Můžete nám, prosím, dát více informací, abychom se mohli na problém zaměřit a napravit ho?

Po doručení e-mailu, že zboží je na prodejně k vyzvednutí, jsme si chtěli zboží vyzvednout. Objednané zboží ale na prodejně nebylo.

Zboží se tvářilo, že je skladem, shop sám telefonicky přiznal, že skladem měli trochu jiný produkt a ne ten, co jsem objednala. Navíc bylo nutné vše objednané předem zaplatit. Objednané zboží samozřejmě pod stromečkem bude chybět!

• Balík byl předán společnosti Geis, která o doručení předem neinformovala, přijela 2x v polední přestávce, přestože máme zvonek nezvonila, ani netelefonovala, v pátek 15.12. jsem telefonovala do eshopu a do dneška nemám odpověď

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

Dobrý den, bohužel se nedostaneme na číslo vaší objednávky, protože jste vedený jako anonym. Můžete se nám, prosím, ozvat na telefon 266 727 234, kde to s vámi vyřešíme? Děkujeme

• Chtěl jsem jeden nákup vrátit poslal jsem e mail a nikdo se neozval a to přes to že jsem koupil něco jineho....

Pokud by lépe komunikoval asi ok Jiří Dvořák

Zrušení objednávky nebylo vinou obchodu, ale vinou přepravní společnosti Geis, která zásilku po neúspěšném prvním doručení opětovně nedoručovala a vrátila zpět obchodu.

• Širokost sortimentu
    • Neinformovanost, délka doručení

• Objednala jsem manželovi tričko když přišlo vypadá úplně jinak nez na obrázku logo sparty neni skoro vubec vidět je to jen šedé tričko na internetu je vsak logo videt krásně a čitelne

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

Dobrý den, mrzí nás, že nejste se zbožím spokojena. Určitě neváhejte nás kontaktovat a můžeme s Vámi zařídit výměnu zboží k Vaší spokojenosti. Přejeme hezký den. Fanshop HC Sparta Praha.

objednal jsem si výroční tričko, které se hlavně vztahovalo k výročnímu zápasu - 3.12. Sparta - Dukla na které jsem si ho jako pernamentkář chtěl obléknout. Velice se mě však dotkla informace, která mě byla zaslána 28.11.2017(tj. 6dní po objednání), kde mě informujete, že tričko jde teprve do výroby !!??!! To se se mě zdá jako výsměch fanouškům Sparty. (To, že něco nabízím jako obchod na který nejsem připravem, to raději přejdu). Doufám, že příště, až bude vyhlášena další výroční akce, budete nás fanoušky Spatry ( spotřebitele), lépe informovat.
    Předem děkuji za pochopení.
    Milan
    SPARTA do toho!!!

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

Dobrý den Milane, je nám líto tato situace, ale bohužel dodací lhůty jsou takto nastaveny. Výroční kolekce byla spuštěna hned po představení na hokejovém zápase a i s ohledem na charitativní akci Sparťanská krev nebylo možné spuštění dříve. S přáním hezkého dne Fanshop HC Sparta Praha.

Již mám zaplaceno a čekám na zboží tak jen doufám ze to někdo nehodí jen tak přes plot

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

Dobrý den, pokud si nejste jistý se stavem Vaší objednávky, určitě nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám řekneme, jak to s Vaší objednávkou vypadá a kdy Vám dorazí. S přáním hezkého dne.

• Po 10ti dnes stále bez zprávy naskladnění
    • Dres jsem si kupoval k výročnímu zápasu který se konal včera

Toto tričko jsem si objednal na výroční zápas, ke kterému je určen, ten zápas byl včera. Nejraději bych objednávku zrušil. Sparta fanshop je podle všeho vedena úplnými amatéry v obchodě (musím podotknout, že jsem navštívil i kamenný obchod a jelikož byla slečna tolik neochotná mi i sundat mikinu z vysokého regálu a poslala mě na e-shop, tak jsem raději odešel). Druhá varianta je, že klub nemá žádný zájem prodávat a tedy ani vydělávat na propagačních předmětech, tedy ani na tom, aby na něj chodili fanoušci. Třetí varianta je, že klub nemá peníze na sklad a to shrnuje obě předešlé varianty. Sparta shop dělá kampaně na zboží, které nemá na skladu a po objednávce je dává teprve vyrábět a podle délky dodání to vypadá na ČÍNU :-(. Jako velkém u sparťanovi mi to je líto.

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

Dobrý den, je nám líto, že Váš dres nebyl hotový, ale bohužel to ani není v našich silách. Na stránkách při objednání dresů garantujeme dresy do 21 dnů. Hned, jak dres bude hotový, bude Vám doručen. Nemilá zkušenost v našem kamenném obchodě nás velice mrzí a doufáme, že se situace nebude opakovat a příště budete spokojený. S pozdravem Fanshop HC Sparta Praha

• Objednal jsem si zbozi a bylo mi dodano jine I jina velikost nastesti mi zbozi vymenili na prodejne

• Nespoľahlivý
    • Neodpovedajú na mail