špatná komunikace s obchodem

• Po 12 dnech od objadnavky zboží stále nedorazilo, na dotaz co je s objednávkou také zatím žádná reakce. Bohužel jsem z přístupu zklamán.

Žádné informace o mé objednávce.

• Široký sortiment merchandising HC Sparta Praha
    • Nedodržení dodací lhůty

Zboží nebylo do dnešního dne dodáno, přestože dodací lhůta byla avizována v délce 10 dnů od objednání (objednáno 07. 04. 2020).

• Že to pomohlo dobré věci
    • Nevím z jakých důvodů se živí soukromá firma DPD, když roušky se posílají Českou poštou ZDARMA. Teď jde jen o to, zda zaměstnanci Fan shopu jsou líní jít na poštu , nebo jsou hyjeny u DPD když všichni vozi roušky zdarma.
    • To ty peníze za dopravu BYCH RADĚJI VĚNOVAL na klub

Objednal jsem rousky 1.4.2020 kdy bylo psano ze jsou skladem. Po tydnu mi bylo z obchodu zavolano ze rousky budou uz brzo naskladneny a ze je obchod zacne expedovat. Do dneska nemam ani rousky a ani penize.

• zrušil jsem objednávku a zboží stejně přišlo. Naušnice,jsou kazové(bubliny v logu).

• Ač jsem zatrhla "platba při převzetí", přišel mi mail, že nemám uhrazeno převodem!a že byla objednávka zrušena- proč byla zrušena před zapacením??Trochu v tom mají "hokej". V potvrzovacím mailu stálo, ať vyčkám na mail ohledně vyzvednutí- dodnes nepřišel. Jen mi oznámili, že platba na místě nelze..Nechápu proč??!??

Krásný dobrý den,

náš Fanshop již několik měsíců platbu na místě z technických důvodů neumožňuje. Je to takto nastavené z důvodů častého nevyzvednutí zásilek zákazníky. Ty se nám hromadily na místě a zároveň blokovali produkty těm, kteří o ně mají skutečně zájem. Tuto službu neposkytujeme již delší dobu, u vaší objednávky byla zvolena platba bankovním převodem - při jeho neuhrazení automaticky dochází ke stornu po 7 dnech od vytvoření.

Děkujeme za pochopení

• Parking nelze použít, není umožněn vjezd za závoru!!!

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

Dobrý den, parkování je do 15 minut zdarma. Pokud byste se u nás ve Fanshopu zdržela, rádi vám parkování zdarma prodloužíme až na dvě hodiny. Tým Fanshopu HCS

neobdržel jsem e-mailem potvrzení objednávky; objednávka mi byla potvrzena až na základě mého e-mailového dotazu; jako fanoušek Sparty i zákazník jsem velice zklamán, že i přes potvrzení objednávky nebylo zboží v nabízené velikosti

Krásný dobrý den,

potvrzení objednávky se generuje automaticky. Bohužel občas se může stát, že mail se ztratí, nedorazí do schránky nebo třeba spadne do spamu. Též občas dochází například k přepisům při zadávání e-mailu do objednávky atd.

Pokud se zboží mezi tím vyprodalo, velmi nás to mrzí a doufáme, že si vyberete nějaké jiné.

Budeme se na vás těšit.

Fanshop HCS

totální chaoz a v sechno na maximum dlouho , ve ctvrtek 16:45 udelam objednavku a zaplatim 16:50 prijde mail ze objednavka potvrzena , druhy mail ze objednavka zaplacena , treti mail ze dostali penize , po osmi hodinach ve dve rano mi prijde mail s pokyny k zaplaceni ? Listky mely byt k vyzvednuti v pondeli ve fanshopu nejpozdeji , az ve ct mi prisel mail ze jsou k vyzvednuti , v patek ve 14:45 tam prijedu a pred vstupem do fanshopu koukam na mail ze mi ve 14:17 mi prisel mail,ze objednavka mi byla zrusena ?? nastesti listky tam byli na odpoved na otazku proc prisel mail o zruseni byla joo to kluci tam nejak blbnou

Krásný dobrý den,

všechny výše uvedené maily jsou generovány automaticky. Mohlo se tedy bohužel stát, že došlo k jejich zpoždění (nebo například ke zpoždění v komunikaci s vaší mailovou schránkou - odezvou) atd.

Děkujeme za pochopení

Fanshop HCS

nic jsem u vás nekoupil!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

to je škoda :) kdybyste se někdy rozhodl jinak, budeme se na Vaši objednávku těšit.

• Žádná komunikace !
    • Žádná komunikace !

Krásný dobrý den,

bohužel takto nemůžeme dohledat, co přesně se v komunikaci stalo. Nebojte se nás případně kontaktovat i na sociálních sítích.

• Kvalitní dres
    • Objednávka byla 28.11., ale do Vánoc nebyla vyrobena. O tom nebyla ani zmínka na e-shopu. Kdybych se telefonicky nezeptal, tak by mi nedali ani vědět.

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

velmi nás tato skutečnost mrzí. Vaše objednávka byla vytvořena 3. 12. dle informací zde u vaší recenze a to bohužel již garanci dodání do Vánoc garantovat nemůžeme.

Děkujeme za pochopení.

Tým Fanshopu HCS

Objednala jsem zbozi kartou a na druhy den email ze zaplacene zbozi neni na sklade vic jak 3 roky. I kdyz chapu ze mohlo dojit k chybe ale tato situace se mi zda docela neprofesialni :(

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

Nastalá situace nás velmi mrzí, ale chyby se stávají. Vždy se snažíme, aby byl zákazník spokojený. Omlouváme se. Věříme, že Vás jedna nepříjemná zkušenost neodradí od příští objednávky.
    S přáním pěkného dne
    Fanshop HC Sparta Praha

Obchod objednané zboží prodal. Peníze do dnes nemám.

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

18. 3. a 27. 5. jsme vám psali mail ohledně žádosti o zaslání čísla účtu, kam vaše peníze vrátit. Bohužel nemáme žádnou odpověď - tedy nemůžeme peníze nikam vrátit.

Prosíme o zaslání čísla bankovního účtu, kam vám částku poukážeme zpět.

Děkujeme

Tým fanshopu HCS

Veliká nespokojenost s doručovatelem!

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

velmi nás mrzí vaše nespokojenost. Můžete se na nás obrátit přímo osobně s podnětem, projednali bychom jej s doručovací službou.

Tým Fanshopu

• objednávka zrušena ze strany prodávajícícho - neuznána chyba a pro fanouška zrušeno - dlouhé čekání na vrácení platby

2. objednávka v krátkém čase a opět zklamání

• Měli chybu na eshopu a nechtěli nic prodat. Přestože jsem měl zaplaceno.

Nedoporučuji,radši nekupujte jinde.

Obal dárkové sady byl rozlepený, fólie dárkové sady byla špinavá a sprchový gel měl již prošlou dobu použitelnosti. Přišlo mi to, že zboží bylo někde dlouho vystaveno a několikrát rozděláváno. Měl jsem to jako dárek...obal jsem rovnou vyhodil a obdarovaný bohužel sám objevil lhůtu spotřeby...hanbou bych se propadl. Již nikdy více!