• nakoupil v obchodě Fanshop HC Sparta Praha před 2 týdny

• Nevrací peníze (několikeré výzvy...)
  • nakoupil v obchodě Fanshop HC Sparta Praha před 2 týdny

Jsme stalymi zakazniky, skoda jen, ze zbozi nebyva prilis kvalitni - rychle se vypira barva

• rycholst, kvalita
  • nakoupil v obchodě Fanshop HC Sparta Praha před 2 týdny

13 dní po objednání, a do dnes se mi nikdo neozval jestli to přijde, nebo nepřijde, nevím jestli stím počítat. Žádná reakce obchodu po 13 dnech.... takže mé hodnocení negativní

• maximální spokojenost
    • např. mikina XXL neodpovídá skutečnému XXL, doporučuji objednávat větší velikost;

• Rychlé a přehledné

rychlá dodávka a vstřícnost

• nakoupil v obchodě Fanshop HC Sparta Praha před 3 týdny

• Rychlé a bezproblémové dodání
  • nakoupil v obchodě Fanshop HC Sparta Praha před 3 týdny

dobrý pohodlný nákup doporučuji všem

• nakoupil v obchodě Fanshop HC Sparta Praha před 4 týdny

rychlost dodání super

• nakoupil v obchodě Fanshop HC Sparta Praha před 4 týdny

Nemám výhrady

spokojenost

• Rychlé vyřízení objednávky

rychle a spolehlivě

• nakoupil v obchodě Fanshop HC Sparta Praha před 1 měsícem

• Rychlé vyřízení mé objednávky. Velice vstřícné jednání.

Byla jsem velice mile překvapena. Před lety jsem se pokoušela bez úspěchu sehnat nějaké suvenýry Sparty jako dárek. Teď to funguje přímo ukázkově. Jen mám trochu problém s tím, zjistit, zdali vyjde nástěnný kalendář pro rok 2019. Odepsali mi, že je ještě brzy, což se mi moc nezdá. Protože bych kalendář ráda sehnala do Vánoc a všichni víme, jak v prosinci funguje dodávání zásilek. M. Lesáková

Dobré ceny,rychlé dodání zboží

Děkujeme za milou recenzi

• Skvělá komunikace se zákazníky + rychlé dodání

Reakce obchodu Fanshop HC Sparta Praha

Děkujeme mnohokrát za recenzi.

• rychlost, ochota

Děkujeme vám :)

• nakoupil v obchodě Fanshop HC Sparta Praha před 1 měsícem

Fanshop bych doporučil svým známým, jsem fanoušek HC Sparta dlouhá léta. S objednáním nebyl problém, ale s vyzvednutím ano. Zboží jsem objednal 7.10. včetně výběru šály, která byla dárkem HC k mým narozeninám. 8.10. jsem dostal zprávu, že zboží je připraveno k vyzvednutí, a to ve všední dny od 13 hod. do 18. hod. a o víkendu od 13 do 16 hod. Bohužel jsem nebyl informován, že v den zápasu je možné zboží vyzvednout jen do 16 hod., a tak, když jsem do shopu přijel před zápasem v 17 hod., jsem zboží nedostal. Hold musel jsem tam jet ještě jednou 11.10. Zboží jsem včetně šály dostal již v pořádku. Uvedl jsem přání, aby kupující byli při nákupu informováni přesněji, avšak bylo mi sděleno, že vše probíhá automaticky. Z toho usuzuji, že i další zákazníci byli mystifikováni. Kupodivu mně ale ještě 16.10. přišla další zpráva, že moje objednávka bude již brzy stornována, zda o zboží stále stojím. Nu, odpověděl jsem, že jsem si ho již vyzvedl a tím vše skončilo.

Krásný dobrý den,

děkujeme mnohokrát za vaši zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí potíže, které jste zaznamenal s vyzvednutím objednávky a intenzivně pracujeme na vyřešení popsaných problémů, aby se situace už neopakovala. Děkujeme vám.

Petra Skopcová