• ochota prodejců

• - rychlost dodání
    • - možnost vyzvednout v Zásilkovně

- objednané zboží mám jako dárek, tak doufám, že bude spokojenost

• Rychlost,flexibilitu
    • Nevim

Doporucuji!

• Zajímavé zboží, hlavně oblečení, které většina obchodů nenabízí.
    • O slabinách nevím.

Nemám nejmenší připomínky. Doporučuji vám obchod a - vyzkoušejte!

• Zadne

Reakce obchodu Fan-store

velice mě mrzí, že jsme vám zboží nebyli schopni doručit z důvodu vyprodání.
    Byla jste během pár hodin informována, že zboží je vyprodané. Byla akce černý pátek a skladová dostupnost se měnila z hodiny na hodinu.
    Zboží u které je dostupnost: odesíláme do 48h, nejsme schopni na 100% doručit - vyprodání hrozí hlavně u objednávek před Vánocemi. To byl Váš případ.

Ještě jednou se za stornování objednávky omlouvám.

• široká nabídka zboží
    • rychlá a vstřícná komunikace, košili mi v obchodě přeměřili než jsem ji zakoupila

Reakce obchodu Fan-store

děkuji za kladnou recenzi. Snažím se, aby zákazník byl vždy spokojený s nákupem. Věřím, že si z nabídky http://www.fan-store.cz... vyberete v budoucnu další produkty.

• Nevím o ničem

Výborný rychlí nákup hlavně emailová komunikace ohledně velikostí. Výborný obchod. Děkuji

• Vše ok
    • Žádný

Vše na 1*

Jan Filip

• Vyborna komunikace hlavně s panem Janem na jedničku :) se vším poradi a neodbidou vas
    • Velice přehledný web
    • Více velikostnich nabídek u jednotlivých produktu

100% super komunikace
    Dodání taky za jedna jen si premerte trička a td nebo se alespoň podívejte do velikostnich tabulek pokud nerozumíte kluci určitě poradi ;)

Jan Filip

• Rychlost dodání, spolehlivost, cena.

Ochotné jednání ze strany obchodu, velmi rychlé dodání. Brán velký zřetel na křehkost zboží (důkladné zabalení!!!)
    Obchod Fan-store doporučuji všemi deseti :-)

Reakce obchodu Fan-store

děkuji za kladnou recenzi. Snažím se, aby zákazník byl vždy spokojený s nákupem. Věřím, že si z nabídky http://www.fan-store.cz vyberete v budoucnu další produkty.
    Jan Filip

Zboží jsem zakoupila jelikož v tabakovém obchodě tento druh nemají. První nákup. Dodavatele bych samozřejmě doporučila.Vstřícný,příjemný obchodník.

• Velká rychlost
    • Nepřišlo vše

Reakce obchodu Fan-store

děkuji za kladnou recenzi. Snažím se, aby zákazník byl vždy spokojený s nákupem. Bohužel u zboží s dostupností odesíláme do 48h nejsem schopen zaručit, že zboží na 100% dorazí.

Jan Filip

Jsme blázni do MotoGP a konečně jsme našli obchod, kde se můžeme fandovsky obléknout! Kdo jste fanda, tak nakupte tady!!!

Jan Filip

• Rapidez no serviço de entrega
    • Nenhum

Facil acesso de compra

SUPER :)

• Klubové zboží.
    • Zboží dost předražené, ale za to obchod asi nemůže.
    • Zboží by za tu cenu mohlo být kvalitněji zpracované koupil jsem si hrníček který měl z venku i uvnitř kaz. Zevnitř je schovaný, ale z venku ne naštěstí je menší, ale je vidět.

Měli zboží které jsem potřeboval jako dárek.

Reakce obchodu Fan-store

děkuji za kladnou recenzi. Snažím se, aby zákazník byl vždy spokojený s nákupem. Velkou část zboží vůbec nerozbalujeme takže nějakou vadu neodhalíme..

Jan Filip

• Přehledný e-shop, skvělá komunikace, super ceny.
    • Žádné mě nenapadají.

Vřele doporučuji..

Jan Filip

• Skvělá nabídka zboží, cenové akce, výborná komunikace a rychlá dodací lhůta.
    • Nevím.

Vřele doporučuji, jsem se zbožím max. spokojen.

• Velmi rychlé dodání.

Objednané zboží mi bylo dodáno již druhý den. Velmi dobré chování obchodu- 100% doporučuji.

Jan Filip

• Super přehled zboží,výborná komunikace.Prostě spokojenost.
    • Žádné

Spokojenost,ochota,bezva nákup,hezké zboží,vel. odpovídá a hlavně spolehlivost.