• Klamavé informace o odeslání

Zboží ještě nebylo během sedmi dnů od objednání vyexpedováno....

Reakce obchodu Fajneceny.cz

omlouváme se za komplikace, ale o nedoručené zásilce se máme možnost dozvědět pouze od zákazníka. Zásilka vám byla odeslána 14.08.2023 a měla být doručena následující den. Proč jste nás 15. nebo 16.08 nekontaktoval? Obratem bychom zjistili kde je problém, případně poslali novou zásilku. Raději čekáte týden a poté nás informujete prostřednictvím negativního hodnocení.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

rychlé dodání a zboží podle popisu

Reakce obchodu Fajneceny.cz

děkujeme za kladné hodnocení a Vaši zpětnou vazbu. Budeme se těšit na případný další nákup.
    Přejeme Vám hezký de

• Ceny

Přejeme Vám hezký den.

čtyřkolka přišla bez českého návodu na montáž. Po telefonickém kontaktu mi slečna sdělila, že se podívá jestli český překlad mají a pošle jej. Do dnešního dne se ani neozvala. Řídítka nedrží, kynklají se do stran.

Reakce obchodu Fajneceny.cz

proč nás o problému s produktem informujete prostřednictvím negativní recenze.
    Prosím napište na náš email [email protected], kolegové s vámi problém obratem vyřeší.

• rychlost doruceni

• Velmi slušné ceny

Jsem spokojen s výběrem zboží,cenami a rychlostí dodání. Za mně super!!

• Vše OK

• Ceny
    • Doručení přes zásilkovnu

• Rychlé doručení
    • Dobré ceny

Všechno v pořádku mohu doporučit

• Nákup rychle odeslán
    • Krabice byla špatně zabalená a dorazila zmačkaná a roztrhaná. Na dárek to bylo špatné.

• Levné ceny
    • Doprava zdarma k některým produktům
    • Platba on-line kartou
    • Rychlost vyřízení objednávky

Objednal jsem si zde nízkoprofilový zvedák, jelikož zde vycházel za nejlepší cenu. Objednávku jsem mohl zaplatit kartou on-line. Vyřízení objednávky proběhlo rychle a zvedák jsem měl doma tuším hned na druhý den. Doprava zdarma přes We-Do zdarma jako bonus. S nákupem zde jsem spokojený

• bezchybný příjem zboží

Zboží jsem doposud neobdržel.

Reakce obchodu Fajneceny.cz

Vážený zákazníku, zásilka z vaší objednávkou vám byla odeslána 14.06.2023. O odeslání zásilky jste obdržel informaci na email i na telefon formou SMS. Zásilka měl být u vás následující pracovní den. Pokud nedorazila tak jste nás mohl kontaktovat a zjistili bychom kde je problém. Čekáte týden a jediná vaše odezva je negativ na Heurece :( Nemáme možnost zjistit, že je u kurýrní služby nějaký problém, pokud se zákazník neozve.

• zajímavý sortiment
    • rychlé vyřízení objednávky