• Odběrné místo v Praze.
    • Výborná komunikace.

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme a těší nás, že jste byla spokojena i na apríla :-)

Rychlé vyřízení, vše "vymazlené", na typ zboží příznivé ceny, některé produkty jinde v ČR neseženete. Nevýhody: mohl by být ještě trochu širší sortiment.

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme za pěkné hodnocení. Na širším soritementu už se pracuje ;-)

• Kvalitní zboží, které se jinde jen tak nesežene, skvělá komunikace a rychlost dodání.

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme za hodnocení a že se k nám na nákupy vracíte. Sortiment hodláme i nadále rozšiřovat ;-)

• Pan majitel je úžasný, rychlý, milý, zboží má za bezkonkurenční ceny.

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme. Taková chvála samozřejmě potěší. Rádi Vám dodáme lahodnou kávu opět s úsměvem :-)

• Vynikající obchod, skvělá komunikace, výborné produkty. Kávu již nekupuji nikde jinde ☺

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme za pěkné hodnocení a těší nás, že Vám naše káva chutná. I přes chválu naší komunikace v textovém hodnocení jedna hvězdička chybí. Zkusíme s tím tedy něco udělat ;-)

• široký sortiment kávy
    • originalita výrobků (jinde nesehnatelné)
    • nízká cena
    • poměr cena/kvalita je perfektní!

naprosto úžasný obchod, kde se dají sehnat fair-trade věci. Přístup k zákazníkovi za 1*. Ceny bezkonkurenční.

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme za nádherné hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost a jsme rádi, že se nám daří držet ceny nízko, ale kvalitu služeb vysoko. Ať Vám chutná a krásné Svátky přejeme.

• veliká flexibilita, ochota, jistota férovosti

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme za pěkné hodnocení a rádi Vás na Fairobchod.cz opět uvidíme.

• Rychlý obchod, poctivý, dokonalá obslužnost stránek

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme za krásné hodnocení, na poctivosti si zakládáme.

• rychlé online podání doplňujících informací ke zboží

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme za skvělé hodnocení. I my jsme rádi v kontaktu se zákazníky, a snažíme se proto mít online chat zapnutý co nejvíce.

• ochota odpovídat na dotazy
    • měl by se rozšířit sortiment, což asi bude

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme za hodnocení. Sortiment rozšiřujeme postupně, jak možnosti dovolí a jsou v plánu i ony rukodělné výrobky. Mrzí nás snížené hodnocení za rychlost dopravy, ale tu od odeslání zásilky nemůžeme ovlivnit. Zásilkovna doručuje pouze v pracovní dny.

• Kvalitní zboží s možností nákupu z domova.

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme a rádi Vás zase v našem internetovém obchodě uvidíme.

• cenově dostupné a kvalitní potraviny

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme za pěkné hodnocení a zamyslíme se ještě nad vylepšením přehlednosti obchodu.

Skvělé a rychlé jednání, moc doporučuji!

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme za skvělé hodnocení a přejeme příjemné pečení s naším kakaem.

• Osobní jednání, top kvalita
    • Neni

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme. Mrzí nás problémy s PPL, které bohužel nedokážeme ovlivnit, ale protože kvalita doručování s PPL šla prudce dolů, už se poohlížíme u DPD.

• Spolehlivost, vysoká kvalita zboží

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme a rádi Vás v našem obchodě zase brzy uvidíme :-)

• podporit dobrou vec
    • vyssi ceny,ale to se da predpokladat

zajimavy tip jak se setkat s exotikou :-)

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme, že ani Vám není situace v "exotickém" rozvojovém světě lhostejná. Bez Vás by se situace těžko měnila.

• nákup z domova zboží, které není v každém obchodě, jem omezený sortiment v naší zdravé výživě
    • nevím

Super, podporujte dobrou věc a dopřejte si kvalitu

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Moc děkujeme a věříme, že široká nabídka, kvalita zboží a pohodlí nákupu Vás do našeho obchodu brzy přivede pro další dobroty :-)

• Dostupnost celkem exotického zboží i pro lidi, kteří se málokdy dostanou do velkých měst.
    • Nakupuji zde, protože jsem přesvědčená, že opravdu toto zboží opravdu pochází z ryze přírodních zdrojů ( myslím tím bez použití chemických přípravků a pod. ), což je dnes už vzácné. A samozřejmě i snaha aspoň trošku pomoci lidem, kteří toto zboží vyrábějí

Důvody nákupu v tomto obchodě jsou už popsány ve výhodách, které obchod nabízí. Dalším důvodem je výborná chuť zboží, které jsem zatím zakoupila a ochutnala.
    Všem známým doporučuji tento obchod, protože jsem s ním spokojená a zatím nemám důvod nevěřit, že je opravdu férový.

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Internetový obchod umožňuje snadný a pohodlný nákup i ze samot, máte-li připojení k Internetu. Zabýváme se výhradně Fair Trade zbožím, tím je zaručena přidaná etická hodnota všech výrobků. Bez Vás by to ale nebylo možné. Jen díky Vaší podpoře a nákupům Fair Trade zboží mohou z celého principu oni producenti žít a získávat samostatnost.

Jako vždy. Velmi rychlé dodání, nepamatuju si přesně den, ale bylo to druhý den po zaplacení, takže rychlovka. Došlo mi akutně kafe a nezůstala jsem ve štychu:D

Reakce obchodu Fairobchod.cz

Děkujeme. Snažíme se zboží odesílat hned následující den po objednávce, pokud již nestíháme obratem.