• Kvalitu
    • nevím o nich

Již jsem měl dobré zkušenosti se zbožím v minulosti. Pokud jsem nakoupil obdobné zboží z levnější nabídky od někoho jiného, tak jsem bohužel poznal, že se to nevyplatilo a tak jsem se vrátil zpět .

• Použité zboží za opravdu výrazně snížené ceny.

Při nákupu použitého zboží je třeba počítat, že skutečně nese známky intenzivního používání - což považuji za přirozené. Můj gymnastický míč má nicméně na jednom místě natolik porušený (natržený) povrch, že je to na samé hranici mezi známkou používání a vadou. Vracet ho nebudu, jde o zboží za pár desetikorun a poměr kvalita/cena je stále ještě odpovídající, ale pokud si chcete pořídit něco dražšího, doporučuji si zboží osobně převzít a zkontrolovat, je-li podle vašich představ.
    Osobně jsem také preferovala osobní převzetí, ale obchod se stěhuje, vznikl trochu chaos, a tak mi na vlastní náklady poslali zboží kurýrem - proto delší dodací lhůta, nicméně ocenila jsem vstřícný a konstruktivní přístup v řešení tohoto problému.

rychle a spolehlivě jednající obchodní partner, záruka kvality a odbornosti.

• Bosu bylo se slevou - v poznámce použité. Zboží dorazilo rychle a řádně zabalene. Bohužel bosu bylo dodáno špinavé se znatelným opotřebením. To samozřejmě nemá vliv na funkčnost, ale uvedena sleva a v podstatě žádný popis stavu bosu neodpovídá mire opotřebení. Bylo by vhodne zákazníka lépe informovat o stavu zboží v případě poznámky použité. V jiných obchodech se jedná o rozbalené zbozo případně predvadecku. Ne o zboží, které bylo v plném provozu.

• NENÍ TO CVIČEBNÍ POMŮCKA, ALE DVD
    • Nevím, co chválí na DVD O CVIČENÍ, což nikde nezmiňují. Tzn. NENÍ TO CVIČEBNÍ POMŮCKA

Pokud nemáte bouli, prd odcvičíte.

Reakce obchodu FACE FITNESS SHOP

Dobrý den, omlouvám se ale objednala jste si produkt BOSU® Long & Lean, který má v popisku uvedeno, že jde o DVD. Telefonicky mě kontaktoval i Váš manžel a upozornil jsem ho na to, že je to DVD. Nabízeli jsme i vrácení peněz a svoz naším kurýrem ale tato možnost nebyla využita. Rozhodli jste se DVD ponechat. Děkuji

• zboží, které jsem potřebovala, nabízel tento obchod nejvýhodněji,
    • znám tento obchod

byla mi nabídnuta varianta velmi výhodná, když nebylo přesně objednané zboží, děkuji
    a děkuji i za malý dárek

• rychle zodpověděli na můj dotaz ohledně zboží.
    • Zboží bylo po zaplacení na účet ihned dodáno druhý den, takže maximální spokojenost.
    • nevím o žádných

Jsou to určitě odborníci, u kterých je jistota, že nabízí kvalitní produkty.

• Rychlost a snadnost

Super služba

• Vynikají komunikace, vstřícnost
    • Žádné

Objednal jsem si BOSU Elite, dorazilo ve stanovené lhůtě, avšak mělo výrobní vadu. Po telefonickém kontaktu s prodejcem zboží neprodleně vyměněno. Vynikající komunikace s obchodem a neuvěřitelná vstřícnost k zákazníkovi.
    Bosu Elite je vynikající balanční podložka, skvělá cvičební pomůcka. Je kvalitní, vysoká nosnost (180 kg) a i nezkušený uživatel se brzy naučí základy cvičení. Nemám zkušenosti s jinými podobnými produkty, ale tento vřele doporučuji.

• Široké spektrum
    • Zatím jsem nenašla

Velký výběr, široké spektrum služeb. Kvalita, ochota a vstřícnost!

Obchod jsem si vybral kvůli nízké ceně a možnosti bezplatného osobního odběru v Praze. Z nějakého důvodu místo toho nabídli bezplatné zaslání, což dodrželi. Nevýhodou je využití kurýrní firmy, což bych dobrovolně nikdy nezvolil, ale naštěstí zrovna ten den mohla být manželka doma, tak to vyšlo.

• vstřícnost
    • servis
    • poradenství

• Přehledný web
    • Profesionální přístup

• Možnost platit kartou

Kvalitní sortiment zboží, ochotní zaměstnanci, mohu vřele doporučit

• Na zákaznické lince jsou ochotní
    • Rychlost dodání je opravdu překvapující

Nákup doporučuji

• Rychlost a široký výběr

Nákup v tomto obchodu doporučuji všem

• Rychlost doručení
    • Ochotně Vám poradí

• Rychlá komunikace, nebyl problém změnit objednávku před expedicí

Vše v pořádku, objednáno, potvrzeno a doručeno do 2 pracovních dnů. Doporučuji.

• Rychlost vyrizeni objednavky

Opravdu velmi kvalitni olej.