• Rychlost dodání,kvalita produktu

• výborná komunikace
    • kvalitní zboží

• Kvalita

Můj první nákup, ale určitě ne poslední

• Po krátké době dostávám jako registrovaná slevy při každém nákupu, a to se opravdu hodí.
    • Na Vánoce mi dokonce přišel balíček s poděkováním a dalším slevovým kódem. Díky za to, jak si vážíte svých zákazníků.
    • Zatím veškeré zboží mělo vždy vysokou kvalitu, a i při reklamaci bylo jednání velice rychlé a solidní.

Vždy rychle doručení, vše pořádně zabaleno.

• Rychlá doba dodání
    • Mám ho krátce, nedá se více hodnotit.Nicméně, je opravdu stabilní pro zákazníky,kteří mají větší váhovou kategorii.
    • Je lehoučké a kvalitní polstrování za tu cenu a příjemné zaoblené strany
    • Líbí se mi záruka, v případě poškození, že je poskytnutý servis.

Pro lůžko jsem se rozhodla díky recenzí, pak jsem jen zjistila, že je o něco kratší,než mé původní. Zatím je pohodlné, nicméně, pokud by se poničil nákrčník, dírky na nasunutí nákrčníku jsou užší a nesedí od jiného nákrčníku,který jsem kupovala také ve vašem obchodě. Na to je potřeba si dát pozor. Měla jsem za to, že jsou všude stejné rozměry.

• Rychlé dodání, kvalitní zboží. Veliká spokojenost.

• Vše v pohodě a kvalita za ty peníze výtečná .
    • Župan by mě asi stačil velikost M . Lepší popis by to chtělo .

Reakce obchodu Fabulo.cz

Dobrý den přeji,

děkujeme za Vaši recenzi. Velice rádi Vám zdarma vyměníme župan na menší velikost pokud Vám větší nesedí.

Věříme, že budete s našimi výrobky spokojeni a ještě se u nás setkáme

S pozdravem,

www.fabulo.cz

• bez problémové, promtní a kvalitní