• Super komunikace a jednání
    • Mám ho kousek

Nejezděte osobně, je potřeba vždy až po domluvě.

• Neochota
    • Bez komunikacie
    • Neodporucam prisiel som op peniaze

Nikto nedviha telefon. Tovar bol zaplateny cez platobnu branu. Telefon iba zvoni. Prisiel aom o peniaze.

Bezproblémová komunikace, rychlé vyřízení

• Dobrý přístup pana Sedláčka k vykonání práce
    • Při dohodnutí montáže RCA kabelu mi bylo řečeno že se použije kvalitní kabel,ale skutečnost je jinde byl použit úplně obyčejnej kabel(1x stíněný) a ještě inkasovali za natáhnutí kabelu celkem dost peněz za kabel 300kč na netu stojí asi 160kč výrobce kterýho ani neznám a práce 1000kč suma sumárum práce + kabel 1300kč

Pokud si u nich budete dělat montáž tak nedoporučuji nemusí vám tam dát vždy to co vy chcete jako se to stalo mě,pro mě 1x stítěný kabel je nedostačující a bohužel jsem to zjistil až doma protože už od pohledu se mi ten RCA kabel zdál nějakej levnej co se týče zpracování tak mi to nedalo a musel sem se podívat na net jaký tam byl montován.

Reakce obchodu eXtrem-audio.cz

mrzí mne Vaše zkušenost, ale bohužel nám dáváte neoprávněně špatné hodnocení jak na heureka.cz, tak na google.cz

Kdyby jste nakoupil u nás na shopu, měl by jste status ověřeného zákazníka.
    My od Vás žádnou objednávku neevidujeme, stejně tak jsme Vám nerealizovali žádnou montáž.

Dle Vašeho textu se Vaše montáž odehrála na externí dílně a zboží jste si nakoupil mimo náš obchod.
    Pan Sedláček je vlastní podnikatelský subjekt, kterého používáme na drobnější instalace když nemáme volné termíny, nebo to jsou montáže, které neprovádíme (např.montáž dovezených komponentů).
    Ale detaily, jako je cena a termín si domlouváte sám za sebe, my jen zprostředkováváme kontakt.

Čili od nas jste nic nekoupil, my jsme Vám žádnou montáž neprováděli, ale špatně nás hodnotíte.
    Byl bych rád, kdyby jste se zamyslel nad svymi recenzemi a ozval se nám do emailu nebo telefonicky.
    Rád bych věděl více detailů. Případně Vám nabídl nějakou kompenzaci za utrpěné trauma, i kdyz jsme Vám žádne nezpůsobili.

Projděte si hlavičku faktury a bude Vám jasné, že s námi jste žádný obchod neudělal,

eXtrem-audio, s.r.o.

• Osobní přístup
    • Vysoká ochota poradit a pomoci s výběrem
    • Profesionální jednání
    • O žádné nevím

Zboží jsem objednal ve čtvrtek v 23 hodin. V pondělí ráno jsem měl převodník doma. Skvělá komunikace s panem Lukášem Králem

• Dobrá komunikace, rychlé dodání zboží. Doporučuji

Moc ochotní prodejci. Poradily s výběrem i s montáží. Doporučuji

• Profesionální a bezvadný osobní přístup

Zboží objednané ráno jako "skladem u dodavatele" bylo k osobnímu vyzvednutí tentýž den.

• Skvělé ceny +++

Super

• Profesionální a bezvadný osobní přístup. Pán mi bezvadně se vším poradil a pomohl (virtuálně) se zapojením převodníku k RNS 510.

Jsem absolutně spokojen a mohu říct, že zde nakoupím mnohem raději než u známějšího konkurenčního obchodu, kde mě naopak jejich strohé odpovědit odradily. Pan Král z eXtrem-audio, s.r.o. je znalý a velice ochotný. Doporučuji všem, kteří jen trochu váhají.

• Skvělá komunikace. Obrovská vztřícnost.

Super

VSE OK

• Rychlé provedení
    • Super přístup

S extrem audio jsem byl naprosto spokojen. Zajel jsem osobně se domluvit na pobočku a tam mi chlapi popsali přesně jak práce bude probíhat dali mi vybrat z více variant autorádií jedno mi následně doporučili. Když mi z firmy volali (o cca 2 pracovní dny později) že už je rádio na skladě tak od chvíle telefonátu jsem za hodinu se vším všudy odjížděl se super novým rádiem a navíc o necelých 1000,- levněji protože očividně nebyli líní strávit 5 minut navíc tím že trochu zapátrali a rádio sehnali o tuto částku levněji čímž vám chci poděkovat. S pozdravem David :)

• Nevím
    • Mají psanou dostupnost skladem ale když zboží chcete, nic skladem není.

Nedoporučuji jelikož jde o klamání zákazníka.

Reakce obchodu eXtrem-audio.cz

Vazeny anonymni recenzente,

do dnesniho dne - tj.22.12.2016 neevidujeme zadnou nevybavenou objednavku.
    Kazda prijata objednavka v eshopu je vyrizena.

Pokud by jste mel u nas neco objednano, mel by jste status overeneho zakaznika.
    Tim ze pisete recenzi ktera se nezaklada na zadne uskutecnene objednavce se dopoustite pomluvy.

S pranim hezkeho dne

eXtrem-audio, s.r.o.

• Jsou velice pružní a ochotní
    • Žádné

Vřele tuto firmu doporučuji.

• Kvalita služeb a znalost sortimentu, umí poradit.

Výborný, doporučuji.

• profesionalita a dlouholeté zkušenosti
    • -

Vřele doporučuji

Skvělá komunikace a ochota

• Rychlost - serioznost - výborná komunikace
    • o žádných nevím

V Auto Hi-Fi obchod číslo 1.

• rozsahly vyber sortimentu