Když jste v likvidaci , jak postupovat s reklamací telefonu, který je v záruce ? Když servis řekne neopravitelné, kdo mi vrátí peníze ?????

Jsou to podvodníci!

• Nedoporučuji po třičtvrtě roce telefon nefunguje a zpětná vazba od prodejce nexistuje

Mam dotaz jak kdo řesíte problém s reklamací? Nějaká hromadná žaloba nebo tak? Kdyby telefon stál 1000kč tak to neřeším ale 7000kč to už mě se..e budu rád za každou radu a odpověď

Dobrý den, chtěli jsme se s přítelem dovolat do Extratelu a číslo neexistuje. Můžu požádat o rady?

• Všechno

Telefony nebere,na maily neodepisuje.Telefon nefunguje,prachy fuč.V žádným případě tam nenakupujte.Syn si od léta do vánoc vydělával na brigádě aby si koupil vysněný mobil.Takhle dopadl. Edit:vypadá to,že ten cirkus je zavřený.

• špatná komunikace
    • neberou telefony, neodepisují na maily

neobjednávat, jedná se o padělky!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• -nereagují na email ani na telefon

Nespokojenost ! člověk chce reklamovat poškozené zboží a 'firma' neodpovídá na emaily ani na telefon . Já si ted svuj telefon za 9 tisíc který nefunguje mužu strčit za ucho. Nedoporučuji tento obchod! Rozhodně nenakupujte.

Reakce obchodu Extratel

Jak jsem již komunikovali přes email, neevidujeme od Vás žádnou reklamaci. Psala jste pouze že zařízení zašlete.

• Ceny

Objednal jsem si MB Samsung Galaxy Note 4 N910C s osmijádrovým procesorem Exynos (toto je uvedeno v objednávce i na webových stránkách obchodu). Bohužel jak jsem se obával, dorazil telefon s označením N910F se čtyřjádrovým procesorem Snapdragon. Nevím zda-li se jedná o úmysl nebo chybu jednotlivce, každopádně chci telefon vrátit a objednávku učiním někde jinde!!

• lháři

jak můžete panu Hoblovi zde odpovídat, že repasované zboží neprodáváte? já jsem u vás koupil také repas a nikdo mě na to neupozornil. Jste lháři a zamlčujete zákazníkům důležité skutečnosti!!!

Reakce obchodu Extratel

Zhruba před pul rokem skončil prodej bazaru. Bazarové a výprodejové zboží bylo patřičně označeno. Pokud si kupujete zboží ze této sekce nemůžete čekat zboží nové.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Na internetu nabizi jiz vyprodane zbozi, zrejme spatny skladovy system?

Uz bych tam neobjednaval, nemam cas zkouset, kde mi zbozi, ktere nabizeji, poslou a kde ne. Z jineho obchodu mi objednavka, uskutecnena o den pozdeji, normalne dorazila, tj. zbozi, ktere meli uvedeno skladem, meli i fyzicky.

Reakce obchodu Extratel

Jednalo se o předvánoční akci s velmi nízkou cenou. Vaše objednávka z půlnoci proto nemohla být vyřízena, jelikož zboží vykoupily zákazníci před Vámi. Ihned jste o tom byl informován.

• Cena telefonu
    • Dostupnost při osobním odběru
    • Byla jsem maximálně spokojena

Rychlý a levný - spokojenost

Děkujeme

• rychle vyrizeni objednavky, priznive ceny

byla jsem spokojena a obchod doporucuji

Děkujeme

• okamžitě po objednání k vyzvednutí na pobočce v Praze.
    • zatím žádné

doporučuji jedná se o spolehlivého prodejce

• krátke uřední hodiny

rychlost doporučuji

• Vše v pohodě.

Nakupujte vše o.k.

• po jednom nákupu nedokážu posoudit
    • po jednom nákupu nedokážu posoudit

byla jsem spokojena s dodávkou i s komunikací

Děkujeme.

• - přijatelné ceny zboží
    • - rychlá dodací lhůta

- určitě doporučuji, zboží přišlo v pořádku bez poškození

Děkujeme za hodnocení.