• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Tento obchod je OK. Jen dopravni sluzba je naprosto priserna. Dopravce Toptrans a ridc p.Farkas. Nic horsiho jsem v zivote nevidela. Nejen, ze to mel nalozeno uz v pondeli a snazil se mi tvrdit ze mi volal, ale na tel.jsem nemela zadne volani, ale ani se neobtezoval dorazit na adresu, kde manzel na tuto zasilku cely den cekal. Jeste si neuveritelnym zpusobem na mne otviral hubu a snazil se mi dokazat volani vypisem na telefonu, a ukazoval mi volani, ktere provedl pred deseti minutami a tvrdil, ze je to z predesleho dne, ale jeste me zacal slovne napadat, az jsem se bala, ze prikroci i k fyzickemu nasili. Kdyby semnou nebyl u vrat syn, asi by se jeste vic odvazal. No neuveritelne. Doufam ze se s takovym clovekem uz vice nesetkam.

• Kvalita zboží
    • seriozní jednání
    • ochota rychlého dovozu
    • -----

Hledala jsem přímo nabízené zboží
    Obchod vřele doporučuji
    Jsme maximálně spokojeni.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Perfektní přístup a rychlé vyřízení objednávky
    • Žádné

Doporučujeme

• Rychlé doručení, dobrá kvalita, příznivé ceny.

Doporučuji všem, zcela určitě budu v tomto obchodě i nadále nakupovat.