• Zadne
    • jednání se zakaznikem

nedoporucuji

Příště konkrétněji, děkujeme.

Doporučuju.

• Jedinou výhodou je vyzvednutí v místě mého bydliště.
    • Obchod vůbec nekomunikuje - tvrdí, že vám zašle sms, když bude zboží připraveno k vyzvednutí na prodejně - nepošle, nikdy žádná zpráva nedorazila (a to jsem kontrolovala tel. číslo, bylo opravdu správně) a kdybych nechodila co dva dny do kamenného obchodu extra-parfémů, tak nemám toaletku doteď doma, protože bych se nedozvěděla, že už je na prodejně.

Já nakoupila poprvé a patrně také naposledy, jelikož obchod vůbec nekomunikuje, nedá vám vědět, kdy je zboží připraveno k osobnímu odběru, pošle jen mail, že jste si u nich objednali zboží, pak už nic (třeba kdy je k vyzvednutí, když už nepošlou sms zprávu, tak by mohli poslat mail, že jo). Možná je to lepší v případě dodání na dobírku, ale to se zase prodražuje...

Reakce obchodu extra-parfemy.cz

Bylo by dobré, kdyby se zákaznice za námi zastavila na pobočku, zjistíme, kde se stala chyba. Z naší strany je vždy vše v pořádku. Ale stává se nám, že zákaznici uvedou špatné tel.č., byť to je jen jedna číslice, poté vznikají tato nedorozumění. Sms zprávy nám rozesílá automat, který je nastaven, tudíž ho neovlivníme. Pokud je tel.č. správné, sms zpráva vždy dojde k zákazníkovi. Tato recenze nás mrzí, snažíme se všem zákazníkům vycházet vstříc, škoda, že zákaznice nebyla konkrétnější, mohli jsme těmto problémům předejít.

• rychlá komunikace

vše OK

• dobrá cena

Paráda

• Se vším jsem byla maximálně spokojená. Hlavně Extra-parfémy jsou jedniným místem v republice, kde jsem našla parfém, který jsem dlouho sháněla a v žádněm jiném ani e-shopu ani v kamenných parfumeriích není možno koupit.

Doporučuji!

• široký sortiment
    • nízká cena
    • rychlost dodávky
    • snad jen, že má pouze jednu pobočku

Spokojenost, doporučuji

• Zboží má výhodnou cenu a není daleko od mé adresy

vynikající možnost nákupu levných ,kvalitních parfémů s ryclým dodáním

• široký sortiment všech dostupných značek
    • rychlá a vstřícná komunikace
    • skvělé ceny

mohu jen doporučit

• Obchod nabízí osobní vyzvednutí zboží blízko mého bydliště.
    • S obchodem jsem neměla žádný problém.

Vše bylo v pořádku.

Exkluzivní ceny, vstřícnost k oboustranné spokojenosti, rychlé jednání.

• Pozdní komunikace, na stránakách obchodu mají napsáno skladem, když objednám, tak po několika dnech zjistí, že vlastně nemají..Co dodat, snad jen že nejsou jediný obchod..:)

• Delší doba čekání na zboží (týden)

Výhodná cena, možnost vyzvednout v obchodě.

• dostupnost
    • milá obsluha
    • kvalita
    • ?

No myslim ze kdo je z Ostravy a rad voni mel by vyzkouset aspon jednou nakoupit.a to plati i pro ty odjinud-ppl jezdi vsude:-)

• nižší cena než v kamenných obchodech

• na poslední chvíli zrušili objednávku, již nešlo jinde objednat

s obchodem nejsem spokojena, na poslední chvíli zrušena objednávka parfému, který měl sloužit jako vánoční dárek....

Reakce obchodu extra-parfemy.cz

Doporučujeme objednávat s předstihem, v období vánoc 100%-tně.

• RYCHLE REAGOVAL NA OJEDNAVKU A TAKY RYCHLE BYLA K VYZVEDNUTI NA KAMENNYM OBCHODE.MAM TO V MISTE BYDLISTE A CENY JSOU DOST DOBRE.

DOPORUCIL BYCH VSEM ZNAMYM NAKUPOVAT U VAS.

rychlost,kvalita,profesionalita

ok