?

děkujeme za Vaši recenzi.

Na spokojenosti našich zákazníků nám záleží. V případě, že máte jakýkoliv problém, prosím kontaktujte náš zákaznický servis na email [email protected] nebo telefonní číslo 468 006 691 a zvolte si číslo 1.

Profesionální

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Pro zákazníka se snažíme dělat maximum a pozitivní hodnocení je pro nás velká motivace.

Expedo nábytek

• Rychlé doručení, dobrá cena, výborná komunikace, možnost montáže, příjemné jednání při doručení a montáži, doprava a výnos zboží zdarma.

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a recenzi.

Rychlost dodání a komunikace se zákazníkem je pro nás prioritní a každá pozitivní reakce nás posouvá vpřed.
    Doufáme, že Vám zboží poslouží co nejdéle! :-)

• Dobry obchod

děkujeme za Vaši recenzi.

Jsme rádi, že Vás právě náš e-shop oslovil a my Vám tak mohli novým nábytkem udělat radost.

Věříme, že i při dalších příležitostech zvolíte právě Expedo.cz

• Přehlednost webových stránek
    • Komunikace s řidičem

Věříme, že i při dalších příležitostech zvolíte právě Expedo.cz

• Rychlost doručení,
    • Kvalita

děkujeme za Vaše hodnocení.

Jsme moc rádi, že vše proběhlo v pořádku, spokojený zákazník je pro nás velkou motivací. Na rychlosti doručení si obzvlášť zakládáme a děláme vše pro to, aby mohl zákazník nové zboží co nejdříve užívat.

• Sedacka hezka,za tu cenu
    • Na sedacce u ulozneho prostoru zrejme doslo pri zabaleni k uspineni sedacky a trosku k natrzeni latky.bohuzel na svetlem miste.

Děkujeme za Vaši recenzi.

Na spokojenosti našich zákazníků nám záleží. V případě, že s dodaným zbožím máte jakýkoliv problém, prosím kontaktujte naše reklamační oddělení na email [email protected]. Kolegové s Vámi jistě celou situaci vyřeší k Vaší spokojenosti.

Expedo nábytek

Když jedu přes půl republiky se zbožím a slibim že bude zboží u zákazníka ráno o půl osmé a vy čekáte a po zavolání řidiči, že ms zpoždění, na fa vám řeknou že jsou všude objizdky, tak zavolám a já můžu ráno do práce a domů až přijedou v 10,00hod. Kdybych se nedomlouvala se skladem den do předu ,tak mlčím...zboží jinak bylo v pořádku a jsem spokojená.

Děkujeme za Vaši recenzi.

Je nám líto, že jsme nestihli dodání v zaslaném termínu. Bohužel není v našich silách ovlivnit situaci na silnici. Věříme, že Vám nový nábytek bude skvěle a dlouho sloužit.

Expedo nábytek

Chybami se člověk učí, už nikdy více! Díky odvozu staré sedačky, máme poškrábané dveře až pak je napadlo, odmontovat nohy. Sedačka nevyhovující. Pěkné, že mají možnost vrácení 45 dní ale doprava na vaše náklady, vyjde pomalu stejně, jako zboží u nich objednané.

Děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás však, že je takto negativní. Na spokojenosti našich zákazníků nám záleží. V případě, že máte s dodáním jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat na email [email protected]. Všechny informace ohledně vrácení zboží máme uvedené na našich internetových stránkách a je možné se na ně kdykoliv podívat.

Rychlost dodání

• Byl jsem spokojen

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Vážíme si Vaší zpětné vazby, spokojenost zákazníků je pro nás to hlavní.

Expedo nábytek

• Rychlé a vstřícné jednání,dovoz do týdne je super.Se vším mi poradí
    • Jedinná nevýhoda,že jsem musel být celé odpoledne doma,protože v uvedený čas doručení,zboží doručeno nebylo,tak jsem byl už pak nervózní,ale vše nakonec dobře dopadlo,tak ok (⁠◠⁠‿⁠◕⁠)

Expedo nábytek

• Postel dovezena az o pul devate vecer.

Vyborna komunikace s obchodem,rychle dodani do dvou dnu.

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Jsme velice rádi, že jste s naším e-shopem spokojeni. Věříme, že si nás vyberete i při dalším nákupu.

Expedo nábytek

• Rychlé, levné, doprava zdarma, spolehlivé.

děkujeme za Vaši recenzi.

Jsme velmi vděční za Vaše pozitivní hodnocení. Rychlost a kvalita doručení je pro nás prioritou. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

Expedo nábytek

• Rychlé doručení zboží, perfektně zabalené a nepoškozené.

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaši recenzi a kladné hodnocení.

Velmi si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby. Díky vlastní dopravě je rychlost doručení jedna z našich předností a velice si na ní zakládáme.

Budeme se těšit na další spolupráci.

• Moc rihlo pracuje

Reakce obchodu EXPEDO CZ

děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

Jsme rádi, že jste ocenili naše služby. Věříme, že budete se zbožím maximálně spokojeni.

Expedo nábytek

• Hledala jsem na internetu vysokou postel. Našla jsem ji za cenu 15000 a nějaké drobné. Zaplatila jsem však částku 18800. Firma si připočetla DPH. Jsem zvyklá nakupovat v obchodech tak, že DPH je v ceně již započítané.
    • Jedná se o americkou postel složenou defakto ze dvou postelí. OBĚ přišly poškozené. Nebyly čalouněné, ale v ekokůži. Ta je na viditelném místě prodřená. Když otevřete úložný prostor druhé postele, jsou v něm viditelné praskliny. Za tohle jsem zaplatila skoro 20 000?

Tahle firma už nikdy víc.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Mrzí nás, že je takto negativní. Dovolte mi celou situaci objasnit prosím.

Vybrala jste u nás na e-shopu postel za 15 290 Kč, ke které jste si přikoupila chránič matrace, službu montáž a výnos. Z tohoto důvodu vzrostla i celková cena za objednávku. Ceny uvedené na e-shopu jsou aktuální včetně DPH.

Jestli máte jakýkoliv problém s doručeným zbožím, určitě neváhejte kontaktovat naše reklamační oddělení na email [email protected], které Vám rádo pomůže.

Expedo nábytek

• Zboží velmi nekvalitní. Přišlo poškozeno.

Je nepochopitelné jak může obchod prodávat nekvalitní a poškozené zboží. Zboží bylo na vlastní náklady vráceno a bylo odstoupeno od smlouvy. Nedoporučuji.

děkujeme za Vaši recenzi.

Mrzí nás ovšem, že je takto negativní. Pokud Vám bylo zboží doručeno poškozené, tak máte možnost uplatnit reklamaci.

• Vynikající ceny
    • Velmi široký výběr zboží
    • Kvalita objednaného zboží
    • Bleskové doručení
    • Výborná komunikace ze strany obchodu
    • Skvělý zákaznický servis

Vřele doporučuji. Zboží mi bylo velmi rychle doručeno v perfektním stavu. Kurýři byli velice příjemní a komunikace ze strany obchodu byla profesionální a velmi pohotová. Kvalitou zboží jsem byla příjemně překvapena. Ráda zde znovu nakoupím.

Maximalná spokojenost.Moc děkuji.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Věříme, že budete se zbožím maximálně spokojeni. :-)