• Rychlost dodání,velmi ochotní pracovníci.
    • Nic.

Perfektní komunikace s obchodem,po telefonu mi vše vysvětlili a zaslali dohodnutý doplněk k rádiu (redukce k anténě).Balík ještě ten den zabalili a odeslali.Rádio funguje tak,jak má,jen jsem si při objednání nevšiml,že nemá RDS.Ale za málo peněz hodně muziky.

Reakce obchodu Everest Technology

upřímně si vážíme toho, že jste si udělal čas a zanechal nám takto rozsáhlé a potěšující hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl spokojen s rychlostí doručení zboží a také, že jste byl spokojen s naší technickou podporou. Jelikož víme, že nabízíme především specifické produkty, které vyžadují odborné poradenství, snažíme se co nejvíce poradit, kupříkladu při spárování autorádia s automobilem. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.

• ochotný personál na mailu

Koupil jsem si Isudar 2DIN autorádio T68B-IEV15 Android, Audi A3 / S3 do své Audi A3 8P 2006. Posléze jsem zjistil, že mi nehrají zadní reproduktory. Není to chyba rádia, to má moderní výstupy a je přichystáno na použití v moderních autech. Řešením je natáhnout kabely od rádia přímo k reproduktorům a přeskočit zesilovače u jednotlivých reproduktorů nebo si pořídit redukce v řádů stovek. Pokud tedy chcete, aby rádio hrálo stejně nebo lépe než originál, je potřeba počítat s tím, že cena za toto nové autorádio není konečnou sumou, kterou za tento upgrade budete muset zaplatit, alespoň tedy v případě starší Audi A3 8P Sportback.

Hezký den pane Petře,
    děkujeme Vám za velice rozsáhlou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a s naší technickou podporou. Vždy doporučujeme všechno potřebné příslušenství, které je k montáží zapotřebí. Avšak dodatečně jste zjistil, že máte nadstandardní výbavu se SoundSystem. V tomto případě je zapotřebí si dokoupit adaptér nebo kabely pro daný typ SoundSystemu. Součástí balení rádia jsou kabely, které jsou vytvořeny pro standardní výbavu daného typu a ročníku vozidla bez SoundSystem. V případě dodatečných dotazů nás neváhejte kontaktovat na [email protected]. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.

• nejvyšší odbornost, ochota, komunikace

Reakce obchodu Everest Technology

velice Vám děkujeme za tuto zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. Jelikož víme, že nabízíme především specifické produkty, snažíme se poskytovat kvalitní zákaznickou podporu, například při nastavování, spárování či instalaci produktu. Děkujeme Vám a případně se na nás neváhejte obrátit na [email protected]. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.

• profesionální přístup
    • ochota
    • rychlost dodání

Hezký den,
    Vaše hodnocení nás velmi těší. Jsme rádi, že jste byl spokojen s naší technickou a zákaznickou podporou a také, že bylo zboží rychle doručeno. Děkujeme Vám za to a přejeme pěkný den, Jakub.

• Ochota
    • Poměr cena X výkon

Hezký den paní Adélo,
    velice si vážíme Vašeho potěšujícího hodnocení. Těší nás, že jste byla spokojena s rychlostí doručení a s naší komunikací. Jelikož víme, že nabízíme také specifické produkty, proto se snažíme co nejrychleji poradit, kupříkladu při nastavení produktu či výběru. Moc Vám děkujeme a přejeme pěkný den, Tomáš.

• Ochotný personál
    • Výborná komunikace

Dobrý den pane Zdeňku,
    Velice Vám děkujeme za tuto potěšující zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s naší komunikací. Velmi si toho vážíme. Děkujeme a přejeme pěkný den, Tomáš.

• Rychlost doručení
    • Ochota personálu, komunikace, pomoc při aktivaci

Hezký den pane Petře,
    Děkujeme Vám za to, že jste si udělal čas a zanechal nám toto potěšující hodnocení. Moc si toho vážíme. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí doručení a s naší technickou podporou. Jelikož víme, že mnoho našich produktů vyžaduje případnou technickou podporu, kupříkladu při zapojení, snažíme se maximálně pomoci. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.

• Rychlost a vstřícnost

Reakce obchodu Everest Technology

děkujeme za Vaši potěšující zpětnou vazbu. Jsme velmi rádi, že jste s naším zákaznickým a technickým servisem spokojen. Snažíme se co nejrychleji expedovat zásilky. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.

• Krátká dodací lhůta, rychlé, ochotné a příkladné jednání obchodu se zákazníkem.
    • Široký výběr rádií a příslušenství. S obchodem jsem velmi spokojen.
    • Žádnou jsem nevýhodu jsem nezjistil.

Dobrý den pane Slouka,
    děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami a technickou podporou. Snažíme se poskytovat krátké dodací lhůty a také odborné poradenství, které naše produkty včetně autorádií a příslušenství do automobilů vyžadují. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub.

• Rychlost vyřízení
    • Ochota pomoci
    • Výborná komunikace s obchodem

Dobrý den paní Simono,
    upřímně Vám děkujeme za to, že jste si našla čas a zanechala nám toto potěšující hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste byla spokojena s naší technickou podporou. Snažíme se v maximální míře vždy poradit. Děkujeme a přejeme pěkný den, Jakub