• Rychlé doručení, průběžné zasílání informace o stavu objednávky.

Milý dárek přidaný k objednanému zboží.

• komunikace, rychlost dodání

Maximální spokojenost

rychlé dodání

Reakce obchodu Evolution Group CZ

děkujeme za hezké hodnocení.
    Tým Evolution Group CZ

• Objednávka i doručení vybraného zboží,bylo rychlé

Dobrý den paní Magdaléno,
    moc děkujeme za Vaši hezkou recenzi.
    Tým Evolution Group CZ

Jsem moc spokojená s obchodem. Skvělá komunikace,a vstřícnost k zákazníkovi, nádherné šperky krásně zabalené, dárková krabička, super.

Reakce obchodu Evolution Group CZ

To je skvělé slyšet! Jsme velmi rádi, že jste byla se svým nákupem u nás tak spokojená. Vaše slova ohledně naší komunikace, vstřícnosti, kvality šperků a balení jsou pro nás velmi povzbuzující.
    Snažíme se poskytovat nejen kvalitní produkty, ale také příjemný zážitek z nákupu a kvalitní služby. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou, a těší nás, že jsme Vám mohli udělat radost.
    Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat.
    Děkujeme Vám za podporu.

rychlé dodání, krásně zabaleno

Reakce obchodu Evolution Group CZ

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlostí dodání a kvalitou balení. Snažíme se, aby každý nákup u nás byl příjemným zážitkem, a proto klademe důraz nejen na rychlost dodání, ale i na pečlivé zabalení našich šperků.
    Tým Evolution Group CZ

• Měli to, co jsem potřeboval
    • Za cenu, která byla přijatelná
    • Zaplatit jsem mohl kartou
    • Zaslání na Zásilkovnu za normální cenu
    • Vyzvednutí za dva dny
    • Zabalené dobře
    • Do MDŽ to vyšlo
    • Spokojenost s dárkem
    • Co víc si přát

Všechno popsané ve výhodách, doporučuji ostatním.

Dobrý den pane Jaryne,
    to zní opravdu skvěle! Jsme rádi, že jste byl se svým nákupem a celým procesem spokojený. Vaše poznámky o ceně, dostupnosti platebních metod, rychlosti dodání a kvalitě balení jsou pro nás velmi cenné.
    Pokud jste našel vše, co jste potřeboval, za přijatelnou cenu a s pohodlnými možnostmi platby a doručení, a navíc jste byl spokojený s dárkem, pak jsme splnili naše cíle. Děkujeme Vám za doporučení našeho obchodu ostatním, Vaše podpora je pro nás neocenitelná.
    Děkujeme.
    Tým Evolution Group CZ

• Rychlé vyřízení objednávky, velmi kvalitní zboží.

Dobrý den paní Olgo,

jsme velmi potěšeni, že jste byla spokojená s rychlostí vyřízení objednávky a s kvalitou našich šperků. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a snažíme se zajistit, aby každý nákup u nás byl příjemným zážitkem.
    Děkujeme.
    Tým Evolution Group CZ

Nakupuji pravidelně, krásné zboží a záruka kvality

Dobrý den.
    Je skvělé slyšet, že jste pravidelným zákazníkem a že jste s našimi produkty spokojeni. Vaše důvěra a loajalita jsou pro nás velmi cenné. Naše priorita je poskytovat vám krásné a kvalitní zboží, které vám přináší radost a spokojenost.
    Pokud byste měli nějaké další připomínky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s dalšími nákupy.

Děkujeme vám za vaši podporu a doufáme, že vás budeme moci i nadále uspokojovat svými výrobky a službami. Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou.
    Tým Evolution Group CZ

• Ojediněle skvělý výběr, velmi vstřícná komunikace, designově a řemeslně velmi kvalitní výrobky, přepychové balení

Běžně vůbec nepíši recenze na jakékoliv zboží a obchody, neboť krásné zážitky většinou končí výběrem na e-shopu a pak následuje zklamání po dodání. Produktová fotografie je na tak vysoké úrovni a komentáře k výrobkům tak vzletné a přesvědčivé, že i bez vědomého záměru působí jako klamavá reklama na zboží podřadné kvality a řemeslného zpracování. A tak se již delší dobu snažím vůbec na e-shopech nenakupovat. Tentokrát jsem však neodolala a za odměnu za předchozí velký pracovní stres si užila dosyta krásné chvíle při výběru stříbrných šperků s výjimečným designem na velmi profesionálním webu výrobce evolutiongroup.cz i telefonické konzultace se skutečně odborně zdatnou i výjimečně příjemnou a ochotnou paní konzultantkou. Po odeslání objednávky jsem své nadšení preventivně potlačila a už jen čekala na obvyklý úder reality. Následně bylo zboží v normálním termínu a bez poškození obalu doručeno Zásilkovnou na zvolené místo, vyzvednuto a já zůstávala stále chladně ve střehu. Pro jistotu klidného spánku jsem zásilku rozbalila až následující ráno a hle - stal se ZÁZRAK ! Přepychově zabalená a vypravená kolekce 3 extravagantních stříbrných šperků s krystaly Swarovski v barevnosti "galaxy", vč. dárečku navíc dodaná přímo výrobcem, se i po podrobném prozkoumání a vyzkoušení jeví jako "až podezřele" bezchybná, významně krásnější než na obrázcích a fotografiích. Mou radost z nakupování tedy ojediněle následovalo i nadšení ze skutečného řemeslného zpracování výrobků a péče výrobce při jejich vyslání do světa. ŠPERKY JSOU PROSTĚ SKVĚLÉ. Pokud to ekonomická situace zákaznic dovolí, opravdu stojí za to si udělat radost takovou ozdobou v obecně značně neradostné době, jmenovitě od tohoto výrobce – jistě si to všechny zasloužíme a nikdo to za nás lépe neudělá.

Dobrý den paní Jano,

Vaše zpětná vazba je neuvěřitelně povzbudivá. Velmi si vážíme Vašich slov a jsme opravdu potěšeni, že jste měla tak pozitivní zkušenost s naším obchodem a kvalitou šperků. Vaše podrobné vyjádření oceňujeme a jsme rádi, že jsme dokázali překonat Vaše očekávání.
    Poznámky ohledně výrobků, komunikace a balení jsou pro nás velkou motivací a potvrzují nám, že jsme na správné cestě.
    Vaše nadšení a radost z našich šperků jsou pro nás neocenitelné. Budeme se snažit i nadále poskytovat výrobky a služby na té nejvyšší úrovni.
    Děkujeme Vám za Vaši důvěru a podporu. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.
    Vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna.

Děkujeme
    Tým Evolution Group CZ

Velký výběr, kvalitní zpracování, výstižný popis, skvělá komunikace. Sháněla jsem soupravu šedých perel (aby se hodily ke všemu) a jsou opravdu jedinečné.

Reakce obchodu Evolution Group CZ

to je skvělé slyšet! Jsme velmi rádi, že jste byla spokojená se svým nákupem a že naše šedé perly splnily vaše očekávání. Snažíme se poskytovat široký výběr výrobků, které jsou kvalitní, a zároveň se snažíme zajistit, aby naše komunikace s vámi byla skvělá a výstižné popisy produktů vám pomohly při výběru.
    Děkujeme vám za vaši podporu a doufáme, že se brzy vrátíte k dalším nákupům u nás!
    Tým Evolution Group CZ

• přehledný E shop, pěkné zboží, rychlé jednání
    • --

Reakce obchodu Evolution Group CZ

děkujeme vám za hezké hodnocení, jsme rádi, že se vám líbí přehlednost e-shopu a naše šperky.
    Těšíme se na vaši příští návštěvu.
    Tým Evolution Group CZ

• Rychlost,komunikace s obchodem, výběr šperků

Dobrý den.
    Děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí a komunikací s naším obchodem. Jsme si vědomi, jak důležitá je rychlá a efektivní komunikace pro spokojenost zákazníků, a budeme se snažit udržovat tuto úroveň i nadále.

• spolehlivost kvality výrobku
    • nádherné šperky

obchodu určitě doporučuji, velký výběr, kvalita a zaručená radost z výrobku
    děkuji za dáreček k přívěsku

Reakce obchodu Evolution Group CZ

Děkujeme vám za vaši vstřícnou zpětnou vazbu! Vaše slova jsou pro nás velkým potěšením. Jsme rádi, že naše šperky splnily vaše očekávání a že jste byla spokojená s našimi službami, včetně spolehlivosti kvality výrobků a rychlého dodání. Vaše doporučení znamená pro nás hodně a jsme rádi, že jsme vám mohli udělat radost.
    Jsme tu pro vás a těšíme se na vaši další návštěvu!
    Tým Evolution Group CZ

Vše na jedničku, šperky jsou krásné -)

Dobrý den paní Lenko,

to je skvělé slyšet! Jsme opravdu rádi, že jste s našimi šperky spokojená a že vše splnilo Vaše očekávání. Pokud budete mít někdy zájem o další šperky nebo pokud budete mít jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a těšíme se na Vaši další návštěvu.

• Skvělá dostupnost

S nákupem zboží, kvalitou, cenou a doručením jsem byla nadmíru spokojená

Dobrý den paní Bolková,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, je pro nás velmi důležitá. Jsme rádi, že jste byla nadmíru spokojená se svým nákupem. Naší prioritou je zajistit Vám vysokou kvalitu zboží, příznivé ceny a spolehlivé doručení. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.
    Tým Evolution Group CZ

• přehledné, rychlé, vše v pořádku

Dobrý den paní Ivano,
    děkujeme za hodnocení přehlednosti našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste spokojená.

Bleskurychlé dodání

Reakce obchodu Evolution Group CZ

je výborné, že balíček došel bleskurychle. Snažíme se expedovat v den obdržení objednávky.
    Děkujeme za hodnocení.

• Rychlost dodani, krásné šperky

Reakce obchodu Evolution Group CZ

potěšilo nás, že se vám šperky líbí a moc děkujeme za hodnocení.

několikátý nákup, vždy spokojenost

Reakce obchodu Evolution Group CZ

velmi vám děkujeme za věrnost, ceníme si vašeho hodnocení. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.